●DELETE● a nový štart♤♡♧

Podľa mojich snov beží všetko ako má…. Moje sny sú vždy toho ukazovateľom… Vstupujem do víru zmeny. Lietadlo už naštartovalo, len ja v sne kričím, že nie som pripútaná…. Svoj pas nenájdem…. Nakoniec si užívam beztiažový stav v lietadle… vznášam sa…….  (-: 

Len v realite sa občas potápam…….

Môj kamarát Vesmír je však dokonalý… Často zariadi mnohé za mňa….. Borím sa s ďalším scenárom .. a hneď na druhý deň je všetko „vybavené“…. 

Akoby úspech znamenal v spoločnosti chybu v programe. Špeciálne nerozumiem ženám. Objavia sa, skopírujú, zmanipulujú, zhanobia, pošliapu všetku krásu v záhradke a odchádzajú….. chcú hĺbky, ale často toho sami nie sú schopné. Chcú nachádzať podobnosť, to skutočné človečenské, ale často  sami žijú pod maskou…. 

Preto som sa dnes rozhodla pre DELETE. A tak ako pribudol na mojom osobnom FB príspevok, že môj účet bude deaktivovaný a aktivity sa presunú na Žabie pierko – mnoho ľudí mi ten DELETE dalo aj v „realite“… „Maj sa!“ Dobré, čo? Gól! Veď keď nie ste na FB – reálne už neexistujete… Realita je zdá sa veľmi subjektívny pojem…. (-: 

Tak znovu pribudlo veľa námetov na pesničky… priniesol ich ako vždy – život sám… 

Na druhej strane som rada….. (-:

Aj keď sa zdá, že ostalo akési prázdno… 

Vesmír jednoducho odstránil z môjho života mnoho lúzrov….. Ostali mi  síce iba vzťahy s cudzincami a s ľuďmi, ktorí nežijú na Slovensku…. Zato mi ostali tí skutoční priatelia…. A mnohé sa naozaj začalo náznakovite rozvíjať mimo Slovenska……

Letíme…. 

Nevieme kam…. 

Hudba nás preniesla kamsi inam vo veľmi krátkom čase….. 

Pripútajme sa! 

A príbeh pokračuje…………. 

Piesne si našli svoju cestu………

Už tak celkom nie sú naše………… 

Dali nám krídla a pozmenili náš život……..

Všetko mizne,…. len hudba v mojich ušiach zostáva.. 

Dnes vznikla nová pieseň DELETE…… Myslím, že mnohí sa v nej nájdete……

Už čoskoro!!! ……

Tak dnes toľko odo mňa… Trochu sentimentálno-melancholicky-  nasrato-smutne…..

Ale taký je občas život…..

Nezabudnite vysielať svoje zámery do Vesmíru….. Ak budete sami k sebe a k okoliu úprimný, Vesmír Vám pošle message, … list,.. správu…. nepodceňujte to – čo vidíte,.. počujete, .. cítite… 

Buďte pozorní! Sledujte okolie.. Situácie, ktoré chcú čosi povedať. Niekedy kričia naliehavo – opakujú sa. Možno dostanete od mnohých ľudí DELETE,.. ale všetko zlé je na niečo dobré…… 

Jedno odchádza, druhé prichádza…… 

Rýchlejšie ako si myslíme…..

A v zmätku príde odpoveď……

Majte sa …. a buďte sami k sebe a okoliu úprimný. Budete sa môcť pozrieť do zrkadla na seba s čistým svedomím. A to je v dnešnej dobe VEĽA….. 

Paaaaa… pri ďalších písmenkách a piesni….. (-: 

☆Večná alienka Kity alias Žabie Pierko☆

○UPOZORNENIE: ČLÁNOK SA NESMIE KOPÍROVAŤ ANI  VYUŽÍVAŤ NA KOMERČNÉ ČI INÉ ÚČELY – BEZ SÚHLASU AUTORKY!!!○