♤Možnosť voľby.. Je to len na nás!♧

Čakala som v dlhej rade s pár čajmi na pokladňu ….

Zrazu som za mnou zbadala nespokojnú pani. Namietala, že si iba pozrela knihu čo chcela kúpiť, slečna pri pokladni jej ju dala nabok a blokovala ďalší nákup…. krátko na to sa však  rada zas naplnila.. 

Pani sa potom osopila. „To mám ísť do tej rady znova..“? Začula som ju a hovorím jej: „kľudne choďte predo mňa, ja sa neponáhľam teraz nikam“… 

Nahnevaná pani však túto moju ponuku nevyužila,… ale sťažovala sa smelo ďalej.. Akoby ani nešlo o tú radu a čakanie, jednoducho chcela frfľať ďalej….

Trvalo mi pár sekúnd, kým som toto celé pochopila!!!

Niektorí ľudia fakt chcú byť na tej strane večných frfľošov…. 

Jednoducho je to možnosť voľby…. 

Je to tak ako keď niekomu chcete pomôcť a on o to nestojí… vypočuje si Vás a potom zopakuje tú svoju verziu.. A svoje „ALE“… Pochopiteľne, má predsa tú svoju realitu! Nechajte ho tam.. 

Pretože on ani tú pomoc nevníma ako pomoc, .. ale ako príťaž… Nenarúšajte mu tú jeho bublinu! Takýto človek si zvolil tú svoju zónu, v ktorej sa cíti dobre…. 

A o tú Vašu pomoc pravdepodobne ani nebude stáť… Podobne ako táto pani… 

Pretože, keby bola múdra – využila by šancu, že som ju pustila… lenže ona to nielenže nevyužila, ale ešte aj frfľala ďalej a na slečnu pokladníčku hádzala všakovaké výrazy…. 

Takto je to s nami ľuďmi… Často máme aj v živote otvorené dvere, ale my ich nevyužijeme… hľadáme radšej tie ďalšie……. 

No a nevidíme tie dvere čo sú otvorené dokorán… Chceme ísť obkľukou? Potrebujeme to? Rola OBETE.. 

A tak sa na to neustále sťažujeme… Presne to sme potrebovali.. dvere, správne dvere sme nevyužili, lebo sme hľadali ďalšie…. a tie ďalšie sú však zamknuté…. 

My ľudia sme skrátka fakt smiešne tvory! (-: 

Ale to je zákon voľby…….. A treba ho rešpektovať……. 

Majte sa a skúste sa niekedy lepšie obzerať. Keď je Vám ponúkaná pomoc – berte,.. keď dostávate príležitosť – nebojte sa riskovať…..  

☆Večná ufónica Kity☆

○UPOZORNENIE: ČLÁNOK NESMIE BYŤ KOPÍROVANÝ ANI AKOKOĽVEK VYUŽÍVANÝ NA MEDIÁLNE ČI INÉ ÚČELY BEZ SÚHLASU AUTORKY!!!○