♧ Viete počúvať,..? Lazarev a biopole..♧

Často v kaviarni pozorujem jeden častý a opakujúci sa fenomén…

Stretnú sa 2 ženy… 

Jedna neustále rozpráva… a je počuť dlhší čas len ju…

Druhá len prikyvuje.. súhlasí, alebo nesúhlasí,…. ale nejako výrazne neprejavuje aktivitu…. 

Potom,.. keď tá prvá – (neustále aktívna) už skončí – aj celé  stretnutie sa schyľuje ku konci…. 

Pritom druhá žena ešte ani zďaleka „nevyložila svoje karty“ na stôl… a neprejavila sa…

Často sa tu odohráva energetické upírstvo…. To znamená – jedna aktívna osoba nasmeruje svoju energiu na druhú, … a tú druhú osobu (často svoju kamarátku) – dokonalo zahltí…. 

Ale cirkulácia energie nepokračuje,… netočí sa… Je to jednostranná záležitosť.. 

Jedna osoba je v aktivite a tá aktivita nie je vyrovnaná… 

Často nemôžem tomu uveriť, že je tam prítomná vlastne aj druhá osoba… pretože počujem iba monológ..  Dokonca včera – som si takto pokazila môj obrázok do knihy  .. Celkom dobre sa mi darilo.. potom si vedľa prisadli 2 ženy.. To teda bolo niečo! Nejako ma to nachvíľu rozptýlilo.. aj zaujalo súčasne. Aj keď som mala chuť povedať: „Pani, veď nechajte hovoriť chvíĺku aj tú Vašu kamarátku..“ To bol „rozprávací průjem“ (-: 

Dotyčná rozprávala 20 minút v kuse, no najhoršie že sa v kuse sťažovala….. Uffff… To bola doslovne toxická energia!!! Uz len pre mňa – a to som sedela od nich trochu ďalej.. Neviem si predstaviť, že dotyčná vysielala tento hrozivý program na svoju kamarátku naproti…. Uf, uf, uf..  

V takých prípadoch  si uvedomujem, že my sme fakt VYSIELAČE… 

Niekto Vám ten vzduch  dokonalo otrávi svojou zlobou a zatrpknutosťou na celý svet a to už za pár sekúnd,…. kým pri niekom za pár sekúnd cítite Slnko… 

Keď počujem takýchto x rozhovorov, zamýšľam sa nad tým, ako to zrecyklovať – ak sa to deje, keď sa pozície zmenia. Teda – ak som hlavnou postavou ja…  ako sa popasovať s týmto fenoménom, ked človek občasne stretáva tých premakaných  upírov.. 

Lazarev hovorí, že upírstvo sa udeje len vtedy – ak to  upírovi dovolíte… To znamená – aktívny upír sa môže vyrozprávať a nemusí získať toľko Vašej pozornosti…. Ale upírstvo sa môže  udiať aj nevedome na inej úrovni – chcete niekomu pomôcť, tak ho počúvate,.. pritom on o radu nestojí. Stojí len o Vašu pozornosť. Ak ju dostane – vy sa budete cítiť unavení a upír si zobral aj Vašu časť energie. On príde domov a bude mu dobre! Dal svoju ťažobu predsa niekomu inému….. 

Žijeme vo svete vibrácií. Či si to pripustíme, alebo nie…. A každá emócia – ako ich popisuje aj Lazarev – robí zmeny v našom biopoli. Či chceme alebo nie – žijeme v interakciách. Máme síce svoje biopole,.. ale na naše biopole vplývajú iní ľudia a rôzne podnety,.. emócie, ktoré zaživame prostredníctvom iných ľudí. Tých iných ľudí totiž nejako vnímame. A čosi to potom prináša. A tak si často za svoje odčerpanie energie môzme práve my sami.. pretože samozrejme – vždy je to o našich reakciách na akcie.

Dovolili sme inému, aby upútal našu pozornosť a stiahli sme svoje potreby na minimum. Veď chceme pomôcť. A tu vzniká problém… Ak prestávate mať čas sami na seba a priveľmi dávate priestor inym, svoj priestor vlastne čoraz viac zmänšujete.. Potom Vám možno v jednej chvíli neostane nič. Stratíte spojenie sami so sebou… Hovoríte: „starám sa predsa o iných.. a nevracia sa mi to späť… nedostávam to naspäť, to čo som iným dal/a…“ 

Miluj blížneho ako seba samého – to popisuje Lazarev ako proces, kde najskôr musíme mať predovšetkým tú svoju sebahodnotu, .. musíme sa prijať a milovať takí, akí sme… neznamena to, že na sebe nepracujeme a nezdokonaľujeme sa. Denne sa predsa učíme z našich často omylov.. 

V prvom rade je však láska k Univerzu. Či to nazývate Boh, Budha alebo Tao – je to vždy niečo väčšie ako my….. A práve tí, ktorí sa často klaňajú k sochám – majú pomýlenú lásku…. Viera pre nich znamená zachovávať pravidlá inštitúcie… A tu vzniká problém. Často ľudia nevedia milovať život taký, ako prichádza.  Môžete byť v odovzdaní a vnímať život ako tanec… Nie ako bremeno.. Často ľudia hovoria: to je karma. 

A naozaj uveria, že už nič nie je možné… nepokúšajú sa o zmenu. A ani na sebe nepracujú. 

Stanú sa martýrmi svojho života….. Obeťami, kde niet skutočnej radosti…. 

Verte, Vesmír je spravodlivý. Čas je však relatívny…. Práve preto vzniká zdanie, že je všetko akési nesúvislé….. matné… confusing.. 

Nie je! Niečo môžme ovplyvniť, niečo nie. Čo možno ovplyvniť – je náš vysielač…. Ak sa naladíme na zatrpknutosť a krivdu – začnú sa deformácie v biopoli. Scenário  života sa prispôsobí podvedomým konštrukciám našej mysli….

Ak myseľ príliš často vytvára negatívne deštruktívne konštrukcie – vzniká akasi fotka v podvedomí. Je to ako film… sekvencie, ktoré konštruujeme sa začínajú stávať pomaly realitou….. a film sa pomaly premieta do materiálneho sveta…. 

Dávajme si pozor na to, co si myslíme… (-: Znie to čudne, ale je to tak… 

Často pracujem s technikou  ho’oponopono…

Milujem, odpúšťam, prepáč, ďakujem…

Použivam to, keď som v hneve a keď ma zraňujú tie isté veci….  keď som skrátka z času na čas bezradná a moja makovica kladie stále otázky ako na bežiacom páse.. Vtedy sa zastavím a hovorím si v mysli tieto slovíčka. Priraďujem im obrazy, farby…. To ma previbruje do úplne iného modu. Potom nasleduje zakrátko prijatie a mnohé veci odznejú rýchlejšie… Robím to preto, aby sa nediali deformácie v  mojom biopoli….. koniec koncov – všetko otáčame na seba. Preto sa snažím hnev rýchlo pretransformovať… Keď zmien v biopoli je príliš – vzniká choroba….. 

Ako vidím.. tento článok je zase o niečom inom, o čom som pôvodne nemala zámer písať…. 

No nevadí…. písmenká sa sami naťukali, lebo chceli byť naťukané a vyslovené…… 

Majte sa…. 

Skúste sa pri rozhovoroch s inými zamýšľať – nakoľko tomu druhému dávate  priestor….. a nakoľko dokážete počúvať. Ako prúdi energia v komunikáciách.. Sledujte aj tú druhú stranu… Či iba nevyčkáva na ten svoj monológ (-: Niektorí ľudia svoj mod totiž neprepínajú… Sú iba rozprávačom,….. ktorý často berie energiu a energeticky vyčerpáva toho druhého…

♡S láskou..

☆Večná alienka Kity☆

Upozornenie: Kopírovanie a akékoľvek použitie článku na komerčné a iné účely – len so súhlasom autorky.!