Haló haló..🙋‍♀️

Nie náhodne si klikol/klikla sem.. Náhody neexistujú..😁

Žijeme v neľahkých časoch..

Všade na nás číha stres, skreslená realita vyvoláva STRACH a je pomerne náročné vedieť udržať Svetlo..

Poď sa naučiť ako dopĺňať Svetlo🌞.. ako očisťovať telo aj dušu🍀, ako dopĺňať energiu.. 

V úvodnom videu, ktoré je dlhé 1 hodinu 15 minút Ti vysvetlím základy celej techniky…

V 2. videu (23 minút) Ťa prevediem samotnou meditáciou s vizualizáciami..

V 3. videu urobíme súhrn toho, čo sme sa naučili (8 minút)..

A v 4. videu (19 minút) Ťa oboznámim, ako toto všetko použiť… 

Vo videách sú použité efekty, ktoré Ti ukážu, ako Svetlo presne prijímať, čo si predstaviť, a ako smerovať túto liečivú energiu..

Každý z nej môžme čerpať, len my sme už na to pozabudli… občas máme zapchatý prívod ventilu..

Žijeme v dobe toxickej a na naše telá a duše pôsobia tieto toxicity veľmi silne a nárazovo.. časom si na to zvykneme a tento šedý svet bez farieb sa stáva pre nás normálny.. 

Či už ide o psychickú toxicitu alebo fyzickú (potraviny, lieky, atď..) – to všetko na nás pôsobí a zapríčiňuje naše odpojenie…

Poď sa naspäť pripojiť..🌹🍀🌞

Vo videách Ti ukážem, aké jednoduché to je..😁

Prešla som dlhým bádaním, kým som zistila, ako na to.

Počas dvoch rokov 2022-2022 som sa veľa naučila vlastnými prepadmi.. nikto mi nevedel odpovedať na moje otázky, bádala som dosť dlho, kým som vyskúmala ako na to.. 

Dnes už mám na kritické chvíle svoj spôsob, sama na sebe som vyskúšala, aké sú vizualizácie mocné a práca so Svetlom je naozaj ten základ, ktorý by sme mali poznať..

Nikto nás totiž nenaučil, ako zvládať strach, stres, smútok, atď..

Z vizualizácií sa už dnes stal môj nepostrádateľný pravidelný rituál, robím ho ráno aj večer, telo trénujem potom aj fyzicky – dám si vždy pár cvikov s vlastnou váhou, krátky rituál fyzického cvičenia má do 8 minút a naštartuje ma na nový deň.. 

Zakončím to striedavou sprchou, kde končím ľadovou vodou…. 

V podstate je to jednoduché, sme zložení z tela aj duše.. takže očistiť a doplniť energiu musíme v psychickej rovine a aj na úrovni hmoty – tela.. 

Ak sa toto naučíme, sme schopní viac sa nacítiť na Vesmírny Zdroj, lebo takto sme nadizajnovaní… pozorujeme, čo do nás vchádza, čo prijímame ako to na nás pôsobí a vedome pracujeme aj s tým, čo vysielame.. 

To, čo je dnes najdôležitejšie je spojiť sa sám so sebou, vnímať viac potreby tela aj duše.. vnímať tú mocnú Vesmírnu anténu, z nej vieme čerpať a tak si vieme dopĺňať energiu a aj sa čistiť na rôznych úrovniach… 

Samozrejme, veľkú úlohu znamená aj strava.. nezabudnime na jedy 21. storočia: biely rafinovaný cukor, biela múka, chemicky spracované potraviny.. jedlo musí byť čerstvé a urobené s láskou.. to, aký máme zámer, keď varíme a jeme nás tiež veľmi ovplyvňuje.. jedlo vieme tiež očistiť Svetlom a naprogramovať ho.. tak isto si vieme Svetlom očistiť príbytok.. veci.. 

My ľudské bytosti dávame vlastne energiu do všetkého, čoho sa dotkneme…

Poďme to využiť pozitívne….

Telo reaguje na podnety mysle veľmi fyzicky..

„Nech sa stane podľa tvojej viery“, povedal Ježiš.. poďme aj to využiť v náš prospech..

My ľudské bytosti  sme veľmi elektrické.. len sme uviazli aktuálne príliš v materializme.. 

Dnešný svet sa opiera o vedu.. odovzdali sme „ja cítim“, tabuľkám o správnej hladine cholesterolu, tlaku, atď.. strácame schopnosť naciťovať sa na seba, telo, potreby, túžby… 

Tým, že nevidíme aury, lebo nás to nikto nenaučil – tak sa často správame k svojmu telu a duši deštruktívne.. 

Poď, naučím Ťa dopĺňať energiu do tela, očisťovať telo, ochraňovať auru..🌼 a využívať pre seba a svojich blízkych silu Svetla..

Cena kurzu je symbolická – 35 eur.. nahrávky majú zhruba 2 hodiny a uvidíš v nich aj ako Svetlo  vizualizovať.. sú to dokopy 4 videá.. a budeš ich mať k dispozícii už navždy.. 

Videjká vznikli v leviej bráne, boli natočené 8.8.2022 a naozaj som na nich pracovala deň a noc.. a hrala som sa s jednotlivými efektami a vizualizáciami, tak aby to bolo čo najzrozumiteľnejšie..

Základná pôvodná myšlienka pochádza od Barbary Martin, majsterky práce so Svetlom, ktorá má dar vidieť aury..

Časom som si však urobila svoju vlastnú verziu toho a to Vám aktuálne ponúkam.. ako sa hovorí –  niet nad skúsenosť, prešla som svojimi experimentami a práve tak som zistila, čo funguje.. 

Ako hypersenzitívny človek som si prešla svoju bolestnú odyseu, kým som zistila, ako nenasávať do seba všetko čo vidím.. hypersenzitívni ľudia to robia totiž často aj nevedome.. pred dvomi rokmi som bádala v osobnom rozvoji – ako vyjsť z bludného kruhu, ako sa ochrániť pred energetickými útokmi, nikto mi však nedal adekvátnu odpoveď.. 

Stala som sa sama pre seba bádateľkou.. a to mi prinieslo veľa aha momentov… 

Je čas videjká pustiť do hmoty… nech si ich nájde ten, kto ich bude potrebovať,.. pretože nás čakajú ešte náročné časy.. a tak sa zdá, že práca so Svetlom je už dnes nutným a  nepostrádateľným spoločníkom na našej ceste.. 

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail na: hojnost888@protonmail.com.., že máš záujem o on-line kurz.. 

Po zaplatení 35 eur na toto číslo účtu 

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už len pozrieš v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti  pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých svetelníkov a svetelníčky🌞, ktoré sa vydajú na dobrodružnú cestu a spojenie so svojim Zdrojom..💚

Dostaň sa do sily.. a spoznaj, aké jednoduché to je, keď vieš pracovať so Svetlom.. 

Ak máš o túto svetelnú dobrodružnú výpravu za Svetlom záujem, napíš mi na plutónsky e-mail:

hojnost88i@protonmail.com

💛💜💚👋🙋‍♀️

Teším sa na Teba..🌹

Krásne dni všetkým👋

👨‍🚀Lietajúca Lemurka👨‍🚀