🌼PRIVOLAJ SI KOLIBRÍKA🌼

Všetko sa mení.. letíme vzduchom a jediná stálosť tu na Zemi je ZMENA.. 

Často sa jej však bránime.. vieme, že by sme mali urobiť to a tamto, ale niekedy ani na to nemáme energiu.. 

Vtedy si musíme najskôr zrovnať fyzické telo… 

Je zaujímavé, koľko vecí my máme k dispozícii, my ale spíme.. Je to preto, že nás lákajú pasce Matrixu.. 

V prvom rade – sme stále niečím rozptyľovaní.. svietiace bannery, ktoré vidieť v reštauráciách, autobusoch či električkách, rôzne reklamy, ktoré vidíme hlavne v nákupných centrách.. nakoniec je to aj tá oná zázračná skrinka – mobil,..  internet, ktorý nás neustále odvádza od toho, čo by sme naozaj mali robiť.. 

Sila pozornosti klesá.. pozornosť ľudí je dnes celkovo vzácna.. keď nás naplno niekto počúva to je veľmi vzácne.. blik, blik, blik..

Pozrite sa von, ako sa správa väčšina ľudí.. takmer každý niečo rieši na mobile.. často je mobil ale len únik do iného sveta.. 

Možno iba nevieme len tak sedieť a pozorovať svet.. a byť v prítomnosti..??

Tento únik do virtuálneho sveta bude hlavnou témou nasledujúcich rokov.. a záleží len na nás, ako sa k tomu postavíme.. 

Často sa ma ľudia na konzultáciách pýtajú na návod pre život.. v podstate neexistuje.. lebo každý tú odpoveď má sám v sebe.. 

Môžeme sa pozrieť do astrológie, numerológie a iných zlepšovákov a čosi tam pochopiť.. môžeme si vylepšiť stav tela homeopatiou, bachovou terapiou, aromaterapiou.. minerálmi… liečivými zvukmi.. ale čo naozaj potrebujeme – to naozaj vieme iba my… 

Problémom tejto doby je, že ľudia sú PREINTELEKTUALIZOVANÍ… hľadajú na všetko odpoveď v tej intelektuálnej sfére.. lenže tam pre svoju odpoveď pôjdeme okľukou.. pretože rozum nás vždy presvedčí, aby sme nerobili to, hento, tamto, aby sme sa pripravili lepšie na zmenu a ešte ju neurobili, aby sme neskákali do dobrodružstiev.. a tam sa veľa ľudí nechá zlákať do pasce… 

Ak tomuto podľahneme = pripravíme sa o ZÁZRAKY.. a zázraky sú potrebné, pretože bez nich nemáme nádej.. A ak nemáme nádej = so zmenou ani nezačneme.. Ani nevyskúšame, čo nás ťahá a čo nás priťahuje .. neurobíme pokus, pretože sa bojíme.. 

Ak budeme vyčkávať dlho, môže sa nám stať, že pôjdeme dlhú cestu po akejsi zvláštnej ceste, kde nám to nebude spôsobovať radosť… bude to cesta plná bremien, ktorá nám spôsobí vyčerpanie na všetkých úrovniach.. 

A ak tam nebude radosť = cesta to nebude ľahká… príde kolaps.. frustrácia.. ťažoba.. nihilizmus – pocit, že nič nemá zmysel..

MEDICÍNA KOLIBRÍKA nás učí radosti.. ako veci iba robiť a nechávať ich plynúť.. neposudzovať ich.. táto radosť nám práve prinesie to, čo potrebujeme,.. pretože ak budeme vyžarovať radosť = budeme magicky priťahovať aj podobne naladených ľudí.. 

A táto radosť prinesie do života nový vzlet.. tie príležitosti zrazu budeme vidieť.. pretože keď nás veci bavia, vyžarujeme inú energiu ako keď nás veci otravujú.. 

Tak leťme ako kolibrík a nechajme sa unášať radosťou z kvetov a z letu… 

Život je príliš krátky na to, aby sme sa neustále trápili a mali obavy… 

Pusťte ich milí priatelia… 

A bude Vám lepšie.. 

Staňme sa kolibríkom… 

Ak nám chýba RADOSŤ zo života, tak si privolajme kolibríka… 

On nám ukáže všetko potrebné.. 

💚💛💜

S láskou..

🌌Plutónka🌌