Haló haló!🙋‍♀️👋🦄

Je 2.10.22.. (celkom symetrické číslo, čo povieš?) 🤔🙃🤣 A ja uverejňujem druhý on-line kurz… potácam sa tu s trochu mastnými vlasmi, dokončovala som videjká naozaj dlho.. o to šťastnejšia som, ked ich vypúšťam do hmoty…🍀🌹🌼

„Leťte k tým správnym ľuďom, čo si to majú všimnúť a potrebujú Vás..“, to im hovorím… a potom sa rozletia do džungle internetu a „náhoda“ v podobe synchronicity uz pracuje…

Ak chceš posilňovať telo a zároveň vstupovať viac do dychu, prítomnosti a aj zapájať vizualizácie, upevňovať hojnosť či realizovať ochranu aury – v tomto on-line kurze je všetko v jednom balíku..

Kurz vznikol v Nove vo Váhach.. večer som tradične robila svoju pilatesovú zostavu a strašne sa mi ju nechcelo robiť🙈🤯🥱🤪🤣… akurát som uverejňovala video, ďalšiu časť z knihy od Kerstin Simoné z knihy Projekt Thovt, Projekt ľudstvo,.. a zrazu som začala cvičiť svoje „vlastné cviky“.. vlastné, no.. hmm.. stala som sa na chvíľu len anténou, cez ktorú bolo vysielanie realizované.. takto to vždy chodí…

Cviky som zapisovala schématicky a stručne v noci do zošita, nakoniec ich bolo vyše 20.. a nad ránom okolo štvrtej som odkvecla… a zaspala.. 

Ráno som si nebola vôbec istá, či som to zapísala,.. mrkla som teda na stôl.. a na stole naozaj  ležal zošit a tam popísané 2 strany papiera.. pozrela som sa na záznamník na mobile a áno, všetky hlasové poznámky boli tam… občas to robievam, aby mi neušli nápady.. ráno mám totiž úplne tak povediac vymazaný softvér…

A takto vznikol tento on-line kurz… inšpiráciou sa stala energia Thovta, ktorý prehovoril cez Kerstin Simoné.. pretože táto kniha ma vždy keď ju načítavam harmonizuje a viac napája na Zdroj, na Svetlo, na vyššie sféry.. 

Deň po dni som zostavu cvičení začala cvičiť a napadali mi do nej aj nové veci… niektoré som potom do nej aj pridala.. testovala som to sama na sebe a vylepšovala, zapisovala.. a zistila som, že zbytočne ideme na výkon.

To tajomstvo sa pritom skrýva v jedinom spojení: VEDOMIE.. CVIČIŤ A BYŤ VEDOMÝMI, PLNE PRÍTOMNÝMI BYTOSŤAMI, KTORÉ ZÁROVEŇ PRI CVIČENÍ FYZICKÉHO TELA UKLADAJÚ TIE SPRÁVNE PROGRAMY A ZÁMERY DO GEBULE.. A ZÁROVEŇ PRI CVIČENÍ AKTIVOVAŤ LIEČIVÉ SILY V TELE. TO JE KĽÚČ.. NIE SÚŤAŽENIE, NIE VÝKON..

VEDOMÝ ZÁMER, KTORÝ SPOLUPRACUJE S VÔĽOU NÁM DÁVA SILU.. VIZUALIZÁCIA PRI CVIČENÍ POSILŇUJE VEDOMIE A SILNÉ VEDOMIE VYTVÁRA TIE SPRÁVNE PROGRAMY A VZORCE PRE ŽIVOT… ZÁROVEŇ SILNÉ FYZICKÉ TELO VYTVÁRA LEPŠÍ  PRIESTOR PRE VÄČŠIU AKTIVITU MYSLENIA, VNÍMANIA AJ VÔLE..

JEDNO S DRUHÝM SÚVISÍ VIAC AKO SI MYSLÍME.. ALE MY SME NATOĽKO HLÚPI, ŽE STÁLE AKOSI PRAHNEME PO VÝKONE… 

Cviky sú jednoduché.. je ich 23 a sú celkom vyvážené… sú v nich aj vizualizácie ako upevnenie hojnosti či zachovanie Svetla nakoniec…. obsahujú aj posvätnú geometriu, ale zároveň cvičíme a zveľaďujeme fyzické telo.. trénujeme prítomnosť, dych a na konci sa aj zapotíme… nezanedbáme ani ochranu aury a uzemnenie… skoky.. posilnenie rúk či chrbta.. 

Kurz stojí 35 eur a obsahuje 5 videí: dokopy je to 1 hodina 50 minút.. s videami môžeš kedykoľvek cvičiť… sú tak urobené… 

Úvodné video má hodinu, vysvetlím Ti v ňom celý postup..
Druhé video má 20 minút a je doplnené hudbou, je urobené pre každodenné použitie ranného či večerného cvičenia a tretie videjko je zostava cvikov tak, ako cvičenia idú po sebe – bez môjho pokecu, s obrázkami a hudbou, má 13 minút.. štvrté videjko je o svetelnej geometrii.. má do 8 minút.. a je to veľmi dôležitá technika v tejto dobe.. a veľmi účinná.. a posledné videjko je, ako cviky používať.. 

Videá sú opäť doplnené aj efektami, takže o čom hovorím – to uvidíš aj vo farbách, podobne ako v kurze Obnov svoje Svetlo a vráť sa domov .. (ak Ťa zaujíma jednoduchá technika so Svetlom pre doplnenie energie a harmonizovanie tela – klikni v menu na úvodnej stránke na tento on-line kurz..OBNOV SVOJE SVETLO A VRÁŤ SA DOMOV, ten stojí 35 eur, prikladám link: https://vwala.sk/🌞on-line-kurz-obnov-svoje-svetlo-vrat-sa-domov-🌞/).. 

Zveľaď svoje telo a nauč sa niečo použiteľné a jednoduché…
Stačí chvíľka ráno a tvoj deň bude mať nový rozmer, stačí chvíľka večer a tvoj spánok bude lepší, pretože uvoľníš a precvicíš telo, uzemníš sa, podýchaš si, vyskáčeš sa, zabavíš sa, aktivuješ zámer, hojnosť, vďačnosť, naladíš sa na silu, znovu prejdeš očistou aj doplnením Svetla, posvätnou geometriou aj spevňovaním chrbta, krku či rúk….

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail, že máš o on-line kurz záujem.. môj e-mail:

hojnost888@proton.me

Po zaplatení 35 eur na toto číslo účtu:

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už v kľude pozeráš v pohodlí domova, či v práci, v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých tých, ktorí si posilnia telo a viac sa napoja na vyššie JA, ráno budú vstávať vedome, večer budú lepšie spať, budú vedieť ako odstrániť negatívnu energiu či ako sa zakoreniť a viac napojiť na Zdroj, zaktivujú svaly, zobudia Vedomie, skrátka budú viac napĺňať svoj potenciál🌞..

Poď na túto cestu!

Vo videjku pracujem aj s runami, kde vizualizáciu zapájam aj do fyzického cvičenia…

Na konci sa dostane aj niečo pre tých, čo trpia migrénou..

Dostaň sa do sily.. a spoznaj, aké jednoduché to je..

Nemusíš makať hodiny a hodiny, zostava je urobená tak, aby ju stihli aj megapracujuci ľudia.. vyhraď si krátky čas ráno a večer.. nezabudni však zostavu robiť pravidelne…

VYTRVALOSŤ ROBÍ KRÁĽOV A KRÁĽOVNÉ..

Nezabudni, že nejde o to zostavu urobiť rýchlo, ale VEDOME.. užiť si dych.. prítomnosť.. aj vizualizácie.. vždy zodpovedať aj na jednoduché otázky pri niektorých pohyboch úprimne.. hrať sa.. s pohybom aj zámerom.. 

Teším sa na Vás všetkých, čo rozžiaria ducha a nebude ich bolieť ani fyzické telo..

Poď do toho! A buď v sile aj fyzicky aj mentálne,… lebo len tak sa dá prežiť život v RADOSTI… a harmónii…

Prestaň už vláčiť za sebou svoje rozbité fyzické telo a krok po kroku oživuj vedomie, ducha, zažínaj pri tom Svetlo, uvedom si svoju silu a posilňuj telo… 

💚💛❤️
👨‍🚀Lietajúca Lemurka👨‍🚀