💜Haló haló..💜

 

Aj ty si skúšal/a meditovať a bolo to neúspešné?

 

Moja cesta k meditácii bola spletitá a až neskôr som prišla na to, čo presne potrebujem, aby to fungovalo…

 

V klasických meditáciách mi chýbala konkrétna práca s dychom, vizualizácia a aj práca s konkrétnym kameňom… 

 

Presne ako všetky on-line kurzy, aj tento má príbeh..

 

Raz večer som sa prehŕňala videami o meditáciách, mnohé som skúšala, ale stále mi tam čosi chýbalo..

 

A tak som v mojom obvyklom čase po polnoci vyskúšala to, čo mi moja intuícia ponúkala a toto všetko som zapisovala… výsledok uvidíte vo videách.. je to to, čo mi vtedy v noci prišlo do vedomia z vyšších sfér.. 

 

Táto meditácia je preverená časom.. postupy, ktoré ukazujem vo videách sú odskúšané a zažité.. sama tieto techniky praktizujem každý deň.. používam ich aj pred našimi koncertami alebo aj v bežných situáciách, keď sa potrebujem stabilizovať alebo aj keď občas prepadám strachu a potrebujem sa viac napojiť na seba, na Zdroj.. 

 

Celý materiál aj s vysvetlením – 1 hod 20 minút.. Samotná meditácia má 10 minút.. a pozostáva z troch cvikov… zrecyklujeme smeti.. uzemníme sa.. a získame cez vizualizáciu nadhľad, cez dych prepojenie tela a ducha.. a potom to previbrujeme v 3. cvičení na Svetlo… budeme používať aj konkrétny kameň..

 

Poď sa naučiť niečo, čo môžeš využiť aj za volantom, keď na semafore svieti červená… alebo stojíš v dlhej kolóne áut…

 

Poď sa naučiť jednoduchú techniku, ktorá Ťa zbaví aj ťaživých emócií či hnevu, keď sa rozčúliš v práci či vybuchneš ako sopka doma…

 

Bonusom tohto on-line kurzu je vzácna manifestačná dýchacia technika, ktorú môžeš tiež praktizovať kdekoľvek.. 

 

A čo obsahuje tento on-line kurz?

 

V úvodnom videu budeme pracovať so šnúrkou.. naučíš sa zaujímavé cvičenie, ktoré Ťa upozorní na tvoje bloky a pomôže Ti to potom ich rozuzliť…

 

Úvodné video má 1 hod. 10 min. a obsahuje  vysvetlenie všetkých troch cvičení z meditácie.. ďalej cvičenie so šnúrkou a aj manifestačnú dýchaciu techniku..

 

V druhom videjku si precvičíme prakticky to, čo sme sa naučili v 1.  videu.. 2. video má 10 minút.. a slúži ako meditácia pre všetkých, ktorí si potrebujú pustiť manuál a potrebujú k tomu aj hudbu a aj vizuálne efekty… 

 

Poď do toho!

 

Teším sa na Teba…🦋🌌🙋‍♀️

 

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail, že máš o on-line kurz záujem.. hojnost888@proton.me

 

Po zaplatení 44 eur na toto číslo účtu 

 

SK76 8330 0000 0029 0201 1357

 

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

 

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už len pozrieš v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

 

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti  pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

 

Už teraz sa teším na všetkých  tých, ktorí investujú denne 10 minút do seba a uvidia krok po kroku zmeny..💚 Rozpletú ten svoj gordický uzol, krok po kroku a začnú seba vnímať ako tvorcu.. 

 

Vstúp do tela pomocou konkrétnej dychovej techniky, vstúp do svojich koreňov a previbruj svoje negatívne emócie  na niečo krásne, čo Ťa pozdvihne.

 

NEZABUDNI, ŽE DOKÁŽEŠ VIAC AKO SI MYSLÍŠ!!!

 

LEN TO CHCE VIERU A TRÉNING..

 

VYTRVALOSŤ ROBÍ KRÁĽA!!!

 

💚💛🧡🙋‍♀️

 

🌄Lietajúca Lemurka🌌