Čo nám chce povedať čínska medicína o tomto období…

Občas sa ku mne dostávajú zaujímavé veci…. 

Čínska medicína vždy vedela predpovedať podľa piatich prvkov, čo sa bude diať…. A tak tomu je aj teraz….

Od 4.4.20 začína kovový drak. Kovový drak nemá žiadneho patróna. Všetky veľké zmeny, ktoré sa diali v celosvetovom dianí prišli v období kovového draka. 

Od 21.3.20 sa zosilnil prvok vetra. A ten priniesol chaos. Na všetkých frontoch. V médiách. V informáciách. V našich životoch. 

Čínska medicína hovorí – „Nájdi si svoj koreň…“ A koronavírus nás to učí tiež. 

Veľmi som prekvapená, že ľudia ešte nepochopili, že je čas na zvyšovanie imunity, vylepšovanie emocionálneho života. A tak zbesilo vykupujú všetky obchody. Jeden má zásobu 100 kg zemiakov a druhý často nič. Panika. Nový druh strachu je tu. 

Proroctvá, ktoré sa zdali ako najväčšie konšpirácie – sú tu. Len v inej forme ako sme čakali. Všetci sa sústredili na emigrantov. Slováci boli úplne šialení. A zrazu prišlo niečo iné. Prekvapenie, čo…? 

Ale naspäť k téme. Čínska medicína dobre vie, že táto ťaživá kovová neúprosná energia, ktorá je ešte zosilnená kovovou krysou – prejde až 21. mája. Zavládne kovový had. A ten prinesie oheň. Oheň je jediný schopný potlačiť kov. Pretože kov aktuálne vytláča prvok dreva, nemá tu miesto nič mäkké a súcitné. Pripravte sa na najväčšie zmeny v tomto roku. A keď sa luna vyluní – 8. apríla – v splne sa aktivuje vždy zmänšenie energie. Preto sa ráta s tým, že polovica apríla prinesie veľa bolesti….

Záleží na každom z nás, ako sa s tým popasuje….

Osobne si myslím, že to čo publikujú niektorí senzibili je viac ako aktuálne. Majte oči na stopkách. Pestujte si vysoké pozitívne vibrácie. Povýšenie ľudstva vždy prichádza extrémnym ponížením ľudí…. 

A na tejto ceste už sme….

Nechápem len jediné….. ako sme dopustili, že budeme sledovaní cez mobil. 

Veľký brat Ťa vidí…. Ľudia postupne vplyvom týchto udalostí pochopia, že to – čo sme za roky vyprodukovali – sa nám vracia ako bumerang. 

Technika, ktorá sa javila ako vymoženosť – nás pomaly ale isto pripraví o súkromie. Čo to znamená? Na to presne nikto nevie odpovedať. Ale ak niekto bude šikovní – môže potiahnúť opraty a pekne kontrolovať ľudí……. 

Ľudia si začnú nechávať mobily doma, aby sa mohli ísť prejsť. To bude prax. Okrem toho sa zvýši vydieranie, manipulácia, atď …. 

Nakoniec… podľa Lazareva,.. neviem či toto nebude nutný prechod k niečomu novému, lepšiemu…. návrat k Prírode, ktorú si (dúfam) konečne začneme vážiť a budeme ju milovať. 

Nie je to trest. Iba nutnosť. Ak je porušený Vesmírny zákon – nastane extrém. A momentálne sa nám to deje…

Ľudia sa ale sústreďujú na svoje sračky… nie na to, z čoho by sme mali ťažiť…. Takže zdá sa, že niektorí idú úplne naopak. 

Všetko závisí od toho, nakoľko si uvedomíme pripútanosť k hmote a k materializmus…. 

A čo sa dá robiť? 

Treba pripustiť, že môžme VŠETKO STRATIŤ. Zameriavaním na budúcnosť sa ale ľudia ešte viac pripútavajú k hmote. A to je program pýchy. 

Prijmite, že sú určité vyššie sily, ktoré skrátka už nechcú, aby ľudia fungovali takto ako doteraz…………

Pestujte si v sebe radosť, bez ohľadu na to, čo sa deje teraz…. Ťažké to budú mať tí, ktorí ešte nenašli domov sami v sebe….. Šťastie tam vonku nenájdete…… Platilo to aj doteraz. 

Ale tuším odteraz to platí dvojnásobne…. 

Skrátka si treba vyšľachtiť nový Matrix v hlave. Aby sme to prežili…………..

Želám nám veľa lásky a radosti…..

Recyklujme…… vyhadzujme hnevy… odhoďme emocionálnu batožinu…. 

A pripusťme, že sme schopní všetko stratiť……………

Ufónica Kity…

Moja veľká vďaka ľuďom, ktorí prinášajú zdarma aktuálne informácie aj v tomto čase.. 

Upozornenie: Tento text a rovnako aj obrázok – nie je možné kopírovať a ani nijako ho použiť na komerčné a či iné účely bez môjho súhlasu…