Čo sme stratili a čo sme získali? Deštrukcie osobného rozvoja…Návrat domov♡…

Dnešný deň priniesol veľa lekcií…
Všetko sa dozviete vo videu.
Čo sme stratili a čo získali?
Vypnime on-line prenosy, facebooky, vibery a sústreďme sa na naše telo a pocity. Krivdy, hnevy, ľútosti, smútky.

Táto kríza odhaľuje charaktery… 

Je čas – vrátiť sa domov. Do srdca♡

Už roky upozorňujem na chybné smerovanie osobného rozvoja. A zrazu narazím zase na to isté… hotový kult. Zlatú baňu..

Dajte si pozor na zdieľania.. a rôzne facebookové a či viberové skupiny. Často je to hotový kult. Každý iný názor je tu strhávaný. Nezabudnite.. tam, kde nie je priestor na diskusiu a kompromis, nie je priestor ani na lásku a tým ani na rast duše… Ten, kto chce kočírovať 150 člennú skupinu – sa hrozne mýli. Je to zase ego, ktoré hovorí, čo majú ľudia robiť… 

Modla duchovnosti je v týchto skupinkách častá. Zbožštenie človeka je vždy niečo nezdravé.

Hľadajte odborníka vo svojom vnútri… ten Vám poradí (-: 

Ak vyjadríte v týchto skupinkách nesúhlas – už Vás skupinka rieši. Čo všetko nemáte spracované, atď… a už ste na pranieri. Veeeeeľmi nebezpečné! 

Pritom sme každý na svojej ceste.. A každý máme iné lekcie.. Nikto Vám nemôže povedať, že nedosahujete jeho úroveň. Čo tí druhí sú vari osvietenci??? Ak sa tak stane – odstrihnite sa od týchto počudností… Toto sú rysy sekty a kultu… Vraj čím viac trpíte = tým je to lepšie a údajne liečivejšie. Neverte tomu!

Každý má právo sa rozhodnúť ako sa cíti. Či bude obeť alebo či bude rásť. Na to ale treba niekedy odvahu. Ostať sám. Vyčleniť sa zo skupiniek… Pochopiť, že všetko podlieha vyšším silám… a až potom je tu človek… 

Je čas pochopiť, že to všetko sú v psychológii a osobnom rozvoji len techniky. Ak nezmeníme charakter, neprekonávame tiene, neprekonávame svoju pýchu, lebo my si často myslíme, že človek je pán sveta  – môžme sa aj zdravo stravovať, robiť čokoľvek, meditovať 10 krát denne. Ostaneme stáť na mieste.

Zmena musí byť uplatnená v živote. Musíme to žiť. Nie iba o tom polemizovať… 

Dnes trochu nahnevano – smutne… Aj o zamestnávateľoch, ktorí si zo sociálnych pracovníkov robia rohožky. Nedajte si nikdy zo seba robiť rohožku!!! 

Aj taký je život….. Učí nás nastavovať hranice.. aby sme sa zlepšovali… 

Kríza odhaľuje naše charaktery. Strháva masky. Veľmi rýchlo… a neúprosne.. 

Dnešná lekcia priniesla veľa…

Nechať ľudí ísť svojou cestou a pozerať sa ako trpia je strašne ťažké. Ale každý má teraz iné lekcie… Treba nechať každého so svojou lekciou. Nepreberajte zodpovednosť a iniciatívu tam, kde to nie je Vaše… Druhému môžme ukázať smer cesty, poradiť – čo by sme robili my. Nič viac…. 

Je čas sa vrátiť k sebe domov.. ♡

Je čas pochopiť, že šťastie nenájdete vo facebookových a viberových skupinách, kde sa s ľuďmi manipuluje.

Je čas pochopiť, že sa treba vnoriť hlboko do seba. Je čas pochopiť, že Saturn nám dal krízou – príležitosť. Ak to premrháme, budeme ľutovať.. 

Je čas zobrať život do svojich rúk. A byť si vedomý svojej sily. Tak zdravo. S láskou. Žiť vedome. Bez manipulovania iných. Bez potreby ukojovať ego…. 

Príroda nám odpovie na všetky otázky.. 

Stačí sa v tichu započúvať….. 

Sme pripravení??? ♡Ufónica Kity♡

Upozornenie: text nie je možné kopírovať a ani ho nijako použiť bez môjho súhlasu..