♤Časy rúškové.. môj súhrn na koronu.. 25. marec 2020♤

Veľký brat Ťa vidí………..

Takto nejako zneli slová z filmu Orwella. Aké aktuálne! Akurát sa to deje trochu v inom scenári. Voilá! To je život.. 

Prekvapuje ma, že mnoho ľudí ešte nepochopilo, že to čo zaznieva v médiách ako v hlavnom prúde vymývania mozgov – niektorých úplne pripravilo o zdravý rozum.

Ak sa ale na to pozrieme z duchovného hľadiska – nemali by sme vstupovať do hodnotení. Je to také, aké to je.

Môže sa zdať, že nejdeme práve najšťastnejším smerom. Je to však na každom z nás, ako situáciu pojme. Ako sa s ňou naučí žiť.

Toto je môj súhrn za posledné dni. Je to súhrn toho, čo som prečítala, čo mi bliklo viac krát do očí ale aj do srdca, súhrn toho – čo mne dáva zmysel. Toho, čo sa mi už javilo vlastne v novembri v mojich zvláštnych snoch a víziách o určitom rozpade, ale zároveň evolúcii. Posun vždy prináša bolesť.

Toto je mojich 34 bodov, ktoré sa posledné dni melú Vesmírom… Text bol napísaný 25. marca 2020. Možno si nájde priaznivcov a aj odporcov. Je taký aký je. Odzrkadľuje stopu tohto času.

Možno nie je pre každého, možno niekomu bude stačiť málo, aby pochopil. Možno niekto nepochopí. Aj to bude v poriadku.

Napriek tomu mám silné pnutie – ho uverejniť do sveta. Mojich 33 bodov je tu………….

1. Proroctvá, ktoré boli popísané už dávno..

Mnohí senzibilovia, mnoho vnímavých ľudí zachytilo zmeny na planéte Zem oveľa skôr než vypukla epidémia koronavírusu.. Videá, ktoré boli publikované už v roku 2016 hovoria presne o tomto období ako o veľkej premene, ktorá bude bolestná..

 Nech už sa to javí akokoľvek – je jedno či je vírus vyrobený pre nejaké zvláštne účely kvôli destabilizácii,..  alebo ho naschvál niekto „vypustil“ z laboratória,..  alebo tento vírus skrátka nešťastnou náhodou niekomu unikol.

Skrátka tu je.

Je to forma energie.

Je to niečo – čo je prejavom toho neviditeľného.

A „to niečo“ malo niekde počiatok. Chaos nás destabilizoval, ale zároveň priniesol veľa poznaní.

Chaos – môže byť napravený vždy iba novou štruktúrou. Novou formou.

Lazarev hovorí: Dávno som si pri pacientoch všimol, že keď je človek prísny nezmieriteľný a nepriateľsky prijíma zmeny v osude, tak máva často problémy s pľúcami…“ Takže aký je dnešný človek podľa tohto tvrdenia: prísny, nezmieriteľný a nepriateľsky prijíma zmeny v osude. Čiže mu chýba POKORA. 

Ak pracujeme s týmto poznatkom – človek si vyrába vlastne vírus, ktorý je šitý na mieru…

Aké lipnutia – také choroby.. 

To by mohlo vysvetľovať to, prečo niekto ochorie a iný nie. Dvaja ľudia, ktorí žijú v rovnakom prostredí – majú rozdielne reakcie. Jeden si nonstop umýva ruky a chráni sa a aj tak vírus dostane a druhý má opačnú skúsenosť.

Obaja majú samozrejme inú skúsenosť, ktorá oboch poznačila a sa stáva sa pre nich pravdou! Neexistuje však pravda, iba rozdielna skúsenosť a rozdielny pohľad na vec.. 

2. Zákon príťažlivosti.. neúprosný, ale aj krásny!!! 

Ľudia si neuvedomujú, že ak sa pripájajú k tejto rovnici strachu a deštrukcii – akoby si priťahovali všetky tie katastrofy do života. Zákon príťažlivosti je neúprosný, ale aj krásny. Ak s ním vieme dobre naložiť – môže nám byť nápomocný…

Ako hovorí Ester Hicks: Ak myslíme na niečo dlhšie ako 17 sekúnd, neustále sa tým zaoberáme – vyrábame myšlienkovú formu. Ak táto myšlienková forma prúdi v našom vedomí štvornásobne dlhšie – to jest 4 krát 17 sekúnd = 68 – vytvoríme energetickú štruktúru, ktorá sa neskôr odrazí v hmote. Skrátka – na čo sa sústredíte momentálne – to bude rásť.

Anita Moorjani vo svojich knihách píše: „Chcete sa vyliečiť z rakoviny? Potom ako prvé čo musíte urobiť je – zabudnúť na rakovinu a nevenovať jej pozornosť..“ Anita Moorjani v minulosti prekonala rakovinu a vo svojich knihách popisuje ako sa jej to podarilo. Toto je jedna z vecí, ktorú musia ľudia pochopiť. Zákon príťažlivosti pracuje pre všetkých rovnako – to na čo sa sústredíme narastá najskôr v našej mysli a potom aj v energetickej štruktúre. A tá reakcia – sa prejaví zakaždým trochu neskôr v hmote. 

Takže.. Rozmýšľajme….. Zvažujme, čo iným posielame na Facebook, Viber, či WhatshApp. Zvažujme, čo vypúšťame do Vesmíru ako správu, .. ako odkaz, ktorý rezonuje na nejakej vlnovej dĺžke. Pretože na tento odkaz vždy príde VŽDY REAKCIA. 

Ale zvažujme – aj ako sa rozprávame sami so sebou… Aké vedieme sami so sebou svoje vnútorné dialógy. To je program, ktorým sa dopujeme. Je to ako jedlo – iba na emocionálnej úrovni. Kŕmme sa pozitívnymi myšlienkami, ktoré pozdvihujú ducha. A ak nás občas navštívi smútok – privítajme ho. „Ahoj smútok.. vitaj.. Čo mi chceš povedať..?“

3. Je toto obdobie trest..?? 

Veľa ľudí berie toto obdobie ako trest. Vesmír nie je taký. Nechce nás trestať. Má ale svoje zákony. Ak my ľudia neustále Vesmírne zákony porušujeme – v hmote sa to pretaví neskôr ako vyváženie druhého extrému. Pripútali sme sa k hmote. A za to ponesieme ako ľudstvo určité následky. Nie je to trest. Je to vyváženie. Vesmír to vyvažuje po svojom.

Biotronik S. N. Lazarev hovorí, že ak sa ľudia budú naďalej zameriavať na hmotu – povedie to k skaze… Lenže my akosi ideme naopak.  Vo svojej knihe „Prejavy pýchy“ píše: „Pokiaľ človek odmieta prijať situáciu a oprostiť sa od svojich vonkajších a vnútorných pripútaní, potom sa v ňom spustí program sebazničenia..“ 

4. Rúšky.. pomoc či choroba???

Nosenie rúšok v tomto období bude mať chtiac nechtiac dramatické následky v nasledujúcich mesiacoch. Pretože telo prestane mať prirodzenú imunitu. A okrem toho – takto dochádza k oslabovaniu pľúc.

Mnohí odborníci tvrdia, že doba rúšková prinesie vlastne opačný efekt – oslabenie imunity. A pod vlhkou látkou sa krásne ukladajú vírusy. Pod rúškami necirkuluje prirodzene energia. A rúška vlastne iba oslabujú pľúca. Pretože nemôžu slobodne dýchať. Ideme opačným smerom. Len aby sme neboli v letných mesiacoch veľmi prekvapení… Češi a nemci to už začínajú chápať. Preto… ako inak… mnohé články začínajú dramaticky miznúť hneď po ich uverejnení…… Vďaka Bohu za priateľov z okolitých krajín! Samotný Lazarev hovorí, že koronavírus je príprava pre ďaľšie ochorenia imunitného systému.

„Je prvou lastovičkou.. Táto epidémia je len začiatkom, prvou lastovičkou. Ďalej bude nasledovať pád imunity, pretože imunita – to je vnútorná životná energia a tá sa zmenšuje, keď človek nahromadí v duši agresiu, zvyšuje svoju pripútanosť. Bude sa znižovať imunita a objavia sa nové epidémie a pandémie, čiže, keď ľudstvo v svojej základnej mase začína strácať vieru v Boha – a práve toto sa deje v dnešnej civilizácii, – stráca sa viera, láska a mravnosť, vtedy sa začína vnútorná agresivita veľkých rozmerov, ktorá vytvára aj epidémie aj katastrofy.

Biotronik Sergej Nikolajevič Lazarev dokáže vidieť totiž Jemné plány. Jemné plány – to je vrchná vrstva vedomia. Tam má každý naukladané hnevy, smútky, krivdy, atď… Problém je, ak tam tieto emócie zostávajú pridlho. Niekedy si ľudia ukladajú krivdy desaťročia a nevyhádžu ich von. Po desiatich rokoch sa krivdy presunú z Jemných plánov do Podvedomia, vrstva po vrstve preniká hlbšie a hlbšie a aktivuje sa program sebazničenia. Ten sa môže v začiatkoch prejaviť vo forme malých patálií. Ak sa človek z týchto lekcií nič nenaučí – prichádza väčšia facka. Postupne budú pribúdať zdravotné problémy. A keď ani to nepomôže – dôjde k najhoršiemu. K smrti.

5. Mnohé náhľady, ktoré majú čosi spoločné…

Okrem biotronika S. N. Lazareva – sú tu aj iní, ktorí dôsledne popísali toto obdobie. Lazarev nie je sám, kto tvrdí, že sa nachádzame v prelome, kedy vznikajú nové vírusy. Logicky – je to teda príprava tela na nové updatované vírusy.

Anthony Wiliam mnohé vírusy už dokonca aj popísal. Pretože má od detstva dar. Počuje ducha. Entitu. Hlas, ktorý ho upozorňuje na zmeny v dianí. Anthony Wiliam vydal množstvo kníh o zdraví. Aj samotným lekárom v nich ukázal cestu a podal mnoho zaujímavých informácií pre vedu. 

 Všetci sa zhodujú na tom, že po koronavíruse  prídu ďaľšie ochorenia pľúc. Bude to vlna. Tá zmizne. Neskôr sa znovu vraj vráti. Podobné tvrdenia možno nájsť u mnohých iných autorov kníh – Silvii Browne a tak isto u známej vizionárky Vangy.

Preto – posilnenie pľúc je naozaj nevyhnutné. Akurát, že sme sa tak trochu minuli. Rúškami si pľúca ako spoločnosť aktuálne oslabujeme.

Rudolf Steiner celkovo o epidémiách píše: „Bacily sú najintenzívnejšie udržiavané, keď si človek do stavu spánku nevezme nič viac než materialistické zmýšľanie. Nie je lepšieho prostriedku ako chovať bacily, ako ísť spať s materialistickým zmýšľaním..“

A ako píše ďalej o koronavíruse Dr. Med. Christian Buttner: „Z tohto sa dá vyvodiť, že umývanie rúk je síce dôležité, ale rovnako dôležité ako umývanie rúk je starostlivosť o vnútornú čistotu – o naše myšlienky, city a pocity – tie majú rozhodujúci vplyv na naše zdravie a čas od času musia byť VYČISTENÉ…“ Zdá sa, že S. N. Lazarev nie je jediný, kto spomína tématiku, ktorá nás odkazuje na materializmus. Podobné veci nájdeme u mnohých ďaľších autorov..

6. Poníženie ľudstva pre navýšenie energie..

Vždy keď sa naruší Vesmírny Zákon – príde poníženie ľudstva ako celku. Nie je to nič nové. Spomeňme si na vojny. Toto nie je vojna. Ale tak trochu aj je. Ďalší progres záleží od ľudí. Nakoľko si ľudia sú schopní uvedomiť svoj OMYL. Pretože sme sa úplne odklonili od Prírody. Pripútanie k materializmu a k hodnotám ako je image, snaha o neustály úspech – kedy si človek myslí, že všetko má v rukách, nadvláda ega a myšlienka, že človek je pán sveta – to všetko je zákon PÝCHY, tisíckrát spomenutý v biblii… tisíc krát spomenutý v mnohých iných knihách tých najrôznejších náboženstiev. 

7. Izolácia. Sledovanie nášho pohybu..

Naozaj si myslíte, že toto je riešenie? Ak áno, sme dobre naivní… Začínajú sa napĺňať scenáre z najväčších konšpirácií. Považujem to za úplné porušovanie ľudských práv. Zodpovední ľudia si neuvedomili, čo to prinesie. A je možné, že to neskôr budú ľutovať. Klin sa klinom vybíja. Ľudia naozaj v tomto období zistia, že všetka technická vyspelosť sa začne obracať proti nám – ak s tým niečo nespravíme… Strata slobody môže mať veľké rozmery v budúcnosti. A záleží opäť na nás – ako to ukočírujeme…. Čo to bude v praxi znamenať? Ľudia sa pravdepodobne začnú pohybovať bez svojich mobilov. Niektorí možno prejdú na staršie typy tlačítkovej starej dobrej NOKIE. A niektorí… sa úplne v pohodičke naučia – mobil eliminovať zo svojho života. Toto bude zároveň aj pozitívne. Pretože sme sa opäť v tom vychýlili. A Vesmír to vyrovnáva po svojom. Naplnia sa v tomto príbehu scenáre z konšpirácií? To záleží na nás…

8. Strata radosti… prajnosti.. lásky… zvýšená úzkosť.. nová forma strachu a apatia…

Všimli ste si to? Vytratila sa radosť. Prajnosť. Láska.

Spod rúšok dýchajú často TOXICKÉ EMÓCIE. A hlavnou témou je STRACH. No práve ten paradoxne pľúca oslabuje. Áno,… sme skutočne nakazení.. Ale niečím iným. Strachom.

Toto obdobie sa zapíše ako obdobie vzniku zvláštnej formy strachu. Človek človeka sa začína báť. Vymizla radosť z očí. A prajnosť. Nezabúdajte, že to – čo vysielate do okolia si so sebou nesiete vo svojich Jemných plánoch vedomia. A nakoľko to dokážeme zrecyklovať – to je už na nás.

9. Zvýšená agresivita..

Ľudia začínajú byť agresívni. Akoby to negatívne u niektorých ľudí doslovne rástlo…

Včera mi písala moja známa, že v Čechách sa ľudia udávajú, keď niekto nemá rúšku v záhradke. Sused suseda špehuje a potom volá polícia. Druhá moja známa popisuje, ako v parku do nej hádzala staršia žena kamene. Gestapo. Doslovne.

Nezabúdajme ale: „Čo zaseješ, to zožneš…“ Zákon príťažlivosti naozaj pracuje neustále. Niekedy sa to nezdá a vnímame krivdu vo svojich životoch ako veľkú nespravodlivosť. Hovoríme, že tým čo páchajú zlo sa nikdy nič nestane.

Naozaj je to tak?

Múdre knihy hovoria, že čím väčšia pripútanosť k hmote – tým sa to neskôr odzrkadlí v realite. Preto niektorým ľuďom sa dlhé roky nedeje nič a zrazu prídu v určitom časovom úseku do života veľké facky.

Hovoria: „Čo sa stalo s mojim zdravím tak náhle? Čo sa deje s mojim životom..?“ Náhle prišla zmena, ktorú si potom ľudia nevedia vysvetliť…

Pole človeka, ktorý vysiela nenávisť, uráža sa a často má samovražedné myšlienky – je rovnako zdeformované ako pole človeka, ktorý je pripútaný k niečomu veľmi pevne.

Čiže – ak na niečom príliš lipneme desaťročia – naše pole je rovnako zdeformované ako pole človeka, ktorý je postihnutý chronickou nenávisťou a vypúšťa do okolia urážky a snaží sa vyvolať pocit viny…  Tento program sa potom otáča v neskorších fázach do sebadeštrukcie.

Ak nie sme ochotní pripustiť, že sú tu určité Vyššie sily, nad ktorými nemáme moc – vysielame program pýchy.

Človek, vzdaj sa svojej nadvlády.. A verte mi, saturnovský rok bude v tomto neúprosný. Rýchlejšia reakcia na prešľap. To sa vlastne už zjavuje a aj sa to bude objavovať naďalej v politickom dianí… 

10. Posilňovanie imunity..

veľká téma, o ktorej všetci mlčia. Človek potrebuje 90 minerálov, inak stále budú prichádzať patálie. Ale o tom médiá nepíšu. Dr. Joel Wallach vo svojich najnovších správach predkladá poznatky o štatistikách z koronavírusu. Najhoršie dopadlo Taliansko, Francúzsko tiež nebolo výnimkou.

Predpokladá sa, že na tieto strašné čísla úmrtí koronavírusu mala dopad strava. Taliani ako častý konzumenti pizze, cestovín a chleba sú údajne na tom preto horšie, pretože ich telo je poznamenané lepkovou stravou. Francúzi ako milovníci pečiva v podstate tiež.

Lepok sám o sebe nie je zlý. Akurát je to retiazkovitá zlúčenina, ktorá sa sama o sebe v čreve skrátka zle vstrebáva. Predstavte si potrubie, do ktorého hodíte korálky. Toto je dobrá metafora. Pretože takto sa správa lepok. Ak nám lepok zničí priechodnosť čriev – nevstrebávame minerály. To znamená ďaľšie patálie. A pretože párový orgán pľúc je hrubé črevo – možno nájsť hlboké spojenie práve v tejto súvislosti. Je to ako zapchaté potrubie. Ak sa na to pridajú ešte antibiotiká – oslabenie je tu.

Čo chce ale povedať týmto Dr. Joel Wallach? Vidí v strave veľkú súvislosť. A je možné, že mnoho starších ľudí z Talianska mali takto oslabený imunitný systém. A telo to nevydržalo.

Niekedy v dávnych dobách sa antibiotiká užívali minimálne. Ako som už viac krát spomínala – žijeme v preantibiotikovanej dobe. Tým pádom sme si oslabili fungovanie čriev ako takých. Ak nemáte v poriadku črevá – neviete vstrebávať ani minerály. Ak neviete vstrebávať minerály – má to za následok oslabenie vnútorných orgánov.. To má potom za následok – nedostatok energie. A to má potom za následok celkovú nerovnováhu tela.

A pretože tie minerály v tele potom nemáte – ste dobrým hostiteľom pre vírus. Kedysi sa antibiotiká užívali len pri tých najväčších patáliách. Dnes užívame antibiotiká takmer na každú nádchu a chrípku. Antibiotiká sa stali fakt cukríkmi 21. storočia. Preto má mnoho ľudí zničené črevá.

A teraz čo? Koronavírus je iný. Má rezistenciu na antibiotiká. Niektorí odborníci z Čiech hovoria, že vírus zmutoval do 49 rôznych kmeňov a tie nie sú presne nakopírované, preto sa nedajú identifikovať presné príznaky..  u každého sa môžu prejavovať inak.. 

Nevedno, či je táto informácia pravdivá,.. každopádne logiku to dáva. Vírus je slabším odvarom toho, čo bolo v Číne. Je to updatová verzia, ktorá sa u každého prejavuje rôzne. A preto koronavírus v Taliansku je iný ako koronavírus na Slovensku.

Česká virologička zo súkromného laboratória Tilia – Soňa Peková tvrdí, že koronavírus nie je dielo Prírody. Ak sa pozrieme na mutáciu génov koronavírusu – sú podozrivo komplikovane prekombinované. A tvrdí aj to, že v laboratóriách sa často s vírusmi experimentuje. Ostáva teda otázka, na aké účely bol koronavírus vypustený do priestoru. Ale ako hovorí S. N. Lazarev – je to jedno, lebo následok je vždy iba reakcia na niečo… Ak sa na to pozrieme z duchovnej roviny, aj keby to bol vírus vyrobený – ten niekto kto ho vyprodukoval je nositeľom nejakej energie. Všetko má niekde počiatok… 

Ďalej sa spomína fenomén superinfekcie. Deti vraj niektoré typy koronavírusových kmeňov už majú v sebe. A majú ich teda logicky aj rodičia týchto detí. Hlavne škôlkári.. Preto novo zmutovaný vírus deti len zaťažko dostanú. Je to ako keď máme v tele herpes. Ak ho raz dostaneme – už tam skrátka je. Preto ak by aj nové koronavírusové bunky navštívili detské telíčko a pokúsili sa obkľúčiť bunku – pôvodný koronavírus povie: „Vypadni, tu som pánom už ja“… 

V mnohých videách, ktoré prichádzajú z Rakúska a Nemecka sa hovorí, že 90% ľudí má v sebe koronavírus. Ale nie u každého sa aktivuje. Je to otázka sily imunitného systému. Tieto videá sú samozrejme zo dňa na deň dôsledne premazávané…

Ďaľšia zvrátenosť, ktorá sa má diať je meranie teploty pri vstupe do obchodu. Je to ako opatrenie čistý nezmysel – pretože horúčka je obranná reakcia tela. A môže naznačovať nerovnováhu tela, ktorá je spôsobená mnohými faktormi. Napríklad zjete staré mäso a máte teplotu. Telo reaguje na nerovnováhu. To, že má niekto teplotu predsa nemusí znamenať, že ide o koronavírus..  Takže toto opatrenie merať teplotu pred obchodmi prinesie len ľuďom stres.. a nebude celkom efektívne. 

Míňame sa… a míňame aj peniaze tam, kde je to neefektívne…. 

Prekvapuje ma stále nevzdelanosť lekárov, … prekvapuje ma to, čo čítam v hlavnom prúde správ. Ak ste trošku múdri – hľadajte informácie inde. A sme už v období – kedy nás informácia môže stáť život.

A táto kríza momentálne – je reakciou na to, že sme sa ocitli v extréme.

Odchýlili sme sa od Prírody. Kedysi naše staré múdre babičky boli bylinkárky. Sledovali fázy Mesiaca. Podľa toho žili. Dnes? Spomeňte niekomu Spln. Vysmeje Vás!!! Je to skrátka len obyčajný Mesiac, ktorý sa nejako  točí. My sme totiž zabudli na mocné cykly. Na tajomstvo zázrakov luny. Na mystérium lesa. Mystérium a zázraky záhrady, keď všetko krásne rastie a my to s úžasom sledujeme. 

Všetko je ale v poslednej dobe len „hoax“. Pamätajte ale, že „keď človek uviazne iba v materializme a sám seba označí za tvorcu – ocitá sa v programe najväčšej pýchy. Veľké ego bude neskôr ponížené..“ Taký je zákon Vesmíru. Vyberte si z informácií sami. Na internete je veľa rád priamo z Číny, ale tie nikdy nenájdete v hlavnom prúde. A ľudia, ktorí roky študujú ajurvedu alebo čínsku medicínu Vám iste povedia, aké sú možnosti posilnenia pľúc… 

11. Premazávanie videí..

Buďte pozorní,… mnoho videí sa momentálne premazáva..

Ukladajte si každú zaujímavosť, ktorú prečítate. Z vlastnej skúsenosti Vám hovorím, že zaujímavé videá v tomto období miznú priam rýchlosťou blesku. Ocitli sme sa v období divnej cenzúry. Prakticky sa nič nezmenilo. Nový komunizmus je tu. A v podstate ten komunizmus nikdy nezmizol. Je stále v hlavách ľudí. Iba forma sa zmenila. Majte oči na stopkách, .. pretože to,  čo sa môže javiť ako najväčšia konšpirácia – môže byť za pár dní reálne… A ako hovoria mnohí: „Len ten, kto bude vedieť pružne reagovať v tomto roku – dokáže lepšie tento rok prežiť..“ 

12. Neverte ničomu a verte všetkému….

Pretože taký bude saturnovský rok 2020…“ Naposledy tu bol tento saturnovský cyklus v roku 2001. A natrvalo zmenil svet pádom dvojičiek v New Yorku. Znamenal boj proti terorizmu. A celosvetový strach. Tento cyklus sa vrátil.

A ako hovoria astrológovia: „To, čo sa nevyriešilo v roku 2001 – bude pokračovať v ďaľšom saturnovskom cykle – teraz v roku 2020.

Čínska medicína radí – od 4.4.2020 nastane obdobie kovového draka. Kovový drak vždy prinesie tie najväčšie zmeny v celosvetovom dianí.

Zosilnená energia kovu sa prejavuje hlavne od 21. marca 2020 – toto obdobie bude trvať až do 21. mája 2020. Mnoho ľudí tvrdí, že až vtedy sa zmenia udalosti. Pretože nastane ohnivá energia, ktorá tento zosilnený kov takzvane prebije. Najhoršie obdobie sa ráta od polovice apríla.

A toto tvrdenie nenájdete iba v tradičnej čínskej medicíne.. poďme teda ďalej…

Od 22. marca 2020 nastáva obdobie Vodnára v Saturne. Toto obdobie tu už bolo – a spája sa s Hitlerom a fašizmom. Je to skrátka cyklus. V konštelácii Vodnára a Saturnu sa narodila v roku 1993 Európska únia.

Vodnár = sloboda na všetkých úrovniach a Saturn = nadvláda, disciplína, poriadok, moc..

Preto sa teraz ocitáme v izolácii. Saturn je karta pustovníka. To pozitívne čo toto obdobie môže priniesť – je návrat k sebe. Tá horšia časť bude možno znamenať stratu slobody. Saturn to je nadvláda disciplíny. Tento cyklus tu bude až do januára 2023. Nasledujúce roky budú teda naozaj náročné a aj prelomové. Buďme preto k sebe láskaví…

Predpokladajú sa nové objavy na poli vedy. Každá konštelácia prináša niečo negatívne a niečo pozitívne…

31.3.20 – predpoklad zmeny, ktorá ovplyvní celosvetové dianie. Konštelácia, kde sa stretáva Saturn a bojový Mars. Uvidíme, čo tento deň prinesie… Nechajme sa prekvapiť… 

Buďte pozorní k sebe, k svojmu telu, k svojmu zdraviu. Toto je astrológia, ktorá nám môže mnohé osvetliť. A aj toto – ľudia v minulosti vedeli predvídať akosi lepšie……… 

13. Návod na prežitie v roku 2020 je nasledovný:

A) Pravidelný režim – cvičte, meditujte, otužujte sa… robte čokoľvek s telom, ale robte to pravidelne… disciplína je základ úspechu. Buďte vytrvalé bytosti! Je to práca! Ani zdravie nie je zadarmo.. 

B) Pestujte si vysokú vibráciu: radosť, láska…

C) Nájdite si v sebe domov,… koreň, z ktorého budete čerpať…

D) Nedajte sa stiahnúť do nízkych vibrácií strachu, ktoré budú v tomto roku všade – v médiách, na Facebooku, atď… práve médiá môžu vytvoriť ilúziu a tá potom bude mať tendenciu pretaviť sa do reality…

E) Ak môžte – choďte čo najviac do Prírody. Saďte bylinky. A majte spojenie so Zemou. Zem lieči telo aj dušu

F) Posilnenie pľúc bude nevyhnutné – teplá strava, polievky, tekutiny, zahrievajúce smoothie.  Posilniť pľúca možno aj cvičením qi gongu. Na internete možno nájsť množstvo cvičení qi gongu. A sú naozaj zdarma.

To, čo urobíte pre seba teraz – sa Vám neskôr znásobí…

Párovým orgánom pľúc je hrubé črevo. Vyhnite sa mliečnym výrobkom. Alebo ich aspoň obmedzte. Tie majú ochladzujúcu energiu. Zistilo sa, že pitie mlieka eliminuje vápnik. Pretože pri prekyslení dochádza k tomu, že telo musí neutralizovať. Na neutralizáciu potrebuje vápnik. Telo si tieto zásoby kalcia spočiatku telo vie zobrať z kostí a zubov. Problém nastáva, keď sa zásoby kalcia v tele minú a nie sú naspäť dodávané. Preto s mliekom a celkovo s mliečnymi produktami opatrne!! Hlavne v tomto období…

G) Je potrebné vyrobiť si v hlave svoj Matrix, aby sa v nás nesústredil strach.. Toto obdobie bude náročné pre psychiku. Je možné, že sa aktivujú nové úzkosti. Buďme pozorní, aké myšlienky si denne púšťame do hlavy. Opäť je to práca… 

H) Vedomá práca s emóciami – NONSTOP! Otázka AKO SA CÍTIM? Vedomá kontrola myšlienok.. Ťahajte sa lanom hore. Akonáhle zacítite nepríjemný pocit v žalúdku – zastavte sa! Prečo ho máte? Čo Vás rozhodilo? Nezapájajme sa do reťazca utrpenia… 

H) Pestujme si svoje vášne.. Pľúca majú radi pravidelný režim – spánok je rozhodujúci… Nezabudnite na dychové cvičenia.. robte ich PRAVIDELNE!!! 

14. Prestaňme sa strachovať o budúcnosť.

Tým porušujeme jeden z Vesmírnych zákonov. Pripútavame sa tak ešte viac k hmote. Trénovať treba odovzdanie a prijatie. Samozrejme, že čo viem ovplyvniť – to urobím. Zaoberajme sa však iba tým, čo možno ovplyvniť. Toto je vedomá práca. No jo. Nič nie je zadarmo… Ani pocit pohody. Ten si treba vedome trénovať.

S. N. Lazarev na túto tému píše: „Keď riadime okolitý svet, snažíme sa ho pretvoriť na fyzickej úrovni, to je normálne. Ale keď sa snažíme riadiť budúcnosť – to často vedie ku katastrofe. Je to územie Boha, teritórium, prostredníctvom ktorého sa riadi svet. Preto agresivita, uctievanie budúcnosti, a jej uctievanie vedie k agresivite a depresii – to je veľmi nebezpečná tendencia. Prečo Kristus hovoril: „NEOBÁVAJTE SA O ZAJTRAJŠÍ DEŇ.. SPOLIEHAJTE SA NA BOŽSKÚ VôĽU!“???

Keď človek zabúda na to, že Vesmír riadi Boh, začína si brať na seba to, čoho je príliš veľa, snaží sa zodpovedať za budúcnosť, začína uňho obrovské mrhanie energiou.

Človek jednoducho stráca energiu jemných úrovní, objavia sa uňho neživotaschopní potomkovia a potom sám ochorie a umiera. Preto – správny vzťah k budúcnosti – je veľmi dôležitý. Budúcnosť – to je v prvom rade Božská vôla. Akú budúcnosť „zhora“ dostaneme, takú prijímame.

Máme právo na vlastnú zmenu, na želanie zmeniť budúcnosť prostredníctvom prítomnosti, no nemáme právo miešať sa do budúcnosti.

Nedávno mi volali známi. Ich priateľovi otehotnela žena, a oni sa pýtali, čo robiť, ako pracovať na sebe, aby sa zlepšila určitá situácia.

Vysvetlím to jednoducho. Deti – to je naša budúcnosť. Preto, ak narúšame budúcnosť, škodíme deťom. Ako narúšame budúcnosť? Keď žijeme budúcnosťou, snívame o nej a sťahujeme sa z prítomnosti do budúcnosti, to čomu sa hovorí „DELIŤ SI KOŽU EŠTE NEZABITÉHO MEDVEĎA..“

Keď sa z budúcnosti tešíme viac než z prítomnosti, keď začíname akoby oporný bod prenášať do budúcnosti, to je už rozklad, narušenie budúcnosti.

To, čo kladieme nad Boha, nad Láskku, to, od čoho začíname závisieť, musíme stratiť na zachovanie našej duše. Ďalej – zlé myšlienky o budúcnosti, to je agresia k budúcnosti. Ďalej – NEPRIJATIE KRACHU BUDÚCNOSTI. Na to, aby sme mohli harmonicky riadiť budúcnosť, sme k tomu periodicky preverovaní. 

Strata budúcnosti vyzerá ako: 

Krach nádejí, ..

Ako nečakaná situácia, ..

Ako zrada,..

Ako nespravodlivosť, ..

Ako katastrofa, .. 

A nakoľko dokážeme v tomto vidieť Božskú vôľu, a pokorne, s láskou prijímame akúkoľvek ZMENU BUDÚCNOSTI,  ktorá ničí naše zvyčajné predstavy o nej, chápeme, že nie my, ale Boh riadi svet,  – natoľko nás tieto, tak povediac – straty budúcnosti upevňujú, očisťujú našu dušu, ozdravujú ju, nie ničia. To je veľmi dôležité. 

Tak sa ma budúci otec opýtal: „A čo mám robiť?“.. A ja odpovedám to isté. Po prvé – nestrácať príliš veľa energie.

Netreba to preháňať v práci, pretože deti potrebujú jemnú energiu a keď ju rodičia míňajú na sex, prostredníctvom preťaženia v práci, prostredníctvom zvýšených obáv o budúcnosť, prostredníctvom odsudzovania, skľúčenosti, potom za to platia.

Preto na to, aby sa dieťa normálne cítilo, MUSÍME ŽIŤ DUŠOU.. 

Musíme robiť to, čo chceme, nie to, čo nechceme. Orientovať sa na cit lásky. Nesmieme sa preťažovať, to znamená nútiť sa do niečoho. Musíme žiť viac pojmom CHCEM než pojmom TREBA – čiže tým, čo chce naša duša. 

Čo je ešte dôležité? 

Akákoľvek schéma našej budúcnosti – napr. ja chcem dievčatko, ja chcem chlapca, chem to či ono vtedy a vtedy, keď chcem, aby sa dieťa narodilo v istom čase, napr. urobiť cisársky rez, alebo umelo vyvolať pôrod preto, aby sa dieťa narodilo skôr a to len preto, že doktor s ktorým mám rodiť ide na dovolenku. To je veľmi vážne narušenie budúcnosti. Ďalej, ak sa žena bojí bolesti pri pôrodoch, snažia sa to teraz úplne štandardne znecitlivovať – tzv. epidurálkou – to je obava, strach z budúcnosti, to je neželanie prijať očistu, skúšku a toto všetko zosilňuje závislosť dieťaťa na budúcnosti. 

Zvýšená závislosť na budúcnosti plodí neschopnosť prekonať stres, a krach budúcnosti – to je stres, tak také deti sa častejšie stávajú narkomanmi, alkoholikmi a majú problémy so zdravím. Pretože v princípe NESCHOPNOSŤ PRIJAŤ STRES – TO JE HLAVNÁ PRÍČINA chorôb. Na to prišli už aj lekári.

Neschopnosť prijať stres, to je vnútorný boj s energetikou Vesmíru, to sú straty energie, čiže pád imunity, pretože imunita je spojená s našou energiou.

Takže – schopnosť  správne sa chovať k budúcnosti, schopnosť nezávisieť na nej a neuctievať ju, umenie prijímať krach budúcnosti, chápanie toho, že budúcnosť sa utvára, utvára sa našou dušou, a preto HARMÓNIA V DUŠI  je najväčšia garancia toho, že budeme mať normálnu budúcnosť – to je veľmi dôležité. Keď vzniká strach o deti, strach o blízkych a strach o seba – TENTO STRACH TREBA PREMIEŇAŤ NA POZITIVITU. 

STRACH – TO JE ŽELANIE ZASTAVIŤ NEGATÍVNY PROCES…

Strach možno zameniť modlitbou, pôstom, odpojením sa. To jest – nakoľko sa zmenšuje pripútanosť, natoľko sa zvyšuje naša energia a natoľko viacej možností na realizáciu v budúcnosti máme. Čiže, keď sa nebojíme budúcnosti, nerobíme si presné a pevné plány do budúcnosti, nakoľko tým pomáhame zdraviu a osudu našich detí. 

A teraz dôležité! Takže s ohľadom na to, že celé ľudstvo je teraz doslovne TEHOTNÉ BUDÚCNOSŤOU  a bude sa rodiť nové ľudstvo, taký proces už začal, je veľmi dôležitý správny vzťah k budúcnosti. 

Tí, ktorí sa budú chovať k budúcnosti nesprávne, budú mať vážne problémy…“ Tento text Lazarev uverejnil v roku 2018..

15. Nadväzuje teda na číslo 14. A to jest – „Čím viac lipneš – tým viac strácaš..“

Na toto upozorňujú všetci vnímaví ľudia, ktorí dôsledne popísali túto krízu oveľa skôr ako prišla.. Otázka: ČO JE TO, ČO NECHCEM STRATIŤ? Blahobyt? Istota? Sloboda? Rodina? … Podľa toho zistíme akú máme modlu. Modla je to, na čom lipneme. Modla je naša celoživotná GPSka…. Ukazuje, ako na tom v skutočnosti sme…

16. Nezabudnite, že strach oslabuje Vašu wei čchi..

Wei čchi – je ochranný energetický obal, ktorý nás obklopuje. Ak sme v strachu – dochádza k destabilizácii obličiek, ktoré ostro reagujú na strach. Potom sa stiahnu pľúca. Prestane prúdiť medzi orgánmi energia a oslabenie je tu! Preto – preč so strachom…

Vyhadzujte strach! Nonstop!

Nikdy nesmieme mať strach – keď ideme vonku. Strach, keď niekoho míňame. Strach, keď nakupujeme – že sa nakazíme. Formujú nás aj presvedčenia. Jeden môj príbuzný – keď sa dozvedel, že má rakovinu – tak do rána mal sivé vlasy. Taká silná je naša myseľ.

To, na čo myslíme denne – formuje aj naše zdravie. To – čo vysielaš – to ako myslíš – to skutočne si!!!

Ako sa do sveta myslí – tak sa z neho ozýva!!!

Opäť sme v Zákone príťažlivosti. Ak so strachom jeme, ak ideme so strachom aj von  – tak naše telo nezrelaxuje. Oslabí sa aj ochranný aurický obal, tým aj vírus ľahšie prenikne do nášho tela. Každý vírus totiž má tak trochu aj vedomie. Na to nezabúdajme!

STRACHY A FÓBIE..

Ľubovník bodkovaný, česky Třezalka tečkovaná, latinsky Hypericum Perforatum:

Ľudia, ktorí potrebujú liek z ľubovníka sú úzkostliví a neustále sa niečoho boja, či už zo známeho alebo neznámeho dôvodu. Strach z hladu, chudoby, tmy,.. Táto bylinka pomáha uvoľňovať strach zo známych a aj neznámych vecí, fóbie a traumy spôsobené v detstve či obavy z neurčitých príčin. Ľubovník je veľmi užitočný pri nočných morách. Je to ukľudňujúci prostriedok, ktorý prináša mier a kľud. Možno použiť čaj, kvapky alebo ako homeopatikum. V homeopatii ho nájdeme pod názvom Hypericum Perforatum.

Tuja: (latinsky Thuja occidentalis):

Tuja je užitočná pre ľudí, ktorí sa zdajú byť neústupčiví a posadnutí strachom. Odmietajú sa v dôsledku svojej úzkosti dohadovať alebo niekomu niečo vysvetľovať. Sú často presvedčení, že príčinou ich problémov je nádor alebo nejaká cudzia látka v ich mozgu alebo v tele..  sú nadmieru citliví a ich stavy sa pohybujú niekde medzi nadšením a depresiou. Strach ich fyzicky vyčerpáva, spôsobuje nespavosť a nekľudny spánok. Tuja pôsobí ako ukľudňujúci prostriedok, môžme ju opäť použiť vo forme bylín kvapiek alebo homeopatík.. 

 Rebríček obyčajný.. (Achillea millifolium):

Pomáha uvoľňovať negatívne myšlienky,  zmierňuje pocity psychickej zraniteľnosti alebo dokonca posadnutosti. Posilňuje a chráni štít aurya je veľmi nápomocný pri precitlivelosti, nespavosti a vnútorných zmätkoch.. 

Ľadvinovník západný (Anacardium):

Človek, ktorý potrebuje tento liek má strach zo straty sebakontroly,.. obáva sa, že urobí niečo nepatričné alebo neodpustiteľné.. Cíti sa oddelený, akoby žil vo sne.. často hovorí o pocitu rozštiepenosti – akoby žil v dvoch svetoch súčasne, alebo bol spojený s ďalším neviditeľným já.. môže počuť hlasy alebo zažiť vizuálne halucinácie. Liek z Ľadvinovníka západného pomáha osobnosť stabilizovať a ukotviť v prítomnosti.. 

POCIT OBRANY, HNEV, ŽIARLIVOSŤ..

Vŕba.. (Salix):

Uvoľňuje pocity nedotknuteľnosti, sebaľútosti.. človek môže trpieť komplexom prenasledovania a pocitom, že sa s ním neustále zachádza ako s kúskom stebla. Liek pre tých, ktorí si myslia, že  osud je k nim nespravodlivý. 

Harmanček – česky Rmen (lat. Chamomilla): 

Liek pre tých, ktorí sú bezdôvodné podráždení a neustále sa sťažujú.. vzhľadom k hlboko zakorenenej neistote môžu títo ľudia neustále vyžadovať neustálu pozornosť.. a náklonnosť..  nanešťastie často fňukajú alebo sú protivní a dúfajú, že týmito prostriedkami dosiahnú žiadanú pozornosť. Môže to dokonca dôjsť až k extrémom ako sú prudké výbuchy hnevu alebo dramatické citové výlevy. Harmanček  rozvíja dôveru a láskavosť.. 

Cezmína (Illex aquifollium):

Liek pre ľudí, ktorí sú mrzutí.. Hlboko vo vnútri čakajú, že budú odmietnutí alebo odvrhnutí, pretože v skutočnosti neveria, že si zaslúžia byť milovaní. Preto zaujímajú obranný a často nepriateľský postoj k ostatným.. a pri kontakte s nimi dochádza k nedorozumeniam.. oni sami môžu zo strany druhých cítiť závisť alebo žiarlivosť, nepochopenie či  neuznanie.. liek pomáha uvoľniť pocity nepriateľstva a zatrpknutosti a rozvíjať postoje dobročinnosti a mierumilovnosti. Cezmína pomáha naučiť sa prijímať lásku.. 

 Potmechuť (Belladona):

  Liek pre ľudí s výbušnou osobnosťou. V jednu chvíľu môžu byť milý a ďalšiu chvíľu zúrivý ako sršeň. Pri vzrušených debatách môžu zraňovať a byť krutí..  liek uvoľňuje hnev a chráni pred výbuchmi nálad.

Vlašský orech (Juglans Regia):

Liek je vhodný pre tých, ktorí prechádzajú zmenou. Napomáha k oslobodeniu, k rozbitiu starých modelov správania a zvykov. Je tiež pomocníkom pri odlúčení z kruhu rodiny. Je vhodný pre všetky prípady životných zmien a pomáha pri prechode do nového a neznámeho.. 

NAPÄTIE A ÚZKOSŤ: 

Borovica lesná (Pinus Silvestris): 

Pomáha sa vyrovnávať s krivdami z minulosti, výčitky nadmerná zásadovosť, neuspokojenosť.. pomáha odpúšťať sám sebe.

Rozmarín (Rosmarinus Officiale):

Vyčistenie mysli od predsudkov, protichodných myšlienok, pomáha rozpúšťať nadmernú aktivitu myšlienok..

Kulčiba Dávivá (Nux vomica):

Liek volíme v situácii duševného napätia či prepracovanosti. Ľudia, ktorí potrebujú tento liek sú starostliví a majú tendenciu venovať prílišnú pozornosť bežným záležitostiam a zveličovať menej významné udalosti a trápia sa až do vyčerpania.. sú náchylní k nespavosti, puntičkárstvu.. a z práce odchádzajú väčšinou za tmy.. nechávajú sa unášať svojimi úzkostnými myšlienkami, ktoré im odčerpávajú vitalitu.. liek im pomôže naučiť sa odpočívať, uvoľňovať duševné napätie a rozvíjať objektivitu a vhľad..

(Tieto informácie sú z knihy Rita J. MacNamara – Energia tela, praktické techniky)

17. Cvičme sa v prijímaní..

Je to také – ako to je. A bude to také – aké to má byť. Dôveruj vo Vesmírne sily a ovplyvňuj len to, čo sa dá. Čím skôr to pochopíme, tým sa naša vibrácia bude meniť. Čím viac pozitívnych ľudí s vyššou vibráciou – tým viac zmien v štruktúre biopoľa. Pretože každý národ má svoju energetiku. A majú ju aj slováci. Myslím, že sa hýbeme v dosť racionálnych schémach. A chýba nám hlavne POKORA. Pokora k niečomu vyššiemu, čo človek nikdy nevedel, nevie a ani nebude vedieť popísať…

18. Cvičme sa v stabilite..

Nikto nás nenaučil byť v emocionálnej stabilite a to aj za podmienok, kedy strácame pôdu pod nohami. Nikto nás nenaučil pracovať s mysľou. Nikto nás nenaučil aká je dôležitá nepretržitá práca s myšlienkami. Je to makačka. Ale odmena je sladká. Vedieť ostať stáť v stabilite aj v nestabilných časoch – to je naozaj umenie a vysoký level. A vôbec nie nemožný… Chce to len trochu práce.. Podporujme sa vzájomne, aby SME NAŠLI STABILITU…

19. Rozpad starých štruktúr..

Staré schémy vystriedajú nové a to či sa nám to páči alebo nie. Nepružnosť a nechuť sa učiť nové veci je tiež prejav pýchy.

Pozrime sa na školstvo. Ešte nedávno všetci kritizovali alternatívne „domáce“ školstvo… ešte nedávno všetci hučali na deti a bolo počuť: „Nechaj ten tablet a vypadni sa učiť!!!“…

A teraz? Akú dôležitú úlohu zohral vo výučbe internet… Alebo sa pozrime na to, ako si Príroda vyrovnala nedostatky. Týždne v izolácii dokázali vyčistiť jazerá. Čiže.. opäť platí, že všetko zlé je na niečo dobré… Príroda sa trošku nadýchla…

 Saturn v tomto roku je skrátka neúprosný. Je to ten starček, ktorý sa zjaví a povie: „Ooooooj synu, … myslíš, že je to naozaj tak,..?“… Potom zmizne… a človek je neistý. O pár mesiacov však človek všetko pochopí.

Áno. Saturn sa v tomto roku vysmial všetkým učiteľom do tváre. Rozpad starých štruktúr sa prejavuje aj v osobnom rozvoji. Objavuje sa totiž veľa paradoxov. A zase… Tí, ktorí boli pokorní a nepotrebovali kričať do sveta – tú stabilitu našli. Mnoho z nich však nepochopilo, že osobný rozvoj je iba pomôcka pre skutočný život. A tu uviazlo veľa ľudí v modle duchovnosti. „Ja som lepší/lepšia ako tí druhí…, lebo ja nie som povrchný/á ako ONI…“

Ak sme v koncepte my a oni,… ak takto uvažujeme – nič sme sa vlastne nenaučili. Budeme mať 150 certifikátov, ale v podstate budeme prešľapovať na mieste. 

20. Ukazuje sa, že ľudia, ktorí sa dožili cez 100 rokov – sa riadia princípmi, ktoré popisuje Lazarev vo svojich knihách..

Nedávno som videla video zaujímavého človeka. Má 99 rokov. A vysvetľoval svoje zásady prežitia. Všetko, čo hovoril – bolo vlastne presne to, čo popisuje biotronik Sergej Nikolajevič Lazarev vo svojich knihách už roky.

Pokora. Vedomie, že nie som tak celkom tvorca.

Spojenie so Zemou. Záhrada. Tým pádom sa vyhneme toxicite v emocionálnom aj fyzickom svete.

Zem sťahuje všetky negatívne energie. Fyzická práca udržiava telo v kondícii.

Poznám príbeh, keď ženu uštipol smrteľne jedovatý had a nemali pre ňu rýchlu pomoc a ani protilátku. Tak ju ľudia urýchlene zahrabali až po bradu do zeme. Zem stiahla toxicitu jedu a žena nezomrela. A to aj napriek tomu, že ju uštipol smrteľne jedovatý had.

Ďalšia priečka – jedlo. Jesť s vďačnosťou. Nikdy nie so strachom. Jesť s vďačnosťou k vyšším silám.

Vďačnosť – je celkovo v živote dôležitá. Ak sa stále iba sťažujeme – zamorujeme okolie svojou toxicitou.

Nech sa deje čo sa deje – vždy mám vedomie, že život je krivka.

Prijímam zlyhania.

Prijímam strachy. Ale nestrachujem sa zbytočne tam, kde je to neproduktívne. Pretože to nás vyčerpáva.. 

Rodina – veľká podpora. Pestovanie vzťahov. Každý vzťah je ako kvetina, ktorú treba polievať a starať sa o ňu..

Vedieť ísť do hĺbky.

Pomenovať boľačky.

Vedieť odpustiť.

Prejaviť mäkkosť.

Vedieť si priznať chybu. 

Pravidelný režim – ráno cvičenie, s vedomím že mojich nových 500 miliónov buniek sa tešia na nový deň.. dobré teplé raňajky.. minerály..

Teplá polievka – najrôznejšie druhy zelenín… Pri jedle žiaden hnev – pretože tak ostáva energia hnevu aj v jedle. Pri jedle – vedomie, že mám všetko čo potrebujem. Vďačnosť..

Prechádzky v Prírode – ideálne na samote. Nádych. Výdych. Vedomá recyklácia toho – čo nás ťaží. Spojenie so stromami. Kvetmi. Radosť z prechádzok a vedomie, že som tu a teraz v dokonalej blaženosti mocnej a krásnej Prírody..

Rovnováha medzi tvorením a konzumovaním. Náš život musí mať nejaký zmysel. Aj tu sme sa trochu vychýlili. Umenie ustúpilo do úzadia. 

Odstrihnúť sa od správ a všetkého negatívneho. Samozrejme – jedným očkom sledovať dianie. Mať otvorenú myseľ – vždy a za každých okolností. Pestovať si pružnosť. Pozor na negatívne myšlienky, oslabujú náš imunitný systém..

Počúvať svoje telo a pestovať kontrolky intuície. Nezavrhovať synchronicitu.

Budiť sa s vďačnosťou a zaspávať s bilanciou a vďačnosťou, že sa mi dostáva to, čo potrebujem… 

21. To, že ľudia stále ukazujú na druhého – je tiež odraz ich konkrétnej vibrácie. Nezapájať sa do hnevov a strachov iných ľudí. Vedieť ostať vo svojom koreni, tam, kde mi he príjemne..

Často ukazujeme na iných. Za všetko predsa stále niekto môže!!! Raz sú to politici.. Raz naši príbuzní.. Inokedy susedia… Je čas – pozrieť sa do seba. Kto toto ešte nepochopil – bude mať veľmi ťažký čas. Pretože – akcia a reakcia sa bude prejavovať veľmi rýchlo.

S. N. Lazarev hovorí, že nenávisť sa prejavuje ako šíp vystrelený z hlavy. Ak sa človek uráža – šípy letia z hrude.. Ak má myšlienky na samovraždu – tak je to vidieť ako šípy, ktoré letia z nôh. Ak zareagujete na takéhoto človeka, ktorý vo všetkých rovinách strieľa šípy – v podstate sa napojíte na tento deštruktívny program. Preto sa nikdy nezapájajte tam, kde cítite, že je to vlastne zbytočné. Lebo vlastne sa to netýka Vás, .. ale človeka, ktorý je nahnevaný na celý svet a projektuje to do okolia – ako pocit viny, výčitky, hnevu,… krivdy… A ak zareagujete, spôsobíte sami sebe škodu. A ohadzujete sa navzájom šípmi. Súcit je niekedy najlepším priateľom hnevu..

22. Prajnosť…

Vždy keď niekoho míňame – či už na ulici, v obchode, v parku, v lese – prajme mu lásku, zdravie, šťastie. A to aj za takých okolností – kedy Vás ten človek urazí……. Chápte to – je to jeho program, ktorý disponuje. A vy s týmto programom nemáte nič spoločné……………

23. Havajská technika Ho’oponopono – vysielaním štyroch slov sa očisťujeme. Milujem, odpúšťam, prepáč, ďakujem…. toto možno robiť nonstop. Doma. Aj v lese pri chôdzi so zameraním na chodidlá… pri zaspávaní.. pri strachu.. úzkosti.. aj ráno… 

24. Oceňovanie..

Chýba nám ako spoločnosti oceňovanie… Ďakujem… Vedieť byť vďačný/á za maličkosti. Každý večer pred spaním sa Vyšším silám poďakujte. Že ste. Že máte pri sebe takých ľudí, akých máte. Že máte všetko, čo potrebujete. Ďakujte, že zažívate šťastie………. Keď Vám prejde mráz po chrbte od šťastia… To je to uvedomenie, že žijeme v prítomnosti. 

25. Podporujme sa….

Hovorí sa, že súcitenie je lepidlom lásky…. A naozaj, tam kde nie je akceptovanie, ktoré je spojené s akýmsi súcitením – vzťahy nevydržia…….. 

26. Sme tvorcovia…..

Preto tkajme……. tkajme, tkajme, tkajme svetelné vlákna ako pavúky… tkajme myšlienky, ktoré budú rezonovať na vyšších vibráciách. Čím viac ľudí si teraz bude pestovať vyššie vibrácie – tým skôr sa situácia bude zlepšovať.

27. NEVYŽIADANÁ RADA INÝM NÁM VŽDY PRINESIE FACKU!!!

Dávajte si pozor na spasiteľstvo. Občas chceme ľuďom pomôcť. Pošleme im čosi zaujímavé. Video alebo informáciu. Ale oni sú často ešte viac zlostní. Hnev je veľká téma. A bude v týchto dňoch mať rôzne fázy.. 

Čo som sa ja naučila za posledné dni – že ak človek nie je na určitom stupni Vedomia – informáciu, ktorá ho aj môže v daný čas zachrániť – nevstrebe. Vibrácie sa skrátka minú.

Takže je možné, že Vám niekto zo slušnosti napíše „ďakujem“,.. ale v skutočnosti tú Vašu správu nikdy neotvorí…

S. N. Lazarev si všimol, že ak niekto za ním príde pre radu a nie je pripravený na pomoc, nie je pripravený na sebe pracovať a meniť svoje návyky a to aj cez bolesť – nakrátko mu toto sedenie pomôže. Ale potom – sa ten človek dostáva na nižšiu vibráciu ako bol pred tým. A začne mu byť neskôr ešte horšie. Práve preto, že UVIAZNE VO SVOJICH PRESVEDČENIACH… a vráti sa k starým návykom. Všetko teda záleží na NÁS…

28. Chýba nám ako spoločnosti pokora..

Nadmerný konzum. Produkovanie nadmerného odpadu – a to aj na emocionálnej úrovni……

Aj sviatky stratili svoje čaro. Kedysi dávno bola iná doba. Ľudia si ctili tradície. Videli v nich čosi viac. Videli v nich zázračné fázy Prírody. Nepotrebovali rúbať stromy. Vykupovať obchody.

Pritom každý má dnes to, čo potrebuje. Štatisticky práve sviatky prinášajú dnes ľuďom tie NAJVÄČŠIE DEPRESIE.

A koľko zbytočných harabúrd máme v skrini po Vianociach? Priznajme to.. Sme rozmaznaní… a toto sa predáva ďalej ďaľším generáciám….. tie to potom kopírujú,.. lebo presne tak sme ich to naučili. 

Rovnodennosť. Spln. Ľudia poznali silu týchto dní. A vedeli, že existuje čosi väčšie ako človek.. Či už to nazveme Boh alebo energia.. Podstata je tá istá. Dokonca aj v náboženstvách sa dnes objavuje strach a manipulácia. Preto je čas na nové schémy. A to na všetkých frontoch!!! 

29. Rúška – majú teda naozaj symbolický charakter…

Rozdeľujú.

Ale zároveň oddeľujú človeka od človeka. Zároveň sťahujú ľudí viac dovnútra. Domov.

Akoby ľudia už nevedeli dýchať od toho všetkého. A hlavne v emocionálnom zmysle… 

Akoby Zem už nevládala dýchať. A keďže rúška oddeľujú – každý je zodpovedný SÁM ZA SEBA.

Zároveň sú rúška o mlčaní. A o prijímaní.. A to ostatné – možno pochopíme neskôr…

Čas prinesie nový náhľad…

Viacerí múdri senzitívni ľudia hovoria: všetko sa zrýchľuje. A každý zodpovedá sám za seba. Prevziať zodpovednosť za svoj život a hlavne zdravie – je nosná téma roku 2020..

30. Nájsť svoj domov v duši … to bude v týchto dňoch rozhodujúce..

Domov. To je tá naša esencia. Naša duša volá po zmenách. Šťastie nenájdeme vonku. Orientácia do vnútra. Ako hovorí Sofia: „Keď nemôžeš von, choď dnu..“

Výzva pre hypersenzitívnych ľudí: napriek tomu, že teraz mnoho vnímavých ľudí aj keď nechce vníma kolektívne nevedomie plné toxických emócií, ktoré sa perú ako v práčke a sú poznačené hnevom, zatrpknutosťou a strachom – treba si udržiavať svoj domov pevne v srdci.

Tak isto si vedieť ochrániť rôznymi prostriedkami biopole – bude dosť veľká výzva pre mnohých. Kryštál, šungit, nezabudnite na kúpele v soli.

Cvičenia Donny Eden. Bioenergetický smiech ako hlavný spínač proti strachu. Z bylín ľubovník bodkovaný, tuja, ruža – ktorá je symbolom radosti zo života. Vôňa jasmínu nás oslobodí od strachu.. 

31. Naša planéta mení svoju energetickú vibráciu..

Všetko sa pripravuje na zmenu. Každá zmena vždy prichádza žiaľ bolestne. Kovová krysa je prvým z dvanástich znamení – sme na prahu nového cyklu. Niečo končí a niečo začína. Rok 2020 je rokom štvorky. Štvorka je karmickým číslom. Astrológovia hovoria: TENTO ROK NÁS PREVERÍ!!! A už sa to deje…

Mne sa tento rok objavuje obraz bojovníka s lukom. Kráča lesom. Ale je vždy v strehu. Je pripravený na novú výzvu.. je pružný ku každej novej zmene..

Ale UŽÍVA SI CESTU!!! (-:

TO JE VEĽMI DÔLEŽITÉ…. radosť zo života… 

Pľúca – ako orgán kovu –  sú spojené so smútkom. Ak chceme pľúca posilňovať – prejdime do odvahy, prejdime k radosti tvoriť nové veci.. 

32. Nachádzame sa v období recyklácie….

Pľúca sú spojené s nosom. Hlieny = odpad na fyzickej aj emocionálnej úrovni. Pľúca sú spojené s nádychom, výdychom. Pravidelný rytmus. Oddych. Práca. Žijeme príliš rýchlo. A rovnako zmätená je naša planéta Zem… 

33. Je čas na nové schémy….

každý koniec je nový začiatok. A toto budeme cítiť aj v ekonomike. Na všetkých políčkach príde zmena. Staré schémy musia vystriedať nové.. A tie nové schémy sa budú možno objavovať tento rok bolestne.. Je čas na tvorenie….. na uvedomenie si podstaty Vesmírnych zákonov..

34. A to posledné: Saturnovský rok hovorí: Človek, .. buď zodpovedný za svoje ZDRAVIE.. Preto čokoľvek čo môžte urobiť pre svoje zdravie – začnite robiť HNEĎ…

Spomeňme si zakaždým na MATRIOŠKU. V jednej Matrioške sa skrýva viacero malých Matriošiek. Ak jedna časť je stratená – Matrioška nie je úplná. Človek má fyzické telo. Okrem neho ale rôzne iné úrovne tela.

Pozbierajme svojme všetky časti a šľachtime ich. JEDNA BEZ DRUHEJ – NIKDY NEMÔŽE EXISTOVAŤ. A to je hlavný Vesmírny zákon, ktorý sa momentálne otriasa v základoch…  

Toto je môj súhrn z toho, čo som doteraz prečítala, videla, počula. Sú to moje náhľady na aktuálne dianie…, ktoré mi dávajú zmysel.

Ale ešte niečo dôležité na záver: Je rozdiel, ak niekto na ten vírus doslovne čaká – kedy ho bude mať. A ak niekto skrátka vie, že bude v pohode. Pretože aj to formuje naše zdravie…. Naše zdravie formujú z 99% presvedčenia.. 

Prajem všetkým veľa radosti a zdravia♤♡♧

S láskou a prianím žiarivých dní …

Slnko v duši a Svetlo v nás.. najlepší recept pre tento čas… (-:

♡Ufónica Kity♡

(Upozornenie: Tento text nesmie byť kopírovaný a ani nijako použitý na komerčné a či iné účely bez môjho súhlasu..)