Manipulácie

Kde to všetko začína..? V detstve? Keď nám niekto sľúbi najskôr za dobré známky – nové autíčko, a neskôr dovolenku, len preto  – aby sme čosi vydržali..??? Na tom by nič nebolo, keby sa tieto vydierania, či manipulácie nestali neskôr úplne normálnymi……..

 

Nuž a takto sa to presne začína….. Žiaľ – aj mnohí dospelí si na toto zvyknú – ako na úúúplne čosi normálne… Potom sa stáva to, že zrazu začnete robiť veci, ktoré by ste za úplne iných okolností možno ani neurobili. Potom sa stane zrazu to, že prestanete sami seba vnímať natoľko – že začnete potláčať svoje túžby, svoje emócie … no a dôvodov môže byť naozaj milión. Každopádne sa tak odpájate od svojho zdroja – od svojho vyššieho ja.. No a keď toho začne byť veľa –   v určitej fáze života si poviete – že jednoducho budete kráčať svojou cestou.

No a tak sa presne stane, že síce ste pozvaní na nejakú dôležitú oslavu, či udalosť – a pre Vás už nebude až tak dôležitá… Budete totiž presne vedieť – že takýto prázdny pocit už zažiť nechcete! A tak sa to slovíčko „patrí sa“ a „je slušné“ – už nebude stávať až takým dôležitým slovíčkom v tom Vašom slovníku…. Dokonca prestanú nadobúdať postupne dôležitosť presne takíto ľudia – ktorí sa na tomto celom zúčastňujú, dokonca si pripadajú natoľko dôležití – že o sebe prehlasujú, že ich prítomnosť je na takejto oslave, či udalosti veľmi významná…. Koľká nevedomosť! To len ich ego zase hrá svoju hru! 

No a potom sa z Vás stane egoista, či outsider. Nátlaky spoločnosti sú jasné – patrí sa to predsa,… alebo musí sa to… alebo aspoň by sa malo……….. Vy tomu hovoríte – manipulácia .. Iný to považuje za najväčšiu drzosť, či aroganciu, alebo.. neslušnosť..? Vyhlásia Vás za egoistu! Lenže vy viete zrazu celkom presne – čo je pre Vás to dôležité, lebo si vážite seba, svoj drahocenný čas – ktorý Vám žiaľ už nikdy nikto nevráti… viete presne  – s akými ľuďmi sa chcete, či potrebujete stretávať…. No a presne vtedy sa zmenia vibrácie……..

Máte zrazu pocit dokonalej synchronizácie……..

Všetko zrazu akosi zapadá do skladačky.. Akosi ladí… Začínajú Vás preto oslovovať ľudia, ktorí majú podobné vibrácie ako vy…… Načas sa to môže zdať – že ostávate často sám a veľa sa toho zmenilo. Ale vy viete, že ste správne…. Objavujete svoje nové horizonty, nové svety, či galaxie,.. Jednoducho – ten svoj Vesmír…. Je to zrazu – akoby ste sa rozpamätávali – kto ste a čo máte urobiť..??? Vesmír Vám to pomaly odhaľuje….. Niekedy „informácie“ idú cez bolesť… Niekedy zase zažívame ten zázračný euforický stav blaženosti a vyslovujeme do Vesmíru preto „ĎAKUJEM“……..

Áno – prijala som načas takúto úlohu. Možno egoistky, či outsiderky,.. Aj za cenu – že sa mnohé pre mňa zmení….. Prestala som sa stretávať s ľuďmi, ktorí sú vnútorne prázdni,… prestala som sa stretávať s ľuďmi – keď nechcem, alebo sa to iba odomňa očakáva… Prestala som sa prestávať s ľuďmi takými, ktorí z druhých vysávajú energiu a tú energiu potom nevracajú naspäť… Prestala som čítať prázdne maily plné príloh a prezentácií, či reklám.. Prestala som sa chodiť na oslavy, žúrky, párty, hlučné stretávky – ktoré sú pre mňa prázdne…Zabuchla som dvere za oslavami, ktoré sa stávajú teatrálnym javom neskutočnej pretvárky, či ega….. Prestala som sa stretávať s ľuďmi, ktorí sa neustále sťažujú a sú zahltení tonmi negatívnej energie a smogom strachu…

Pretože sa ukázali veci – pre mňa dôležité a podstatné… Veci naplňujúce… Veci, ktoré mi ukázali – kto v skutočnosti som….. a čo hľadám….. Kam kráčam? A čo potrebujem……..? Na pohľad sa síce zdalo, že sa objavila akási temnota.. Nuž ale v tej najväčšej temnote – prichádza veľa svetla….. Ukázali sa zrazu ľudia, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke – bez toho, aby som ich hľadala.. Do môjho života sa vrátili staré priateľstvá, ktoré sa ešte upevnili…. A prišli kontakty úúúplne nové.. nevídané… Duše, ktoré som hľadala možno strašne strašne dávno………. No a prišlo množstvo obohacujúcich vecí, ktoré ma síce najskôr zaviedli úúúplne inam – ale nakoniec sa ukázalo, že to zapadá do mojej skladačky…….

 No a ja som za túto skúsenosť veľmi vďačná…….. Aj keď mi načas trošku zdemolovala život…….

Patrí sa to, alebo nepatrí? Musím? Mal/a by som? A čo tak… môžem? Chcem? Potrebujem? Nepotrebujem?…………… Niekedy sa zdá, že nemáme na výber. Verte tomu, že máme! Len to niekedy nechceme a aj preto nevieme vidieť. Javí sa to ako začarovaný kruh, z ktorého nevieme vyjsť…….

Role sa však menia.. Obeť sa zmení na tyrana,… naopak… A potom zistíme, že toto predsa vôbec nepotrebujeme k životu!  Začneme tak veľmi ľahko rozpoznávať tieto „programy“….

No a… keď prekonáme strach – za týmito múrmi číha čosi nové….. Zrazu príde niečo úplne iné. Na pohľad to nebude pozitívne… Na pocit sa to zo začiatku bude zdať ako najväčšia temnota, s ktorou zápasíte…. Ale veci začnú pracovať…….. A zrazu prídu nové nastavenia… Nova verzia Vášho softvéru…

Otvoria sa Vám zrazu úplne iné možnosti… Akoby ste sa rozpamätávali – čo presne máte urobiť.. Ešte to neviete presne – ale začínate tušiť…… Ešte nie ste celkom zobudení – ale už ste dosť svieži……

No a Vesmír Vám pomaly začína ukazovať postupne veci, ktoré by ste mali „vidieť“, či „vedieť“… Nezľaknite sa ich! Môžu sa zo začiatku zdať ako temné……….. Celý mechanizmus sa totiž začne akoby prestavovať. No a to niekedy žiaľ – je aj dosť bolestivé…..Ale verte, že Vesmír Vám pomaly začína takto odhaľovať Vašu cestu…….

Len nezabudnite na jedno! Tá cesta – je dlhý proces, ktorý sa nikdy nekončí……. a nemá žiadne hranice…….

Držím Vám palce…….

Hľadajte medzi riadkami…

Stačí mať otvorené srdce(-:

No a.. niekedy to všetko máte presne pred sebou… len to nevidíte………

Alebo – to nechcete vidieť……???

Viac tu: http://www.pupu.eu/news/manipulacie/