Moja nová kniha… ! Hurááá!

Viem.. Už pokročil určitý čas… dávno som na týchto mojich stránkach nebola. Jednak bolo málo času a všeličo sa dialo…. Jednak bolo  a stále je predomnou veľa práce. Keď sa dáte na proces objavovania a kreatívnych procesov – je to na celý život. Tito la Rosa, ten malý zvláštny šaman z Peru mal pravdu! Bude to viac ako len záľuba… A stalo sa! Došlo mi časom, že hudba a celý svet umenia je viac ako len záľuba… Je to môj celý svet! Vtedy som ešte netušila, čo všetko bude nasledovať! A teraz sa teším, že moje nové dielo bude o chvíľu na svete.. nie je lepší pocit ako pocit z dokončenej práce. Lebo toto obdobie začínam veci dokončovať.. Teda aspoň sa o to snažím. (-: Pretože tvorivý proces niekedy nepozná dokončovanie. Musíte nechať veci často stranou a dať si pauzu. Predýchať sa a znovu sa nadýchať inšpirácie.. Potom sa znovu k tomu vrátiť.

Prakticky je to ako maratón….. (-: Musíte dobehnúť. Dôsledne  si rozvrhnúť sily… vtedy ste tak trochu už vyhrali…! No a potom príde únava.. A vy musíte – a síce s malými pauzami,.. – ale behať stále ďalej…… až do konca!!! A je jedno, či ste upotený alebo nie, .. dôležité je, že dobehnete…. 

Tak či onak…. Som šťastná, že som sa na toto dala, na takúto cestu plnú objavovania. Zato som fakt vďačná Vesmíru. Odmenil ma… Mám pred nim rešpekt.. S talentom musíte nakladať opatrne. Hlavne si ho nesmiete nechať pre seba, inak Vás to zruinuje…. A to čo ste dostali – musíte vrátiť…. (-: Bezohľadu na to, či to bude úspešné… Musíte to skrátka risknúť….. 

Predpokladám, že do leta je moje dielo na svete (-: 

A v hlave mám už ďalšie nápady….. 

Nápady pre noty, pre knihu a hlavne na môj nový projekt… taký celoživotný….. 

Momentálne na všetkom pracujem… Najskôr sa v hlave a srdci  zrodí zámer.. Ale bez intenzívnej práce to nepôjde! Každopádne – musíte mať víziu…. tá je ako svetlo … Poháňa Vás…. 

Snívajte,… ale aj realizujte snívané…. inak bude všetko len hypotéza….. A to by ste raz mohli ľutovať,.. nie? 

S láskou ☆ufónica Kity☆