Nové telo, nová myseľ…

Ešte v decembri som rozmýšľala o tom, že takto ďalej ľudstvo nemôže žiť. A je to tu! 

Moja intuícia je vynikajúca kontrolka. Pamätám si mnoho rozhovorov ešte v novembri s mojimi priateľmi, senzibilky a senzibili…… Všetci boli tak nejako čudne nekľudní. A všetci sme sa zhodli na tom, že je ticho pred búrkou……

Prišiel koniec januára… a ja som záhadne ochorela. Nikdy nebývam takto dlho chorá. Po tejto chorobe sa u nás doma dosť veľa zmenilo. A odvtedy, dá sa povedať ,… že sa z nás stali tak trochu iní ľudia. 

Vtedy sme týmto zmenám nerozumeli. 

Pamätám si, ako som lamentovala nad upečenými voňavými kuracími stehnami, že je to skrátka nejedlé. V tom čase sme ešte nevedeli, čo sa stane so svetom o pár mesiacov neskôr. 

Takto sa zo mňa zo dňa na deň stala vegetariánka………..

Keby som to chcela urobiť hocikedy predtým, nebolo by to možné. Mäso som milovala… 

Zmeny prichádzali v tomto čase abnormálne rýchlo. Nakreslila som niekoľko nových obrazov, vyhodili sme tonu vecí, prehádzali sme celý byt. Naše návyky sa menili zo dňa na deň….. 

Keď mi moji priatelia začali písať rovnaké skúsenosti koncom februára, pochopila som, že to nie je iba moja fáza…. A pochopila som aj moje zvláštne stavy, ktoré som mala už v novembri…. 

Aké múdre boli naše telá. Akoby sa pripravovali na úplne iné obdobie. 

Teraz som za túto premenu veľmi vďačná. Pretože v týchto čudných časoch moje nároky na jedlo sú abnormálne nízke. Obchádzame mliečne výrobky, taktiež mäso. Jediné čo potrebujeme je zelenina, ovocie, vajíčka…. 

A práve v tomto období už chápem synchronicitu, ktorá sa v novembri javila ako úplne absurdná. 

Odkedy ráno robím dýchacie cvičenia, moje telo funguje úplne inak. Paradoxne sa to deje v čase absolútnej vonkajšej nestability, kedy všetci zažívajú nestabilitu a strach…. 

Všetci hypersenzitívni ľudia majú veľký dar. Majú kontrolky, ktoré ich nikdy nezradia. Preto určité veci cítia s predstihom. 

Našťastie? Alebo bohužiaľ? 

Záleží to samozrejme na uhle pohľadu………. 

Vždy dôverujte svojim pocitom. Nech sú akokoľvek čudné………..

A v tomto prípade sa ukázalo, že všetko zlé je na niečo dobré………. 

Som vďačná, že mám cenné skúsenosti, ktoré teraz využívam. Či už je to aromaterapia, alebo psychoterapia, … taichi.. alebo cchi kung… dýchacie špeciálne metódy na posilnenie imunity,…. atď….. 

Som rada, že si viem upiecť bezlepkový mňamový chlebík…. a ukuchtiť rôzne polievky… 

Som rada, že už netrpím endometriózou a ani bolesťou zubov, pretože v tomto období by to bolo peklo……… 

Zdá sa, že všetko je tak ako má byť….

Aj keď sa to niekedy zdá ako nie celkom harmonické obdobie…………

Ale tak ako teraz píšem riadky o divných stavoch v novembri a všetko dáva zmysel,… budem písať riadky v lete – a pochopím zas to iné…………

Čo to bude? Nechajme sa prekvapiť………..

S láskou……

Ufónica Kity…

Tento text ako aj obrázok nie je možné kopírovať , alebo akokoľvek ho využiť na komerčné účely – bez môjho súhlasu….