Novinky, doplnky – na gynekologické problémy pre ženy…

Už dosť dlho – vlastne asi aj celý život skúmam menštruáciu…

Po mnohých zdravotných komplikáciách – ktoré som riešila v minulosti – verte, či nie .. poznám takmer všetky prípravky na túto tématiku. Možno raz napíšem knihu! (-:

 Hlavne si kladiem otázku – prečo v tomto storočí, v tejto dobe objavov ešte nevymysleli ľudia niečo pre ženy na toto obdobie, ktoré mnohým úplne prehádže rytmus života…???

Niektoré ženy počas menštruácii zvracajú, iné odpadávajú, mnohé bojujú s migrénou…. Aj u mňa sa to rokmi menilo.. Som ale rada, že operáciu som pred rokmi nepodstúpila……

Ako na to? Odpoveď si musíte nájsť sami…..

Terapie pre ženy – často sa odpoveď skrýva v rodinných vzorcoch. Možnosti sú tam ale opäť rôzne. Od liečenia zranení vo vzťahoch – až k rodinným programom. Traumy, šoky, … atď. – to všetko vplýva na zdravie ženy…. Viac ako si myslíte! Schopnosť prijať sa, mať sa rada a akceptovať sa, mať zdravé ženské sebavedomie. Milovať svoje telo a s láskou sa oňho starať – to je veľmi dôležité!

Hormonálna joga – cvičenie, ktoré je zamerané na vyrovnávanie hladiny hormónov. Špeciálna práca s dychom a špeciálne pohyby. Budete sa po zostave cítiť naozaj lepšie! Už len mať disciplínu….  

Čchi kung alebo qi gong – jednoduché cvičenia, ktoré majú základ v prastarej histórii. Schopnosť počúvať svoje telo a napojiť sa naňho, schopnosť komunikácie s telom, usmernenie toku energií prostredníctvom vizualizácie a zároveň veľmi pomalých pohybov, ktoré majú meditačný charakter….

Čínska medicína – je jedným z riešení. Mám veľmi dobré skúsenosti s týmito doplnkami. V čase, keď som ich brala – sa mnohé vyriešilo… Produkty čínskej medicíny

Čistiace bylinné tampóny fohow – veľmi odporúčam! Sú z tradičnej čínskej medicíny. Po použití tampónov – sa začne telo zbavovať rôznych toxických látok.. a všetkého, čo tam nepatrí. Je to proces…  Objavila som ich najskôr na českých stránkach. Ale dajú sa pozháňať už aj na Slovensku.

Konopné výrobky: teraz aby som sa nestála propagátorkou marihuany! Osobne som marihuanu nikdy nevyskúšala a mám pred ňou rešpekt! – ako pred mnohými podobnými látkami! Vyskúšala som však čaje, či konopné semienka – vyrovnávajú hladinu hormónov…

Pozor! Na svete je aj novinka pre ženy – sú to konopné čipky na menštruačné bolesti. Volajú sa Foria relief. Na Slovensku ich však nenájdete… Konope ako liečivo je tu ešte v plienkach.. Je to produkt zatiaľ neprebádaný a je novinkou od februára tohto roku…

Bachove kvapky – je to celá alchýmia, ktorá ale funguje!

Správne doplnenie minerálov a jednoducho všetkého, čo Vám chýba. Omega 3 kyseliny, železo – mnoho žien je anemických. Minerály nájdete v lekárni aj vo forme koloidov. Koloidné minerály sú tekuté… Mám s nimi veľmi dobrú skúsenosť!

Ľanový olej – pár kvapiek rozmiešať do tvarohu, alebo jogurtu – musí sa dobre vstrebať. Toto mi dosť pomohlo v čase – keď som nemohla po nemocnici vôbec nič jesť… Ľanový olej ma v tom čase dostal z najväčšej krízy!

Ostružina malinová, alchemilka – existujú už aj vo forme kvapiek.

Praslička roľná – obsahuje kyselinu kremičitú a vyplavuje močové kamene a rôzne škodliviny z tela…

Nátržník husí – dobrý na kŕče,.. problémy s bruchom počas menštruácie…

Ak sa chcete dozvedieť o ďalších iných novinkách – nájdete ich aj na tomto videu – Zdravá vagína

Možnosti sú rôzne! Len treba hľadať.. A nevzdávať sa! Chcem ukľudniť všetky ženy, ktoré trpia cystami, či endometriózou, či inými gynekologickými problémami. Často nie je nutná operácia! Lekári žiaľ ženám mnoho informácii neposkytnú.. Je to neznalosť? … odpovedzte si sami!

Verte mi – prešla som tým a viem o čom píšem. Preto som sa rozhodla uverejňovať rôzne články na tému menštruácia…. Možno sa ženám otvoria oči a nájdu pre seba to, čo potrebujú – bez lekárskeho zásahu……

Želám Vám veľa šťastia a ten správny výber dostupných zlepšovákov (-: