ROK 2016 – ROK OPICE

Rok 2016 je v znamení opice…

Opica je potmehúdska.. nikdy nie podvodník… Opica veľa vidí – to, čo je nevidené… počuje nepočuté…. Vnímanie, intuícia.. Veľká spiritualita… Pozor na fanatizmus..! Budete vedieť, že viete.. Ale nebudete vedieť odkiaľ.. Nepátrajte! Hrajte sa.. Objavia sa  obrovské informácie – intuícia… Pozor na stratenie sa… emócie kozy už pominú…. Opica umožní prázdnu spiritualitu…… – to môže byť aj nebezpečné… Aj klad, aj zápor…

Nič nebude dôležité….. Akonáhle bude niečo dôležité – zožeňte si banány… Pretože to je jediná cesta, že o nič nejde … Máme celý rok na to, aby sme sa hrali, užívali si to a ono sa to samo bude diať…

 „Prehráme“ sa celým rokom!

Hrať sa… skákať po strome… ohadzovať sa z banánovými šupkami!  Užívať si život.. Pripravte si banány a veľa humoru! (-:

Nenechať opici čas na to – aby mohla premýšľať! Pozor! Akýkoľvek svetabôľ – nebrať vážne…. Nikdy nebolo tak zle, aby mohlo byť ešte horšie… A to je opica!

Robte veci iba mimochodom… nerobiť veci zámerne! Život je veľká hra, brať veľa vecí z nadhľadu… Opica nemá emócie! Banány, banány, banány… Opica je herný rok……….. Aj naše vzťahy sa môžu vyvíjať v rámci hier. Kov plus oheň – veľmi silný paradox!

Kov – rituály… Kov – istota – zbrane.. Keď chcete zvíťaziť – budú tri kovové roky – opica, kohút, pes… Teraz – keď si zavediete rituály – že niečo tak  má byť – zažijete harmóniu.. Nie príkaz – ale ako potreba … Nikoho to nebude bolieť – že niečo musí… Kov znamená pozor na žalúdok! Tri ohrievače.. Gastritídy, vredy, fyzické vyčerpanie..  Zdravá životospráva.. starostlivosť o telo…….. Obmedziť tvrdý alkohol!

Opica nám vysvetlí, že život je HRA! (-:

Želám Vám veľa šťastia…

Pozrite si zaujímavé video o roku opice.. A možno Vám svitne! (-:

Jak přežít rok OHNIVÉ OPICE 2016