Skúsenosti so Spiritual Response Therapy

Streda večer.. Kráčam unavená uličkami Bratislavy…. S únavou.. Ale aj s očakávaním.. či akýmsi strachom….

Emócie sa vo mne miesili akoby boli nahádzané všetky do jedného veľkého kotla na guláš – a tým kotlom bola moja hlava…….

Už pri úvodnom podaní ruky s dotyčnou pani, ktorá terapie robí – som vedela, že som na správnej adrese. Moja intuícia to hneď od začiatku cítila…

Pri terapii sa musíte veľmi ukľudniť.. Otvoriť.. Musíte mať ujasnené prečo ste prišli,.. čo idete riešiť…

Pracuje sa tam s kyvadlom, ktoré sa vlastne naladí na Vaše vyššie ja.

No a skutočne – všetky odkazy smerovali na môj traumatický zážitok spred piatich rokov – kedy som bola skoro zabitá zaškrtením. Tento zážitok dosť poznamenal môj život.. Dokonale ho presmeroval kdesi inde.. Zmenil ho úplne od základov.. A aj keď som veľmi chcela, aby ma toto neovyplyvnilo – bola som už iným človekom……

Pri terapii sa mi neuveriteľne chcelo spať, .. a hlava, ktorá ma bolela – zrazu prestala……..

Môj temný opakujúci sa  sen po terapii odišiel.. Hlavne som už vedela – že pochádza z minulého života. Nejaké útržky sa ešte objavovali – ale už sa to nedalo porovnať s tou temnotou, ktorú som zažívala dosť intenzívne po zobudení…. A to mi demolovalo život dosť intenzívne niekoľko mesiacov. Preto som bola vďačná za to – že to už nezažívam…..

Došlo k veľkému pochopeniu… Tak isto k zmenám v mojom živote.. Prestala som kopu veci riešiť a začala ísť tou svojou cestou….. Prestala som sa báť… Mať strach z temna, ktoré ma od malička akosi priťahovalo.. Žijeme v dualite. A každý máme v sebe aj temnú stránku……….

Záver: Ak máte naozaj problém – vyhľadajte odborníka, ktorý už len tým – že Vás vypočuje – Vám obrovsky pomôže. Sú na to rôzne pohľady. Aj ja som sa dlho borila sama a všetko som chcela vyriešiť sama… Život to však zariadil tak – že tie správne kontakty ku mne prišli úplne samé a prišli presne také, ktoré prísť mali a ktoré som mala zažiť,.. ktoré som potrebovala.. ktoré som si podvedome vybrala….

Nevieme – ako nás minulé životy ovplyvňujú.. Často nevieme veci zmeniť, nevieme sa prijať, ísť ďalej, pochopiť súvislosti – ktoré sa nám dejú, lebo sa v tom všetkom strácame… Pretože máme mnoho emócií, ktoré nás niekedy blokujú……..

Za skúsenosť s touto metódou terapie som veľmi vďačná….

Každý máme však inú cestu… Pre niekoho je dobré toto, pre niekoho zase čosi iné…

Choďte podľa srdca a nemôžete sa pomýliť!

Želám Vám veľa zdaru(-:

S láskou Katka…….