Šťastné šestky! (-:

Zdá sa, že 6.6.2016 bol môj šťastný deň. Nebyť rozhodnutia, že dám v tento deň výpoveď a s prácou v školstve po viac ako 7 rokoch končím – nevznikne moja zbierka skladieb a piesní pre deti. Som teraz za to neskonalo vďačná… ♡♧♤ hlavne za to, že môžem napĺňať môj zámer a venovať sa tvorbe a umeniu naplno a robiť to tak ako to mám rada ,.. rozdávať to ďalej.. Skrátka rozvíjať naplno svoj potenciál.. sama za seba, už bez váhania – či je to cesta správna.. lebo viem aká je moja misia.. a vážim si to – čo mám. Roky to spalo.. a teraz som dala priestor všetkému – čo tam driemalo… Umenie je nekonečná cesta.. A práve – 6.6.16 sa mi rozbil celý domček z karát… a trošku trvalo, kým som poskladala nový – taký, v ktorom sa cítim dobre… Zatiaľ je pre mňa čas, kedy je veľa práce, keďže zbierku aj ilustrujem,.. a veľa cestujem,.. ale o chvíľu to uzrie svetlo sveta… ♧
Všetko zlé je na niečo dobré.. nezabúdajte… Stále to píšem dookola, viem – ale nikdy sa neuspokojte v tom, v čom mentálne umierate. Chcite pre seba viac a pracujte na tom. Neporovnávajte sa s inými – hľaďte na seba, vy viete čo máte rozvinúť, čo urobiť – aby ste naplno rozvinuli všetko čo je vo Vás… Každý to podvedome vie,.. problém je, že náš vnútorný hlas niekedy viac prekričí spoločnosť, ktorá veľmi nemá rada tých – čo vyčnievajú.. Pracujte na sebe, učte sa zo svojich lekcií – čo Vám chcú povedať, buďte otvorení hlavne sami k sebe a pružní k zmenám… chráňte si svoje sny.. nepadajte do pasce kritických hlasov, ktoré v sebe každý má.. nebuďte obeťami vlastných životov..
A verte, že raz príde Váš čas, keď Vás obleje aj za tú najväčšiu bolesť veľká vďačnosť… lebo Vám to zrazu dôjde – prečo sa to dialo práve takým spôsobom….
Majte sa ♡♤♧
☆Ufónica Kity☆