Stopy času 30.6.2022..

Slnko v Rakovi nám otvára témy bezpečia, panciera, zázemia, domova, vzťahov a aj financií..

Čierna Luna v Rakovi otvára v ľuďoch skriňu, z ktorej vychádzajú na svetlo sveta zatienené tajomstvá… kostlivci.. a tiene..

Ľudia sú ešte stále háklivý na témy oných „zázračných tekutín“.. navonok to síce vyzerá, že mnohí túto tému pustili z hlavy, ale pri debatách zistíte, že ani náhodou.

Nakoniec.. stačí sa pozrieť naokolo napríklad v električke… sem tam zbadáte „papeky“.. zdá sa, že niektorí ľudia ešte stále nosia v hlave strach.. 

Osobný rozvoj sa momentálne dosť  triešti.. mnoho ľudí čaká na záblesk, iní čakajú na mimozemšťanov, iní zase na zmenu vlády… heslom pre toto obdobie je PRÍTOMNOSŤ A VĎAČNOSŤ.. 

Zabudla som na skupinu, ktorá vyčkáva na NOVÚ ZEM… Je síce pravda, že hopiovia a mnohé iné kmene už roky upozorňujú na prepólovanie zeme.. niektorí si to vysvetľujú tak, že príde katastrofa, iní zase vyčkávajú na záblesk, ktorý im vyresetuje vedomie.. iní hovoria o tme cez deň, táto zmena má trvať údajne 2 a pol dňa.. najviac 4 dni..

Netvrdím, že niečo také nie je možné, nevieme ako sa zmena prejaví,.. isté ale je, že mnoho ľudí sa stalo týmto čakaním posadnutými.. 

TU A TERAZ.. VNÍMAŤ SLNKO, DÁŽĎ, TEPLO, DYNAMIKU LETA, MALIČKOSTI A KRÁSY DŇA, KTORÉ NÁS ROBIA ŠŤASTNÝMI.. to bude dôležité..

NEZABUDNIME, ŽE BEZ VĎAČNOSTI SA NEPOHNEME…. 

NEČAKAJME NA ZÁZRAKY A VZOSTUPY, ALE ŽIME NAPLNO TERAZ… 

Svet sa bude meniť.. áno.. pochopiteľne.. čaká nás ekonomická kríza, klimatické šarády či 4. dávka onej „zázračnej“ látky… a tak sa zdá, že ponuka je rôznorodá a veľká😛🤣🙈🤯🙃🙄😂

Neprepadnime však zase strachu.. 

Čo sa ešte teraz rozvíja sú kadejaké kruhy.. ľudia spia na farme, zdieľajú svoje svety, na tom by nič nebolo.. akurát mnohé kruhy robia čudné rituály.. keď tam človek vstúpi, musí odovzdať svoj vlas, títo ľudia vnímajú systém ako nepriateľa pomerne extrémne a očividne zase vytvárajú len ďalší koncept.. všetci ostatní sú povrchní a peniaze sú zlé.. 

Nevytvára sa tu zase len ideológia „nič nebudeš vlastniť a budeš šťastný..?“ 🙄🤔 Odpovedzte si sami.. 

Retrográdny Neptún v Rybách sa zrejme pohráva s rôznymi konceptami a obracia ich hore nohami.. veď Neptún je pán ilúzie a on to dokáže, je v tom vlastne hotový majster! A tak ľudkovia milí, dám Vám malú radu: sledujte zámery ľudí, s ktorými sa stretávate.. niektoré zámery ľudí  nemusia byť čisté, môžu byť však prezentované ako veľmi šľachetné.. 

Na peniazoch nemusí byť nič zlé, peniaze sú prostriedkom.. mám pocit, že aj osobný rozvoj toto obracia hore nohami.. žijeme predsa v hmote a potrebujeme pre prežitie peniaze.. 

Nerobme z peňazí strašiaka.. 

Ďalším fenoménom sú ľudia, čo sú presvedčení o tom, že iba ayuasca im dá „vhľad“ či „osvietenie“.. bez „áji“ to nepôjde.. až vtedy pôjdete do iných dimenzií😂😂😂 Toto si myslí veľa ľudí… 

Nuž.. ani to nie je pre každého.. sú ľudia, čo skoro tú „áju“ neprežili.. 

Nie je umenie prežiť v samote v chalúpke peruánskych hôr, lekcia prichádza medzi ľuďmi, kde pracujú energeticko-informačné štruktúry – kyvadlá… samozrejme, že neodsudzujem pobyty na samote, ale v poslednej dobe sa mi zdá, že ayuasca je nadhodnocovaná.. 

Nakoniec.. Kľúčom je vždy napojenie na Zdroj.. na božský princíp… na Svetlo.. nazvime to akokoľvek, je to stále to isté, len slová sa menia.. 

Problémom tejto doby je, že ľudia kopírujú návody pre svoj život a nie sú spojení so Zdrojom… preto tápajú.. 

Mnohí hľadajú stále guruov, liečiteľov, iní sa stávajú zberateľmi certifikátov rôznych kurzov.. iní hľadajú politických vodcov a upierajú sa zase len k ideológiám a pritom sú plní nenávisti.. 

Ľudia odmietajú ešte stále prijať za svoj život zodpovednosť.. Pluto v Kozorožcovi sa tu ešte chvíľu zdrží a bude zrkadliť práve túto tému.. nestať sa obeťou ideológie, svojich deštruktívnych návykov, vodcov, systému.. 

ČOKOĽVEK, ČOHO SA PRÍLIŠ KŔČOVITO DRŽÍME – STRATÍME.. 

NA ČOM LIPNEME, TO VŽDY STRÁCAME.. 

Uran v Býkovi prináša rozbitie a revolúciu na úrovni zdrojov – či už je to elektrika, plyn alebo to ako narábame s energiou mentálne.. severný uzol v Býkovi predstavuje tú istú tému a tak sa netešte, tieto témy budú ešte nejaký čas na pretrase…

A takto ideme ďalej… 

Netušíme kam… 

Poučenia už prišli počas dvoch rokov.. hlavne od roku 2020..

Otázka je, koľko ľudí to vstrebalo a poučilo sa.. 

Diať sa bude niečo stále, dôležitý je ale náš prístup..

Heslom bude VĎAČNOSŤ.. TU A TERAZ.. VNÍMANIE PRÍTOMNOSTI.. 

SKRESLENÁ REALITA pomocou médií a mainstreamu bude naďalej silná téma.. je to Saturn vo Vodnárovi, ktorý toto rozpútal.. 

Hygienici už ohlasujú na koniec augusta zmeny… 

Ostáva len povedať, že je dôležité ako sa na to pozrieme, ako na to zareagujeme.. 

Ak sme sa poučili z minulosti, už sa nedáme chytiť do pasce a môžme prežiť krásne časy, pretože našu myseľ a ducha to nezlomí.. 

Ak sme sa ale nepoučili, ľahko vkĺzneme opäť na dráhu STRACHU.. 

Každá duša má svoju cestu a svoj vývoj.. 

Rešpektujme to, ale nedajme sa už  stiahnuť do nižších sfér… 

Udržať si high vibrations (vysoké vibrácie) budé základnou úlohou.. 

💚❤️💛🙋‍♀️

Držme si palce.. 👋🌹🌼 a užívajme si krásy života.. 

Nezabudnime sa každý večer poďakovať Vesmíru za to, čo máme..

Veď Vesmír je štedrý….

S láskou..🍀

👨‍🚀Plutónka👨‍🚀