Život je zmena…

Povedzte niečo s istotou – a Vesmír Vás naozaj v krátkom čase vyskúša – či je to tak…?

A tak to bolo presne s mojou homeopatiou. Homeopatiu používam v bežnom živote.. rozumiem jej a mám s ňou veľa skúseností.. Predsa len – k celkovej takej skladačke o zdraví – mi v homeopatii chýba istý pilier – niečo možno ako etikoterapia. Ak by sa vedeli pospájať rôzne políčka alternatívnych smerov – zrejme by nám vznikla kompletná skladačka…. Lenže – to by bolo pomerne dosť náročné….. Študovať aj cvičenia, aj rôzne teórie a iné náhľady… Možno raz ani to nebude ilúziou….

No a tak sa stalo – že som túto homeopatiu nedokončila.. Začalo ma to ťahať kamsi úúúplne inam…

Musím priznať – že Prahu som zo začiatku vôbec nehľadala.. Praha mi dala obrovskú energiu, silu, cítim  sa tam ako doma… A veľmi sa teším, že som v Prahe momentálne našla to – čo som presne potrebovala…. Akúsi svoju cestu…. ktorá znamená v mojom živote určitý prelom….

S praktikovaním čchi kungu som sa stretla dáááávno pradávno… Vtedy som si poriešila týmito cvičeniami moje obličky… Oveľa oveľa neskôr som sa k týmto cvičeniam vrátila pri meditácii stromu – kde som sa takto dostávala z mojich ťažkých ženských boľačiek…….

Potom dlho dlho nič….. tieto moje záujmy som načas úplne zatvorila…… Niekedy to tak býva – že musí prísť na to ten správny čas……

Až v tomto čase – kedy som začala praktizovať anjelské meditácie – sa mi veľa vecí otvorilo. A  možno bez toho – aby som to všetko otvoriť chcela.!

 Nastalo úmorné hľadanie……. No a na samom dne bažín sa potom ste schopní odraziť kamsi inam……

No a takto to bolo aj v mojom prípade…. Jeden  víkend som sa prehŕňala internetom a druhý víkend som už bola v Prahe, kde som sa rozhodla trošku pozmeniť svoj život…

Veľmi sa teším, že sa do Prahy budem vracať často (-:

Stala sa mojim druhým domovom…..