KTO SOM?

KAM KRÁČAM?

PREČO SOM TU?

ČO JE TO DÔLEŽITÉ?

PREČO SA MOTÁM V TOM SVOJOM KOLEČKU ZNOVA A ZNOVA A NEVIEM SA Z TOHO VYMANIŤ? 

To sú otázky, ktoré si kladie väčšina z nás..

Čo je v živote dôležité?

Za najdôležitejšie pokladám pochopiť svoj kód.. nedá sa žiť život podľa nalinkovanej tabuľky..

Každý máme iné nastavenia.. vo vnútri máme každý tie svoje zranenia, ktoré nás ovplyvnili a niekam nás aj smerujú, pretože akcia vytvorí vždy reakciu.. zažívame tak svoju špecifickú skúsenosť.. preto je dobré pochopiť svoj kód.. a dobré je pochopiť aj vzorec nášho správania.. 

Génové kľúče považujem za hĺbkový nástroj ako odhaliť náš plný potenciál.. zrazu vidíme tie naše pasce, do ktorých vstupujeme znova a znova… Keď to pochopíme, stávame sa vnímavejším pozorovateľom svojho života.. Už to nemusí byť taká dráma 😃🤷‍♀️.. a zrazu vidíme aj dary🌞, ktoré pre nás pred tým neexistovali.. často si totiž tie dary neuvedomujeme.. 

Génové kľúče nadväzujú na 64 čínskych znakov z I-Ťingu.. a autorom je Richard Rudd..

Zo všetkých konceptov – Astrológia, Human design, Numerológia, atď.. sa mi GÉNOVÉ KĽÚČE javia ako najhĺbkovejší a veľmi efektívny nástroj k celkovému pochopeniu zmyslu a smerovania nášho života.. je to tým, že ponúka možnosť pochopenia TIEŇA, ktorý môžme premeniť na DAR..

Richard Rudd 7 rokov dával dokopy svoje vhľady a trpezlivo pracoval.. vedel, že to je to, čo je jeho misia.. svoj génový kľúč, ktorého tieňom bola NETRPEZLIVOSŤ postupne  transformoval a vydestiloval z neho časom klenot🦋.. toto všetko vložil do GÉNOVÝCH KĽÚČOV a aj do aplikácie Triple Flame, kde nájdeme 3 minútové krátke meditácie.. základom je dať si PAUZU.. A tak každé tri hodiny ľudia robia trojminútové krátke meditácie po celom svete.. tento TIEŇ NETRPEZLIVOSTI Richard Rudd transformoval na dar KĽUDU A BEZČASOVOSTI.. A takto vznikli aj Génové kľúče..

Richard Rudd totiž rokmi pochopil, že na to, aby sa posunul, potrebuje hĺbkovo spracovať tieň NETRPEZLIVOSŤ.. 

O čom sú teda Génové kľúče? Génové kľúče celkom presne odhaľujú naše dary a tiene.. privedú nás do hĺbok našich zranení a vzorcov, krok po kroku začneme chápať, kde sa točíme stále dokola.. dá sa s nimi pracovať jednoducho, ale aj hĺbkovo.. 

Génové kľúče majú viacero rovín: 

🌼AKTIVÁCIA, ZÁKLAD: 4 roviny – Životná úloha, Vyžarovanie, Evolúcia, Vyšší zámer..

🐬VENUŠINA SEKVENCIA: Má 6 línií.. Emocionálny a Inteligenčný kvocient, Spirituálny kvocient, Jadro, z ktorého sme vzišli..  Príťažlivosť a Vyšší zámer.. Je to sekvencia vzťahov a emócií.. tu nás to zavedie do zranení… vzorcov, ktoré sa môžu do kolečka opakovať.. v každom zranení nachádzame potom DAR.. 

Tým, že uzrieme tieň, môžme jasne vidieť dar.. a to je skvelá príležitosť uzrieť v tieni Svetlo🌼.. tým, že prijmeme tie tienisté stránky našich vzorcov, dokážeme vidieť za nimi dary.. a o to skôr pochopíme, kam máme smerovať, aby sme vykvitli🌻.. Venušina cesta je mapa, kedy sa krok za krokom vydávame na cestu do hĺbok a zranení.. prichádzajú pochopenia, ktoré sú nápomocné a veľmi cenné.. už sa neocitáme v spároch našich drám.. a pomaly prestávame byť obete… vieme čo okresať a kam sa nehýbať.. vieme, kam nasmerovať viac vôľu a pozornosť.. 

🦋PERLA – SEKVENCIA PROSPERITY: Téma hojnosti.. Má 4 línie.. bez pochopenia Venušinej sekvencie (vzťahy, zranenia, emócie) sa len ťažko prederieme cez tému Prosperity.. najskôr treba zrecyklovať vzorce a kódy, ktoré nás ťažia.. potom môžme prejsť na tému Prosperity.. 

Sekvencia Prosperity nám naozaj povie veľa o tom, čo sa skrýva v našich témach hojnosti.. Aká je naša značka – naša esencia, na čom stavať a čo okresať.. do čoho neísť, čo je tým tieňom.. Aké pasce nám bránia zažívať hojnosť a čo sú naše plusy,.. pozitíva,.. čo by sme si mali naplno uvedomiť,.. kde je naša SILA.. a čo je potrebné k tomu, aby sme sa dostali k plnému potenciálu a HOJNOSŤ plynulo začala prúdiť na všetkých úrovniach života… 

UPOZORNENIE: Musíme si uvedomiť, že génové kľúče sú predovšetkým o KONTEMPLÁCII..

Nemalo by ísť o jednorázový profil, ktorý si pozrieme a tým to pre nás končí.. 

Je to o rozjímaní nad jednotlivými sekvenciami,… nad jednotlivými kľúčmi.. je to o neustálom hĺbaní nad našimi vzorcami, ktoré sú vtkané do plátna života a každý ich má iné… je to o POZOROVANÍ.. tak, aby sme trochu získali NADHĽAD.. A čosi dôležité POCHOPILI.. 

To všetko chce ale veľkú odvahu pozrieť sa aj na tie vzorce, ktoré nás obmedzujú, v ktorých sa donekonečna motáme.. vstúpiť na plochu tieňov vyžaduje aj trpezlivosť.. a dávku SEBALÁSKY.. 

V prijatí zranenia sa nakoniec skrýva SILA,.. lebo práve uvedomenie si zranení nás prenesie cez bolesť k novým možnostiam.. 

Hlavne musíme byť k sebe MILOSRDNÍ A LÁSKAVÍ.. mali by sme nahliadať na tieto vzorce ako na mapu, ktorá nám pomôže pochopiť mnohé veci.. začneme sa liečiť.. prestaneme SA CÍTIŤ VINNÍ.. 

Bratia Lásky – TRPEZLIVOSŤ a HUMOR sa nám tiež pri tomto procese zídu.. 🤷‍♀️😃🍀 Tak ako aj v celom našom živote..🤠

♧♧♧

🍀CENNÍK🍀: 

🌼ZÁKLADNÝ PROFIL S VÝKLADOM: 4 LÍNIE: ŽIVOTNÁ  ÚLOHA, VYŠŠÍ ZÁMER, EVOLÚCIA, VYŽAROVANIE: 53 EUR

🐬NÁSLEDNÉ PRIKÚPENIE IBA SEKVENCIE VENUŠE S VÝKLADOM:  71 EUR.. 6 LÍNIÍ – JADRO, SPIRITUÁLNA INTELIGENCIA, INTELIGENČNÝ KVOCIENT, EMOCIONÁLNY KVOCIENT, PRÍŤAŽLIVOSŤ, VYŠŠÍ ZÁMER.. VENUŠA je mapa vzťahov a zranení.. krok po kroku sa dostávame k podstate a sme schopní vidieť naše zranenia, tiene, ale aj DARY…. 

🦋PERLA – SEKVENCIA PROSPERITY : 53 EUR.. PERLA MÁ 4 LÍNIE.. 

KOMBINÁCIE:

🌼🐬ZÁKLAD+VENUŠA: 116 EUR

🌼🐬🦋CELÝ PROFIL: ZÁKLAD, VENUŠA, PROSPERITA – 161 EUR

!NEZABUDNITE, ŽE NA TO, ABY SME POCHOPILI PROSPERITU, JE POTREBNÉ PREJSŤ NAJSKÔR VENUŠOU A POCHOPIŤ NAŠE VÝZVY (ČO VIDÍME V ZÁKLADNOM PROFILE..)

Profil Vám nahrám ako video na môj kanál youtube a pošlem Vám odklik na video do e-mailu.. videá sú vždy zaradené v sekcii Nezaradené a sú prístupné len Vám… môžte sa k nim prostredníctvom odkazu vždy vrátiť..

NÁSLEDNÁ KONZULTÁCIA JE MOŽNÁ CEZ SKYPE, SIGNAL, TELEFÓN: 53 EUR/60 MINÚT.. 

V každom profile spomeniem trochu aj astrológiu, enneagram či poznatky z tarotu.. môže to prispieť k väčšej jasnosti, mnohým AHA momentom a k celkovému pochopeniu.. všetko so všetkým predsa len súvisí a doplní sa to potrebné do celej skladačky.. 

🍀AKO TO CELÉ FUNGUJE???🍀

Po zaplatení na č.účtu:

SK2283300000002302578034

mi prosím pošli screenshot platby na e-mail čo si si vybral/a  – akú variantu– A JA TI POŠLEM ZA PÁR DNÍ VIDEO.. ak máš záujem spätne o konzultáciu, termín dohodneme cez e-mail:

hojnost888@proton.me

Neváhaj, čas Ti beží…….

💜💛💚🙋‍♀️

Teším sa na Teba..🦋

🌌Lietajúca Lemurka🌌