(-: Krvavé sonety.. demonstrace v menstruace :-)

Keďže ste mi mnohé písali, že by ste chceli rady na tému MENŠTRUÁCIA – píšem tento blog. Je to pomerne široká téma, toto bude článok z pohľadu homeopatie. 

A keďže homeopatia fakt funguje, uvádzam z mojej obľúbenej knihy „HOMEOPATIE“ – OD WERNERA STUMPFA pár dôležitých stránok… 

Ja často používam Nux vomicu skombinovanú s Pulsatillou.

Nux vomica slúži proti blokádam a vyčerpaniam.. no a Pulsatila zas na zmeny nálad…. Táto kombinácia celkom dobre funguje.. 

Na kŕče som niekedy brala colocynthis…. a často som si dávala aj sepiu officinalis – vlčí hlad a potenie, návaly tepla…. 

Okrem toho používam PERIOD VITAMINS.. Objednávam ich z Ameriky. A výživový doplnok s názvom PARTENA (Taliansko).. Tieto doplnky ma zachránili od operácie v čase, keď som mala endometriózu… Odporučiť Vám môžem ešte HORMONÁLNE KVAPKY od firmy GOOD HERBS. Kedysi som ich používala a naozaj mi veľmi pomohli.

Ďaľšia vec sú minerály. Minerály sú veľmi dôležité… telo neoklamete. Ak v týchto dňoch odpadávate – chýba Vám kyselina listová a železo…. odporúčam Vám koloidné rastlinné minerály.

Ako píše Dr. JOEL WALLACH vo svojich štúdiách – telo potrebuje 90 minerálov, inak to bude ťažká a dlhá cesta – ak ste v štádiu endometriózy či iného ochorenia. Najskôr telu treba dať minerály, pravidelne mu ich dodávať. Potom riešiť daný problém homeopatiou alebo čínskou medicínou.

Taktiež nezabudnite na CVIČENIA A MASÁŽE. REFLEXNÚ TERAPIU. Veľmi sa teším na český preklad knihy Donny Eden – „ENERGETICKÁ MEDICÍNA PRE ŽENY“… má výjsť čo nevidieť.

 Z éterických olejov Vám môžem odporučiť BAZALKU – privoniavať alebo pridávať do kúpeľa a či natierať na brucho riedenú s detským alebo kokosovým olejom (bazalkový éterický olej sa používa na všetko čo je spojené s hormonálnou nerovnováhou..) a samozrejme ukľudňujúcu LEVANDUĽU (či už natieranie brucha, na prevoňanie priestoru…  alebo do kúpeľa – magnéziová soľ a na ňu nakvapkať pár kvapiek éter. oleja levandule, pridať vodu a to naliať do kúpela)..

♧♧♧

Ale vráťme sa k homeopatii…

Na nasledujúcich stránkach sa môžete typovo nájsť… 

A to podľa patálií, ktoré riešite. Napovie Vám Vaše správanie… 

Veľa šťastia! 

Verím, že tento blog bude pre Vás poučný…….

Anyway…

Knihu od Wernera Stumpfa – Homeopatie – by ste určite mali mať doma.

Je to učebnica.. celoživotná….. a nájdete v nej naozaj VŠETKO…

Buďte zdravé a radostné aj v „sonetových“  časoch (-: …

♡Ufónica Kity♡