Stojíme nad priepasťou a čaká nás zmena! Moja vízia, napísané 7.10.2020

Text napísaný 7.10.2020

Je 6:05 a ja píšem to, čo mi písať ide. Vlastne to nepíšem ja, ide mi to akosi automaticky…

Dnes popisujem víziu, ktorá sa udiala 7.októbra 2020 medzi piatou a šiestou hodinou…

Audio formát tohto textu nájdete tu:

Od minulého roka mávam občas také bliky. Je to ako film, ktorý zhliadnete na chvíľu. Čím viac sa zobúdzate – tým viac film mizne. Naučila som sa tento nezvyčajný film zapisovať. Pretože keď mám spojenie – popisovanie mi ide neskutočne ľahko.

Až potom, keď sa film preruší – sa ma moja myseľ snaží presvedčiť, že to bol nezmysel a výmysel mozgu.

Lenže čas ukázal, že všetky doterajšie bliky sa naplnili…..

A tak som si tieto okamihy začala vážiť.

Privádzajú ma k jasným obrazom, ktoré však niekedy pochopím až neskôr – keď sú tieto ibrazy v jednom momente naplnené…

Krátko na to, keď sa prebudím ma strašne rozbolí hlava a upadnem zas do spánku…. Potom sa zobudím a väčšina vecí je už vymazaná…. Preto bliky dôsledne zapisujem…..

Táto vízia sa udiala medzi pol piatou a pol šiestou…

Stojím v miestnosti a na stenách sú krásne farebné obrazy… nevieme čo s nami bude. Sme v tme. A horia sviečky… sme v zámku. Krásne veľké stropy a obrazy. Akoby sme zažívali prelom.

Čo s nami bude? Čakáme na rozsudok. Vonku zúri krvilačná vojna, ale už sa schyľuje k rozlúšteniu príbehu…

Čakáme. Neviem na čo. Ale všade je to nebezpečné. Preto sme zavretí v jednej miestnosti. Je tma. Cítime neistotu a strach. Strach cítim hlavne na hrudi.

Zároveň však vnímam svoju izbu. Tú z roku 2020.

Obrazy zo zámku splývajú s obrazmi v izbe. Je to zvláštna scéna… Som tu, v roku 2020,.. ale som aj tam, v zámku. Tieto 2 časové roviny sa čudne spájajú.

Nikdy by som si nebola pomyslela, že mozog, telo, duša toto dokáže. Prečítať obraz a spojiť 2 časové pásma a vnímať aj tretie.

Ale.. Čo je to vlastne čas??? Na to nevieme doteraz odpovedať…

Obraz na stene v mojej izbe je trochu podobný s obrazom v zámku. Vnímam rovnakú neistotu a strach. Sme na prelome svetla a temnoty. Len sú použité iné prostriedky.

Táto vojna v roku 2020 prebieha úplne iným spôsobom ako vojna na zámku. Súčasná vojna je dômyselná. Mentálna. Vstupuje viac do podvedomia cez mnohé hĺbkové programy.

Tieto dve časové úrovne sa mi v jednom momente spájajú…

Sme hlúpi, ak si myslíme, že čas je lineárny. Možno sa vo všetkom mýlime a všetko je inak..

Čas možno prebieha vo vrstvách.

Možno sa ľudstvo teraz snaží v tretej vrstve poraziť temné sily aj v budúcnosti. Možno je naša časť aj v minulosti a aj v budúcnosti.

Vo všetkých troch rovinách stojíme na prahu určitého zrútenia starých modelov, lenže o nových ešte nemáme poňatia. Preto tá neistota.

Pýcha a veľké ego prerušujú naše spojenie s Vesmírnym zdrojom a Svetlom.

Temnota sa teraz zobúdza a veľmi ostro nám pripomína, že ak sa nezobudíme, prídeme o veľa. Akoby tie kreatúry vychádzali postupne z bažín a ťažili svoju energiu z utrpenia iných. Paraziti.

Upozorňujú nás, že sú už tu.

V hre sú naše práva a sloboda.

Ideme však zlým smerom. A ako civilizácia zažívame rozpor.

Tento rozpor sa bude diať na psychologickej báze a bude to dosť náročné – dešifrovať, čo je hra a čo skutočnosť.

Toto obdobie bude určitým spôsobom magické v hrách a bude potrebné zapojiť intuíciu, aby sme tieto klamstvá rozpoznali.

Je to magické obdobie ilúzie, ako keď kúzelník robí predstavenie a používa metódu, kedy zámerne presmeruje pozornosť na niečo triviálne a primitívne.

Lenže pozor! Vtedy práve vykoná niečo DÔLEŽITÉ…. pod plachtou skrýva niečo, čo je rozhodujúce…

To je obdobie, v ktorom sa nachádzame už teraz.

A preto je to náročné hlavne na mentálne pochopenie.

Kúzelník je mág a v princípe je iba šikovný. Má prečítanú psychológou dnešného človeka. Nie je však všemocný..

Veľa duší nepochopilo túto zmenu a koncom tohto roka niektorí opustia túto dimenziu.

Tí, ktorí sú už unavení a nie sú schopní už poňať nový svet – odídu. A tak je to v poriadku.

Každá duša má svoju cestu. Ako civilizácia sme uviazli v nerovnováhe intelektu a citu.

Zmáha nás strach z nového, toto sú nespracované témy minulosti, ktoré tu už boli. To, čo ľudstvo nezrecyklovalo v minulých dobách – je opäť tu.

V spoločnosti vykukuje veľa ega. Toto ego kričí v tých najrôznejších podobách a formách. Ak sa ho nevzdáme, temné sily prevážia a prídu neľahké časy. Program vojny sa posunul na inú úroveň. Mentálnu. Programy sa zmenili, majú ten istý obsah, ale sú vysielané inými prostriedkami….

Tieto temné sily tu už boli….. Koncom roka 2019 sa začali prejavovať.. Spomeňme samovraždu Moniky Potokárovej, veľa mladých ľudí v tom čase malo myšlienky na samovraždu.

Rozvinuli sa fóbie. Paniky. Úzkosti. Niektorí ľudia začali mať zvláštne stavy, začali cítiť démonické vibrácie. Nie, toto nie je o mentálnych ochoreniach, je to o čase, v ktorom žijeme. Démonický program sa spustil presne takto pred rokom.

A naozaj.. mnohí si s ním nevedeli poradiť. Mysleli si, že s nimi nie je čosi v poriadku.

Spomeňme si na október 2019. Úmrtie Karla Gota. Zomrel začiatkom októbra a veľa ľudí vtedy hovorilo, že smrť Karla Got znamená ukončenie starého sveta a zavŕšenie etapy…

Karel Got v posledných rozhovoroch v náznakoch popisuje smerovanie ľudstva. „Snáď sa toho dožijem“, hovorí v jednom z posledných rozhovorov…

Moja vízia pokračuje. Ešte stále stojím v izbe, zároveň cítim bremeno a neistotu zo zámku, ktorý vnímam.

Tieto temné sily sú prejavom minulosti. Ľudstvo bude skúšané najrôznejšími formami strachov.. Je to ako otvorená Pandorina skrinka. A tá teraz obsahuje všetky bremená minulosti.

Komplex kolektívnej viny. Strach a neistota, ktorá tu bola v minulosti je teraz hodená do priestoru v tých najrôznejších variantách. Strach z mučenia. Strach z experimentov pochádza z obdobia druhej svetovej vojny. Strach z choroby a strach z chudoby, nedostatku sa zrkadlí aj v tomto čase.

Veľký strach z diktatúry je odzrkadlením povojnového obdobia. Kríza, ktorá prišla po vojne bude prichádzať v roku 2021 ako následok epidemiologických „ochranných“ opatrení. Dodávanie potravín. Obchod medzi krajinami – to budú nové témy v roku 2021. 

Ozvú sa staré rany. Október znamená otvorenie Pandorinej skrinky. Ak ako ľudstvo nezačneme recyklovať všetko z Pandorinej skrinky – budeme zažívať neistotu a mučivý strach.

V priestore pláva teraz utrpenie z dávnych vekov. Je tam ale krivda určitej masy.

Táto krivda pochádza z minulosti, je pretransformovaná ako kolektívna vina, niečo – čo bude „zástierka“ pre tvorbu nového svetového poriadku.

Možno sa vytiahnú témy ako klimatické zmeny či globálne otepľovanie. Všetko, čo príde bude iba zástierka pre vyvolanie kolektívnej viny…

„Vy za to môžete a tak neste za to zodpovednosť,..“.. lenže za to nikto nemôže.

Planéta Zem zažíva svoj posun vo vibráciách. Mení sa frekvencia planéty a bude sa to prejavovať rôzne. Prídu nové živočíchy, nové druhy hmyzu, vtákov, v sne sa mi zobrazili veľké druhy včiel… Začnú nám rásť rastliny, ktoré sme tu pred tým nevideli… prídu väčšie druhy pavúkov..

A samozrejme, prídu aj nové ochorenia. Ľudstvo sa bude potácať s problémom nových frekvencií a ak nepochopí, že cit a rozum musí byť v rovnováhe – ľudia budú trpieť rôznymi ochoreniami, ktoré v roku 2021 budú ťažko identifikovateľné.

Lekári budú musieť v tomto čase priznať, že ich repertoár sa chýli tak trochu ku koncu.

Je na čase priznať, že lekárstvo sa bude musieť spojiť s energetickou medicínou.

Po roku 2021 budú frekvencie novou témou a ľudia budú mať tendencie všetko testovať.

Záleží len na vyspelosti ľudstva, ako toto ustojí.

Vodnársky vek bude priať technológiám a ľudia budú v tomto čase hľadať rovnováhu medzi rozumom a citom. Vzniknú komunity, ktoré budú žiť mimo systému a budú sa rozrastať..

Vesmírne sily prinesú záplavy, zmeny v oceánoch, moriach, jazerách… ľudstvo bude musieť rýchlo reagovať.

Pružnosť – emocionálna aj intelektuálna – to bude výzva… len tá civilizácia, ktorá dosiahne aspoň približné vyváženie medzi jednotlivými krídlami – rozum a cit – má právo ísť do ďaľšieho kola.

Čo zaseješ, to zožneš.. toto bude veľmi neľútostná veta, Saturn je veľmi prísny strážca a nič neodpúšťa, všetko pôjde rýchlo, strážme si myšlienky a kŕmme sa niečím, z čoho budeme čerpať nasledujúce mesiace, dekády….

Telekomunikačná pavučina – to bude nový fenomén nasledujúcich rokov. Harmonizácia prostredia, nové prístroje na čistenie elektrosmogu už začínajú svoj vzostup…. a pomaly budú nutnosťou…..

Ktovie.. možno v budúcnosti teraz prebiehajú boje. Úplne iné ako dnes.

V mojej vízii sa mi spojili 3 časové pásma a jedno viem určite. Práve teraz stojí ľudstvo na prelome niečoho, čo nepozná… je to skúška…

Je 6:55 .. dopisujem text a pomaly strácam kontinuitu…. vybehuje mi číslo 2037. Je to zrejme ďaľší zvláštny čas.

Nad ránom sa prebúdzam a hneď ako mi všetko začína dochádzať, začínam kašľať ako minulého roku 2019. Tento kašeľ je spomienkou na obdobie, v ktorom sa naštartovali zmeny…. telo pospomína na obdobie týfusu a epidémii, som ešte chvíľu na tom zámku, v tme a izbe.. Ale už to strácam……

Ľudstvo rieši staré zranenia, všetko to – čo tu už v hmote bolo a čo naši predkovia nestihli doriešiť……

Aktuálne stojíme pred priepasťou…. a záleží len na nás – akou cestou sa vydáme…

Nasledujúce obdobie bude náročné na psychiku. Program vojny sa preniesol na úplne iné pole. Čítajme medzi riadkami..

Každý sa má možnosť napojiť na Vesmírny zdroj, z ktorého sa dajú čerpať informácie.

Nepodceňujme našu intuíciu, naše vhľady.. budú v tomto období dôležité, pretože svet naokolo nás sa bude prudko meniť.

Nezrádzajme sami seba.

Iba rovnováha oboch krídel – rozumu a citu nás dokáže pozdvihnúť a vyliečiť, aby sme vytvárali zdravšiu societu….

A posledné, to veľmi dôležité: Teraz budú pre spoločnosť dôležití ľudia, ktorí vidia za záves a sú schopní vidieť aj cez hmlu. Ak máte dar to vidieť, vystúpte z davu a zoberte všetku odvahu a silu na to, aby ste ľudí inšpirovali k niečomu novému……

Prestaňte sa báť a urobte to, čo urobiť máte..

Verte Vašej kontrolke, bude teraz super dôležitá…..

A ešte niečo: vidím obraz pádu dvojičiek, ktorý splýva s maskami v tomto období.. Čo myslíte, kde sa podel spomínaný terorizmus?

Táto energia strachu len zmenila formu a použila iné prostriedky. Ale je to tá istá temná energia ako v roku 2001. Témou je rovnako strach a závoj ilúzie. A rok 2001 bol tiež znamenitý rok ilúzie. Nakoniec – ono to bol tiež saturnovský rok, takže aj astrologicky nám to sedí. Strach v 2. svetovej vojne, strach z terorizmu, strach z vírusu. Všetko sa prepletá a vytvára puzzle. Lenže teraz je to trochu viac psycho….

Je 7:06 a ja už nič viac nevidím….

Moje spojenie je preč….

Majte sa krásne v týchto zvláštnych prelomových časoch….

Podporujte sa a buďte bdelí…….

Je čas si dať otázku: kde nás to ťahá? Čo je to dôležité?

Robíme naozaj to, čo máme robiť?

See you later…….

Koniec textu 7:10…..

Tento text vznikol 7.októbra 2020 po mojej zvláštnej vízii…..

Večer som sa pozrela na sošku z Bali – Quan Jin, pretrela som ju kokosovým olejom a v duchu som si pomyslela: „ČO SA TERAZ DEJE BOHYŇA SÚCITU???“

Zapálila som kadidlo a išla spať. V noci som sa zobudila na svoj vlastný krik a videla som 3 časové pásma. Bola som tu aj v minulosti zároveň, no zároveň som cítila bremeno budúcnosti…

Sme vlastne strašne hlúpa civilizácia. Naša dôležitosť vystupuje do popredia a naše ego nám kazí našu cestu. Boj o moc. Boj o pravdu. Boj o peniaze. Spoločenský status. Ľudstvo pochopí, že je iba zrnko poletujúce na púšti…. kvapka v oceáne… je potrebná pokora.

Prijať inakosť, rôzne náhľady na život a nezmazávať súpera pre iné názory a hodnoty. Úcta človeka k človeku, nie manipulácia skrytá za lásku na dosiahnutie svojich cieľov.. človek musí postupne objaviť svoju silu a vrátiť sa k Prírode, začať si s pokorou uvedomovať, že človek nie je pán sveta – môže byť liečivé pre túto planétu…

Každá civilizácia má však svoj vývoj. Duše majú rôzne triedy, vyvíjajú sa a zanikajú…

Nesieme si so sebou tajomstvo našich predkov…. na niečo si spomenieme, niečo sme zabudli.

V krízach – si všetci spomenú… a každý vydoluje zo svojich zásob to, čo bude schopní a čo bude preňho potrebné…….

Tak. Spojenie je definitívne preč…..

Je 7:18. O poschodie nižšie sa už zobudilo dieťa a plače…. zrejme chce jesť…..

7:20 a koniec hlásenia.

Tento text som nenapísala ja. Bola som iba anténou, cez ktorú opäť toto všetko prešlo… samozrejme, opäť ma trochu bolí hlava a tak sa ukladám na spánok……

Veľa sily, trpezlivosti a radosti!♧

Buďme bdelí a čítajme medzi riadkami!!! Nezabudnime sa podporovať, motivovať, súdržnosť bude teraz veľmi dôležitá… 

Majstro kúzelník sa bude hrať s našou pozornosťou do posledného dychu…

S láskou…

♡Ufónica Kity♡