O kreativite a mojej misii….

Tak! Moje dielo je už odoslané do Autorskej spoločnosti Lita.. Materiál odoslaný… úloha splnená! Tento krát je rad už na Vydavateľstve….
Máte sa na čo tešiť! V mojej hlave sa rodia už ďalšie nápady (-: A fakt ich nie je málo….
Verím, že prichádza pre mňa čas, na ktorý som sa pripravovala dlho. Snáď celý život.. Odovzdať svoj život tvorbe…..
Momentálne okrem publikovania kníh a nôt pripravujem nový projekt. Je to pre mňa teraz úplne nový život… Až bude čas – všetko sa dozviete……… Zatiaľ mlčím ako hrob. Svoje súkromie si starostlivo strážim. Ako aj nápady.. Žiaľ, umelci si svoje nápady občas aj kradnú. Hlavne ženy bývajú v tomto dosť manipulatívne. Mnoho krát ma ľudia už kopírovali, tak teraz som opatrná. Naučila som sa vážiť môj dar.. Zalievať ho ako rastlinu, priveľmi sa ním nechváliť, aby mi ho ľudia nezdemolovali ako pred rokmi,.. iba pokorne ho rozvíjať,.. a včas ho zdieľať do Vesmíru… Lebo viem, že toto je moja misia! Všetky videá sú preto momentálne stiahnuté, tak ako aj moje skladby. Všetko bude použité pre dobro veci, .. aby to čosi povedalo iným,.. ale v inom formáte ako doteraz. Je to pre mňa prakticky nový život. A som vďačná, že to môžem realizovať. Nastal čas výziev a čas vzdelávania…. Čas práce a kreatívnych objavov…… ciest… čas vzletov a pádov do čiernych dier – tie sú pri tvorbe potrebné…. Randiť sám so sebou.. mať svoje schôdzky s kreativitou… s tichom,… kde sa odráža bohatstvo inšpirácie, .. s ľuďmi – kde sa zrkadlia pre mňa potrebné vzruchy pre tvorbu… v cestovaní – kde som sama sebe trošku cudzincom, aby som v sebe objavila zas to nové…. pretože to nemá hraníc. Často strácame sami seba. Chceme mať väčší priestor, ale keď sa nám ho nedostáva – strácame sami seba. Prijmeme podmienky. Dokonca si to pomenujeme, že to nie je naša cesta. To iba my si vymyslíme tento obludný scénar sami pre seba. Pripravíme sa tak o ďalšie dobrodružstvá….. Nechceme vystúpiť z toho pohodlného člnu… nechceme objavovať nový ostrov… A tam je toooooľko výziev a radostí! Nových lekcií! Vždy máme možnosť voľby. Preto sa jednému darí splniť sen a druhému nie….
Potenciál. Každý ho máme niekde inde. Čp je ale spoločné – to, čo Vám Vesmír dal – musíte nejako naspäť do Vesmíru vrátiť. Zdieľať to do sveta! Bezohľadu na to, čo sa s Vaším „dielom“ stane….. a čo Vám prinesie. Len vtedy totiž začínate napĺňať svoju misiu….
Ak chcete čosi vytvoriť, nemali by ste sa nikdy obzerať napravo či naľavo…
Tvorte a robte to, čo máte radi! Tvorenie nám dáva krídla…
Iste, niekedy sa cítime posudzovaní. Tvorba ale nie je o napasovaní sa do urcitej šablóny. Ibaže by ste chceli občas nosiť menšie tričko, ktoré Vás tlačí… Zlyhanie? Existuje? Existuje iba pokus a omyl…..
Nie! Pri tvorbe sa nedá zlyhať! Je to iba dlhá cesta putovania, pri ktorej musíte vytrvať……. Vytrvať, často putovať sám, objavovať, byť otvorený a pripravený vzlietnúť kdesi inde….. do iného sveta……. aj za cenu určitej obety, že často sa musíte odtrhnúť od hlavného prúdu a ísť svojou cestou. Majte odvahu riskovať.. Len vtedy sa začnete naozaj učiť!!! Majte odvahu ísť často do diskomfortu. Iba tam sa čosi naučíte! A život sa stane oooveľa väčším dobrodružstvom…. Objavujte v sebe to neobjavené… nové kontinenty… a oceány….
A potom … raz za čas aj skočte padákom… je to liečivé! (-: Verte mi, ja Vám to píšem z vlastnej skúsenosti…..

☆Ufónica Kity☆