O vďačnosti, .. trenažéri a ufrfľancoch…

Svet je plný ufrfľancov. Nájdete ich všade. V električke, v autobuse.. občas ich nájdete dokonca aj medzi Vašimi priateľmi ..
Poznáte to,.. ste nadšený a niekomu zavoláte šťastnú správu,.. alebo len niečo chcete zdieľať… A ten človek na druhej strane je ale v úúúplne inom rozpoložení ako vy a rieši svoje problémy .. Možno Vás počúva len na pol ucha. Možno je dokonalo otrávený a unavený. A tak Vaše nadšenie opadne… Ale prečo? Čo sa vtedy deje…?
Valerie Hunt vyskúmala, že negatívne naladení ľudia vysielajú akoby nižšie vibrácie. Preto aj s Vašou vyšsou frekvenciou pohnú.. – ak sa necháte chytiť do spárov nižšej frekvencie. Chytíte sa ako na udicu. Negatívny človek Vás možno presvedčí, že Vaša dobrá správa vlastne nie je vôbec dobrá… a začne Vám vykresľovať možný scénar.
Že sa niečo nemusí podariť, .. alebo že sa tešíte nadarmo, lebo aj tak sa to celé poserie… lebo vraj vždy sa to poserie….
Ak mu uveríte, ladíte sa na jeho frekvenciu. Aj Vaše vibrácie, ktoré vyžarujete – klesajú…
A tu nastáva prúser! Chytili ste sa do pasce a uverili ste tzv. ilúzii… Aj vy teraz vysielate do okolia nižšie vibrácie.
Aj toto chce tréning. Najlepším trenažérom sú takéto situácie.. a tých nájdete naozaj hojne na rôznych miestach. Budú Vašim trenažérom…
V poslednom období som vďačna za rôzne lekcie. Od iritovania, .. cez hnev atď… A potom keď si situáciu rozoberiem, negatívne emócie sa rýchlo rozpúšťajú.. Vtedy si hovorím: „Zase to tu je.. telenovela začína..“ Snažím sa predstaviť toho človeka, ktorý ma ziritoval ako je prežiarený svetlom… vytiahnem v predstave z neho to negatívne a premením to na svetlo… potom si predstavujem ako svetlo prúdi a cirkuluje medzi nami. Je to meditácia súcitu…. A väčšinou už len táto predstava ma previbruje do iného modu. Aj keď mi to nie je po vôli, snažím sa poďakovať aj takým ľuďom za lekciu…. MILUJEM, ODPÚŠTAM, PREPÁČ, ĎAKUJEM … osvedčená metóda!
Je ťažko niekedy ostať vo svojej sile medzi negatívnymi vibráciami. Ale je to tréning! Oni sa Vás budú snažiť stiahnúť do svojho modu. Veď trpí sa spoločne lepšie! Môžte prejaviť súcit a povedať si: to nie je moje.. veď každý máme inú cestu. Nemusíte sa vôbec prelaďovať… Vtip je v tom, že takí ľudia niekedy používajú rôzne metódy, aby Vás stiahli do svojej hry…. A je to potom už len na Vás… Manipulatívnych techník je dosť….
Nezabudnite! Je to Váš trenažér.. pozorujte reakcie pri každom novom frfľošovi.
Na konci dňa vždy bilancujem… snažím povedať v duchu aspoň 10 ďakujem… Aj za takéto lekcie, ktoré sú trenažér…
Ďakujem za… pekný deň
Ďakujem za…. slnko
Ďakujem za.. nápady
Za partnerovu trpezlivosť…
Atď atď atď…
Praktizujte zoznam ĎAKUJEM… A SVET BUDE KRAJŠÍ…. NA NOC SA TAK PRELADÍTE DO INÉHO MODU… A UVEDOMÍTE SI, ČO VLASTNE VŠETKO MÁTE …
VEĽA ŠŤASTIA…. (-:
DNEŠNÉ ĎAKUJEM patrí Maruške, ktorú som spoznala náhodne v nákupnom centre. Dobre sme pokecali v angličtine… Ukázala mi, že je ešte veľa ľudí, ktorí idú do hĺbok a majú veľké srdce ♡♡♡ Synchronizácia funguje! (-: