Niekedy sa ma ľudia pýtajú či sa s nami môzu aj osobne stretnúť a naučiť sa niečo z toho, čo nám uľahčilo život.

Takže do mojej ponuky pridávam osobné stretnutie,.. vieme Vám poradiť ohľadne zdravia, jedla, doplnkov, pohybu, vieme Vás naučiť základy astrológie, vieme z numerológie odhaliť Vašu cestu, tém môže byť veľa.. sami sme prešli (a prechádzame neustále) svoju púť cez objavovanie sa vo vzťahu, prešli sme si spoločnými aj osobnými krízami.. 

Tieto stretnutia robím s mojou láskou – mojim partnerom Palim. Osvedčilo sa nám to, pretože sa dopĺňame.. 

Čo sa týka stretnutia, nemusí ísť o skupinu ľudí, môže to byť aj jedna osoba. 

Pre každého človeka existujú tie jeho riešenia,.. cez otvorenie mysle, zharmonizovanie tela, ducha, duše, nakoniec cez objavenie potenciálu k harmónii.. 

ZÁKLADY ASTROLÓGIE: CENA: 62 EUR/HODINA

KONZULTÁCIA NA KONKRÉTNU VAŠU TÉMU: 53 EUR/HODINA

Postup: 

Napíšte mi e-mail čo potrebujete..  Môj e-mail: hojnost888@proton.me 

Môžme si aj zavolať.. 

Následne prosím pošlite screenshot o platbe..

Číslo účtu:

SK76 8330 0000 0029 0201 1357 

Tešíme sa na Vás💛💜💚🙋‍♀️

🌄Katka a Pali🌌

 

Často sa stáva, že ľudia nevedia, akú službu si majú vybrať z mojej ponuky. 

V takom prípade sa vieme dohodnúť.. 

Môžte mi napísať e-mail a môžme si zavolať, čo konkrétne potrebujete.. 

Môže to byť video, kde rozoberiem Váš základný kód.. ak by niekto chcel do toho pridať zrkadlenie tarotových kariet, je to možné.. 

Možností je veľa: 

Numerologická mriežka

Numerologický kód

Cesta astrológie – dary a výzvy

Tarotový výklad

Génové kľúče

Mayský strom života

CENA TOHTO KOMBINOVANÉHO VIDEA S VAŠIMI KÓDMI bude vždy 88 eur..

Video dostanete ako link a bude na mojom ytb kanáli ako nezverejnené video. 

Po videu je možná konzultácia.. konzultácie robím spolu s mojou láskou, mojim partnerom, naše energie sa dopĺňajú.. a každý dáva do toho to svoje..

CENA KONZULTÁCIE: 53 eur/1hodina..

POSTUP:

Napíšte mi e-mail čo potrebujete. Môžme si aj zavolať. Pošlite mi screenshot o platbe a ja Vám do pár dní vyrobím video. 

Číslo účtu:

SK76 8330 0000 0029 0201 1357

Riešenie pre Vás existuje.. 

Tešíme sa na Vás💛💜💚🙋‍♀️

🐸Katka a Pali🐸

 

 

 

 

Tento výklad slúži ako mapa na Vašej ceste.. 

Rozoberiem základné veci z astrológie, spojím to s génovými kľúčmi a aj numerológiou.. 

Celé Vám to pošlem ako video, ktoré bude v nezverejnených videách na mojom ytb kanáli.. 

Čo k tomu potrebujem?

Potrebujem Váš dátum, presný čas a miesto narodenia… 

Ak máte záujem napíšte mi e-mail na: hojnost888@proton.me

Cena takéhoto videa je 88 eur..

🍀AKO TO CELÉ FUNGUJE???🍀

Po zaplatení na č.účtu:

SK2283300000002302578034

mi prosím pošlite screenshot platby na e-mail – A ja Vám POŠLEM ZA PÁR DNÍ VIDEO.. ak máte záujem spätne o konzultáciu, termín dohodneme cez e-mail: hojnost888@proton.me

Neváhajte, čas beží…….

💜💛💚🙋‍♀️

Teším sa na Vás…🌻

🌅Lietajúca Lemurka🌌

KTO SOM?

KAM KRÁČAM?

PREČO SOM TU?

ČO JE TO DÔLEŽITÉ?

PREČO SA MOTÁM V TOM SVOJOM KOLEČKU ZNOVA A ZNOVA A NEVIEM SA Z TOHO VYMANIŤ? 

To sú otázky, ktoré si kladie väčšina z nás..

Čo je v živote dôležité?

Za najdôležitejšie pokladám pochopiť svoj kód.. nedá sa žiť život podľa nalinkovanej tabuľky..

Každý máme iné nastavenia.. vo vnútri máme každý tie svoje zranenia, ktoré nás ovplyvnili a niekam nás aj smerujú, pretože akcia vytvorí vždy reakciu.. zažívame tak svoju špecifickú skúsenosť.. preto je dobré pochopiť svoj kód.. a dobré je pochopiť aj vzorec nášho správania.. 

Génové kľúče považujem za hĺbkový nástroj ako odhaliť náš plný potenciál.. zrazu vidíme tie naše pasce, do ktorých vstupujeme znova a znova… Keď to pochopíme, stávame sa vnímavejším pozorovateľom svojho života.. Už to nemusí byť taká dráma 😃🤷‍♀️.. a zrazu vidíme aj dary🌞, ktoré pre nás pred tým neexistovali.. často si totiž tie dary neuvedomujeme.. 

Génové kľúče nadväzujú na 64 čínskych znakov z I-Ťingu.. a autorom je Richard Rudd..

Zo všetkých konceptov – Astrológia, Human design, Numerológia, atď.. sa mi GÉNOVÉ KĽÚČE javia ako najhĺbkovejší a veľmi efektívny nástroj k celkovému pochopeniu zmyslu a smerovania nášho života.. je to tým, že ponúka možnosť pochopenia TIEŇA, ktorý môžme premeniť na DAR..

Richard Rudd 7 rokov dával dokopy svoje vhľady a trpezlivo pracoval.. vedel, že to je to, čo je jeho misia.. svoj génový kľúč, ktorého tieňom bola NETRPEZLIVOSŤ postupne  transformoval a vydestiloval z neho časom klenot🦋.. toto všetko vložil do GÉNOVÝCH KĽÚČOV a aj do aplikácie Triple Flame, kde nájdeme 3 minútové krátke meditácie.. základom je dať si PAUZU.. A tak každé tri hodiny ľudia robia trojminútové krátke meditácie po celom svete.. tento TIEŇ NETRPEZLIVOSTI Richard Rudd transformoval na dar KĽUDU A BEZČASOVOSTI.. A takto vznikli aj Génové kľúče..

Richard Rudd totiž rokmi pochopil, že na to, aby sa posunul, potrebuje hĺbkovo spracovať tieň NETRPEZLIVOSŤ.. 

O čom sú teda Génové kľúče? Génové kľúče celkom presne odhaľujú naše dary a tiene.. privedú nás do hĺbok našich zranení a vzorcov, krok po kroku začneme chápať, kde sa točíme stále dokola.. dá sa s nimi pracovať jednoducho, ale aj hĺbkovo.. 

Génové kľúče majú viacero rovín: 

🌼AKTIVÁCIA, ZÁKLAD: 4 roviny – Životná úloha, Vyžarovanie, Evolúcia, Vyšší zámer..

🐬VENUŠINA SEKVENCIA: Má 6 línií.. Emocionálny a Inteligenčný kvocient, Spirituálny kvocient, Jadro, z ktorého sme vzišli..  Príťažlivosť a Vyšší zámer.. Je to sekvencia vzťahov a emócií.. tu nás to zavedie do zranení… vzorcov, ktoré sa môžu do kolečka opakovať.. v každom zranení nachádzame potom DAR.. 

Tým, že uzrieme tieň, môžme jasne vidieť dar.. a to je skvelá príležitosť uzrieť v tieni Svetlo🌼.. tým, že prijmeme tie tienisté stránky našich vzorcov, dokážeme vidieť za nimi dary.. a o to skôr pochopíme, kam máme smerovať, aby sme vykvitli🌻.. Venušina cesta je mapa, kedy sa krok za krokom vydávame na cestu do hĺbok a zranení.. prichádzajú pochopenia, ktoré sú nápomocné a veľmi cenné.. už sa neocitáme v spároch našich drám.. a pomaly prestávame byť obete… vieme čo okresať a kam sa nehýbať.. vieme, kam nasmerovať viac vôľu a pozornosť.. 

🦋PERLA – SEKVENCIA PROSPERITY: Téma hojnosti.. Má 4 línie.. bez pochopenia Venušinej sekvencie (vzťahy, zranenia, emócie) sa len ťažko prederieme cez tému Prosperity.. najskôr treba zrecyklovať vzorce a kódy, ktoré nás ťažia.. potom môžme prejsť na tému Prosperity.. 

Sekvencia Prosperity nám naozaj povie veľa o tom, čo sa skrýva v našich témach hojnosti.. Aká je naša značka – naša esencia, na čom stavať a čo okresať.. do čoho neísť, čo je tým tieňom.. Aké pasce nám bránia zažívať hojnosť a čo sú naše plusy,.. pozitíva,.. čo by sme si mali naplno uvedomiť,.. kde je naša SILA.. a čo je potrebné k tomu, aby sme sa dostali k plnému potenciálu a HOJNOSŤ plynulo začala prúdiť na všetkých úrovniach života… 

UPOZORNENIE: Musíme si uvedomiť, že génové kľúče sú predovšetkým o KONTEMPLÁCII..

Nemalo by ísť o jednorázový profil, ktorý si pozrieme a tým to pre nás končí.. 

Je to o rozjímaní nad jednotlivými sekvenciami,… nad jednotlivými kľúčmi.. je to o neustálom hĺbaní nad našimi vzorcami, ktoré sú vtkané do plátna života a každý ich má iné… je to o POZOROVANÍ.. tak, aby sme trochu získali NADHĽAD.. A čosi dôležité POCHOPILI.. 

To všetko chce ale veľkú odvahu pozrieť sa aj na tie vzorce, ktoré nás obmedzujú, v ktorých sa donekonečna motáme.. vstúpiť na plochu tieňov vyžaduje aj trpezlivosť.. a dávku SEBALÁSKY.. 

V prijatí zranenia sa nakoniec skrýva SILA,.. lebo práve uvedomenie si zranení nás prenesie cez bolesť k novým možnostiam.. 

Hlavne musíme byť k sebe MILOSRDNÍ A LÁSKAVÍ.. mali by sme nahliadať na tieto vzorce ako na mapu, ktorá nám pomôže pochopiť mnohé veci.. začneme sa liečiť.. prestaneme SA CÍTIŤ VINNÍ.. 

Bratia Lásky – TRPEZLIVOSŤ a HUMOR sa nám tiež pri tomto procese zídu.. 🤷‍♀️😃🍀 Tak ako aj v celom našom živote..🤠

♧♧♧

🍀CENNÍK🍀: 

🌼ZÁKLADNÝ PROFIL S VÝKLADOM: 4 LÍNIE: ŽIVOTNÁ  ÚLOHA, VYŠŠÍ ZÁMER, EVOLÚCIA, VYŽAROVANIE: 53 EUR

🐬NÁSLEDNÉ PRIKÚPENIE IBA SEKVENCIE VENUŠE S VÝKLADOM:  71 EUR.. 6 LÍNIÍ – JADRO, SPIRITUÁLNA INTELIGENCIA, INTELIGENČNÝ KVOCIENT, EMOCIONÁLNY KVOCIENT, PRÍŤAŽLIVOSŤ, VYŠŠÍ ZÁMER.. VENUŠA je mapa vzťahov a zranení.. krok po kroku sa dostávame k podstate a sme schopní vidieť naše zranenia, tiene, ale aj DARY…. 

🦋PERLA – SEKVENCIA PROSPERITY : 53 EUR.. PERLA MÁ 4 LÍNIE.. 

KOMBINÁCIE:

🌼🐬ZÁKLAD+VENUŠA: 116 EUR

🌼🐬🦋CELÝ PROFIL: ZÁKLAD, VENUŠA, PROSPERITA – 161 EUR

!NEZABUDNITE, ŽE NA TO, ABY SME POCHOPILI PROSPERITU, JE POTREBNÉ PREJSŤ NAJSKÔR VENUŠOU A POCHOPIŤ NAŠE VÝZVY (ČO VIDÍME V ZÁKLADNOM PROFILE..)

Profil Vám nahrám ako video na môj kanál youtube a pošlem Vám odklik na video do e-mailu.. videá sú vždy zaradené v sekcii Nezaradené a sú prístupné len Vám… môžte sa k nim prostredníctvom odkazu vždy vrátiť..

NÁSLEDNÁ KONZULTÁCIA JE MOŽNÁ CEZ SKYPE, SIGNAL, TELEFÓN: 53 EUR/60 MINÚT.. 

V každom profile spomeniem trochu aj astrológiu, enneagram či poznatky z tarotu.. môže to prispieť k väčšej jasnosti, mnohým AHA momentom a k celkovému pochopeniu.. všetko so všetkým predsa len súvisí a doplní sa to potrebné do celej skladačky.. 

🍀AKO TO CELÉ FUNGUJE???🍀

Po zaplatení na č.účtu:

SK2283300000002302578034

mi prosím pošli screenshot platby na e-mail čo si si vybral/a  – akú variantu– A JA TI POŠLEM ZA PÁR DNÍ VIDEO.. ak máš záujem spätne o konzultáciu, termín dohodneme cez e-mail:

hojnost888@proton.me

Neváhaj, čas Ti beží…….

💜💛💚🙋‍♀️

Teším sa na Teba..🦋

🌌Lietajúca Lemurka🌌

 

 

 

 

 

 

💜Haló haló..💜

Aj ty si skúšal/a meditovať a bolo to neúspešné?

Moja cesta k meditácii bola spletitá a až neskôr som prišla na to, čo presne potrebujem, aby to fungovalo…

V klasických meditáciách mi chýbala konkrétna práca s dychom, vizualizácia a aj práca s konkrétnym kameňom… 

Presne ako všetky on-line kurzy, aj tento má príbeh..

Raz večer som sa prehŕňala videami o meditáciách, mnohé som skúšala, ale stále mi tam čosi chýbalo..

A tak som v mojom obvyklom čase po polnoci vyskúšala to, čo mi moja intuícia ponúkala a toto všetko som zapisovala… výsledok uvidíte vo videách.. je to to, čo mi vtedy v noci prišlo do vedomia z vyšších sfér.. 

Táto meditácia je preverená časom.. postupy, ktoré ukazujem vo videách sú odskúšané a zažité.. sama tieto techniky praktizujem každý deň.. používam ich aj pred našimi koncertami alebo aj v bežných situáciách, keď sa potrebujem stabilizovať alebo aj keď občas prepadám strachu a potrebujem sa viac napojiť na seba, na Zdroj.. 

Celý materiál aj s vysvetlením – 1 hod 20 minút.. Samotná meditácia má 10 minút.. a pozostáva z troch cvikov… zrecyklujeme smeti.. uzemníme sa.. a získame cez vizualizáciu nadhľad, cez dych prepojenie tela a ducha.. a potom to previbrujeme v 3. cvičení na Svetlo… budeme používať aj konkrétny kameň..

Poď sa naučiť niečo, čo môžeš využiť aj za volantom, keď na semafore svieti červená… alebo stojíš v dlhej kolóne áut…

Poď sa naučiť jednoduchú techniku, ktorá Ťa zbaví aj ťaživých emócií či hnevu, keď sa rozčúliš v práci či vybuchneš ako sopka doma…

Bonusom tohto on-line kurzu je vzácna manifestačná dýchacia technika, ktorú môžeš tiež praktizovať kdekoľvek.. 

A čo obsahuje tento on-line kurz?

V úvodnom videu budeme pracovať so šnúrkou.. naučíš sa zaujímavé cvičenie, ktoré Ťa upozorní na tvoje bloky a pomôže Ti to potom ich rozuzliť…

Úvodné video má 1 hod. 10 min. a obsahuje  vysvetlenie všetkých troch cvičení z meditácie.. ďalej cvičenie so šnúrkou a aj manifestačnú dýchaciu techniku..

V druhom videjku si precvičíme prakticky to, čo sme sa naučili v 1.  videu.. 2. video má 10 minút.. a slúži ako meditácia pre všetkých, ktorí si potrebujú pustiť manuál a potrebujú k tomu aj hudbu a aj vizuálne efekty… 

Poď do toho!

Teším sa na Teba…🦋🌌🙋‍♀️

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail, že máš o on-line kurz záujem.. hojnost888@proton.me

Po zaplatení 35 eur na toto číslo účtu 

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už len pozrieš v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti  pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých  tých, ktorí investujú denne 10 minút do seba a uvidia krok po kroku zmeny..💚 Rozpletú ten svoj gordický uzol, krok po kroku a začnú seba vnímať ako tvorcu.. 

Vstúp do tela pomocou konkrétnej dychovej techniky, vstúp do svojich koreňov a previbruj svoje negatívne emócie  na niečo krásne, čo Ťa pozdvihne.

NEZABUDNI, ŽE DOKÁŽEŠ VIAC AKO SI MYSLÍŠ!!!

LEN TO CHCE VIERU A TRÉNING..

VYTRVALOSŤ ROBÍ KRÁĽA!!!

💚💛🧡🙋‍♀️

👩‍🚀Lietajúca Lemurka👩‍🚀

 

 

 

 

 

 

 

Aktuálne sú k dispozícii tieto tričká:

MAĽOVANÉ TRIČKÁ – 20 eur + poštovné.. 

TRIČKÁ ŽABIE PIERKO – 15 EUR + poštovné

Každé tričko je originál.. nemaľujem 2 krát ten istý motív, len na požiadanie.. 

1. BIELE TRIČKO: Kôň Svetla, Veľkosť M, dlhý rukáv, bavlna

2. ŽLTÉ TRIČKO: Liečivý kôň, Veľkosť S, dlhý rukáv, bavlna

3. KRÉMOVÉ TRIČKO: Sebaláska, Veľkosť 36, krátky rukáv, bavlna

4. TRIČKO ŽABIE PIERKO: Veľkosť M, krátky rukáv, bavlna

5. DETSKÉ TRIČKO, ŽABIE PIERKO: Veľkosť 110-116, krátky rukáv bavlna

Haló haló!

Poď objavovať zákutia hypersenzitivity.. 

Sama som prešla dlhú cestu, kým som pochopila, ako vyšľachtiť hypersenzitivitu.. 

Ponúkam Ti moje reálne skúsenosti, ktorých nie je málo.. 

Tento on-line kurz vznikol v prelomovej energii Vodnára..

V tomto on-line kurze nájdeš aj praktické cvičenia a zlepšováky, všetky sú odskúšané a sú z môjho života, pochádzajú z mojej skúsenosti.. 

On-line kurz obsahuje 8 videí, dokopy cez 6 hodín materiálu a nájdeš v ňom rôzne okruhy, veľa praktických návodov, energetické cvičenia, vizualizáciu k uzemneniu, prácu s dychom s runou, zlepšováky s runou, mnoho zlepšovákov na ochranu aury, prejdeme si okruhy ako rodina, vzťahy, pozitíva a negatíva hypersenzitivity a aj jej nástrahy, pasce, tiene, uvedomíme si v čom sme my hypersenzitívci silní… urobíme si aj malé cvičenie, zacvičíme si a prejdeme si aj dôležité kamene a zlepšováky a triky s éterickými olejmi… 

🦋OBSAH KURZU🦋:

1. Čo je hypersenzitivita..?

Pozitíva a negatíva hypersenzitivity

Kinestetik, Vizuál, Digitál

(58 min.)

2. Vnútorný monológ a sebaláska

Vnútorné dieťa

(1 hod. 5 min.)

3. Rodina

Partnerstvo

Vzťahy

Priestor

Prejavy hypersenzitivity

Kurzy osobného rozvoja

(1 hod. 4 min.)

4. Starostlivosť o telo

Sústredenosť

Vizualizácia na uzemnenie

Triky a zlepšováky

Práca s runou

(1 hod. 10 min.)

5. Akí ľudia Ťa obklopujú?

Cvičenie

(9 min. 10 sekúnd)

6. Energetické cvičenia

Práca s dychom s runou

(8 min. 41 sekúnd)

7. Ochrana aury

Dôležité kamene

(1 hod. 23 min.)

8. Vydymovanie

Očista

(19 min. 57 sekúnd)

♧♧♧

Dokážeš viac ako si myslíš, len si ešte neotvoril/a naplno svoj potenciál🦋 

Poď do toho! 

Teším sa ma Teba!💚💛🧡🙋‍♀️

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail, že máš o on-line kurz záujem..  hojnost888@proton.me

Po zaplatení 80 eur na toto číslo účtu 

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už len pozrieš v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti  pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých hypersenzitívcov🌞, ktorí sa vydajú na dobrodružnú cestu objavovania a bádania, na dobrodružnú výpravu za svojou silou..💚

Dostaň sa do sily..

Objav svoj potenciál a spoznaj, aké jednoduché to je, keď vieš o čom je hypersenzitivita, aké má dary a tiene..

Staň sa majstrom a využi všetko to, čo si dostal/a ako dar🍀🌼🦋

DOKÁŽEŠ VIAC AKO SI MYSLÍŠ!!!

💚💛🧡🙋‍♀️

👩‍🚀Lietajúca Lemurka👩‍🚀

 

Haló haló!🙋‍♀️👋🦄

Je 2.10.22.. (celkom symetrické číslo, čo povieš?) 🤔🙃🤣 A ja uverejňujem druhý on-line kurz… potácam sa tu s trochu mastnými vlasmi, dokončovala som videjká naozaj dlho.. o to šťastnejšia som, ked ich vypúšťam do hmoty…🍀🌹🌼

“Leťte k tým správnym ľuďom, čo si to majú všimnúť a potrebujú Vás..”, to im hovorím… a potom sa rozletia do džungle internetu a “náhoda” v podobe synchronicity uz pracuje…

Ak chceš posilňovať telo a zároveň vstupovať viac do dychu, prítomnosti a aj zapájať vizualizácie, upevňovať hojnosť či realizovať ochranu aury – v tomto on-line kurze je všetko v jednom balíku..

Kurz vznikol v Nove vo Váhach.. večer som tradične robila svoju pilatesovú zostavu a strašne sa mi ju nechcelo robiť🙈🤯🥱🤪🤣… akurát som uverejňovala video, ďalšiu časť z knihy od Kerstin Simoné z knihy Projekt Thovt, Projekt ľudstvo,.. a zrazu som začala cvičiť svoje “vlastné cviky”.. vlastné, no.. hmm.. stala som sa na chvíľu len anténou, cez ktorú bolo vysielanie realizované.. takto to vždy chodí…

Cviky som zapisovala schématicky a stručne v noci do zošita, nakoniec ich bolo vyše 20.. a nad ránom okolo štvrtej som odkvecla… a zaspala.. 

Ráno som si nebola vôbec istá, či som to zapísala,.. mrkla som teda na stôl.. a na stole naozaj  ležal zošit a tam popísané 2 strany papiera.. pozrela som sa na záznamník na mobile a áno, všetky hlasové poznámky boli tam… občas to robievam, aby mi neušli nápady.. ráno mám totiž úplne tak povediac vymazaný softvér…

A takto vznikol tento on-line kurz… inšpiráciou sa stala energia Thovta, ktorý prehovoril cez Kerstin Simoné.. pretože táto kniha ma vždy keď ju načítavam harmonizuje a viac napája na Zdroj, na Svetlo, na vyššie sféry.. 

Deň po dni som zostavu cvičení začala cvičiť a napadali mi do nej aj nové veci… niektoré som potom do nej aj pridala.. testovala som to sama na sebe a vylepšovala, zapisovala.. a zistila som, že zbytočne ideme na výkon.

To tajomstvo sa pritom skrýva v jedinom spojení: VEDOMIE.. CVIČIŤ A BYŤ VEDOMÝMI, PLNE PRÍTOMNÝMI BYTOSŤAMI, KTORÉ ZÁROVEŇ PRI CVIČENÍ FYZICKÉHO TELA UKLADAJÚ TIE SPRÁVNE PROGRAMY A ZÁMERY DO GEBULE.. A ZÁROVEŇ PRI CVIČENÍ AKTIVOVAŤ LIEČIVÉ SILY V TELE. TO JE KĽÚČ.. NIE SÚŤAŽENIE, NIE VÝKON..

VEDOMÝ ZÁMER, KTORÝ SPOLUPRACUJE S VÔĽOU NÁM DÁVA SILU.. VIZUALIZÁCIA PRI CVIČENÍ POSILŇUJE VEDOMIE A SILNÉ VEDOMIE VYTVÁRA TIE SPRÁVNE PROGRAMY A VZORCE PRE ŽIVOT… ZÁROVEŇ SILNÉ FYZICKÉ TELO VYTVÁRA LEPŠÍ  PRIESTOR PRE VÄČŠIU AKTIVITU MYSLENIA, VNÍMANIA AJ VÔLE..

JEDNO S DRUHÝM SÚVISÍ VIAC AKO SI MYSLÍME.. ALE MY SME NATOĽKO HLÚPI, ŽE STÁLE AKOSI PRAHNEME PO VÝKONE… 

Cviky sú jednoduché.. je ich 23 a sú celkom vyvážené… sú v nich aj vizualizácie ako upevnenie hojnosti či zachovanie Svetla nakoniec…. obsahujú aj posvätnú geometriu, ale zároveň cvičíme a zveľaďujeme fyzické telo.. trénujeme prítomnosť, dych a na konci sa aj zapotíme… nezanedbáme ani ochranu aury a uzemnenie… skoky.. posilnenie rúk či chrbta.. 

Kurz stojí 35 eur a obsahuje 5 videí: dokopy je to 1 hodina 50 minút.. s videami môžeš kedykoľvek cvičiť… sú tak urobené… 

Úvodné video má hodinu, vysvetlím Ti v ňom celý postup..
Druhé video má 20 minút a je doplnené hudbou, je urobené pre každodenné použitie ranného či večerného cvičenia a tretie videjko je zostava cvikov tak, ako cvičenia idú po sebe – bez môjho pokecu, s obrázkami a hudbou, má 13 minút.. štvrté videjko je o svetelnej geometrii.. má do 8 minút.. a je to veľmi dôležitá technika v tejto dobe.. a veľmi účinná.. a posledné videjko je, ako cviky používať.. 

Videá sú opäť doplnené aj efektami, takže o čom hovorím – to uvidíš aj vo farbách, podobne ako v kurze Obnov svoje Svetlo a vráť sa domov .. (ak Ťa zaujíma jednoduchá technika so Svetlom pre doplnenie energie a harmonizovanie tela – klikni v menu na úvodnej stránke na tento on-line kurz..OBNOV SVOJE SVETLO A VRÁŤ SA DOMOV, ten stojí 35 eur, prikladám link: https://vwala.sk/🌞on-line-kurz-obnov-svoje-svetlo-vrat-sa-domov-🌞/).. 

Zveľaď svoje telo a nauč sa niečo použiteľné a jednoduché…
Stačí chvíľka ráno a tvoj deň bude mať nový rozmer, stačí chvíľka večer a tvoj spánok bude lepší, pretože uvoľníš a precvicíš telo, uzemníš sa, podýchaš si, vyskáčeš sa, zabavíš sa, aktivuješ zámer, hojnosť, vďačnosť, naladíš sa na silu, znovu prejdeš očistou aj doplnením Svetla, posvätnou geometriou aj spevňovaním chrbta, krku či rúk….

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail, že máš o on-line kurz záujem.. môj e-mail:

hojnost888@proton.me

Po zaplatení 35 eur na toto číslo účtu:

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už v kľude pozeráš v pohodlí domova, či v práci, v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých tých, ktorí si posilnia telo a viac sa napoja na vyššie JA, ráno budú vstávať vedome, večer budú lepšie spať, budú vedieť ako odstrániť negatívnu energiu či ako sa zakoreniť a viac napojiť na Zdroj, zaktivujú svaly, zobudia Vedomie, skrátka budú viac napĺňať svoj potenciál🌞..

Poď na túto cestu!

Vo videjku pracujem aj s runami, kde vizualizáciu zapájam aj do fyzického cvičenia…

Na konci sa dostane aj niečo pre tých, čo trpia migrénou..

Dostaň sa do sily.. a spoznaj, aké jednoduché to je..

Nemusíš makať hodiny a hodiny, zostava je urobená tak, aby ju stihli aj megapracujuci ľudia.. vyhraď si krátky čas ráno a večer.. nezabudni však zostavu robiť pravidelne…

VYTRVALOSŤ ROBÍ KRÁĽOV A KRÁĽOVNÉ..

Nezabudni, že nejde o to zostavu urobiť rýchlo, ale VEDOME.. užiť si dych.. prítomnosť.. aj vizualizácie.. vždy zodpovedať aj na jednoduché otázky pri niektorých pohyboch úprimne.. hrať sa.. s pohybom aj zámerom.. 

Teším sa na Vás všetkých, čo rozžiaria ducha a nebude ich bolieť ani fyzické telo..

Poď do toho! A buď v sile aj fyzicky aj mentálne,… lebo len tak sa dá prežiť život v RADOSTI… a harmónii…

Prestaň už vláčiť za sebou svoje rozbité fyzické telo a krok po kroku oživuj vedomie, ducha, zažínaj pri tom Svetlo, uvedom si svoju silu a posilňuj telo… 

💚💛❤️
👨‍🚀Lietajúca Lemurka👨‍🚀

Haló haló..🙋‍♀️

Nie náhodne si klikol/klikla sem.. Náhody neexistujú..😁

Žijeme v neľahkých časoch..

Všade na nás číha stres, skreslená realita vyvoláva STRACH a je pomerne náročné vedieť udržať Svetlo..

Poď sa naučiť ako dopĺňať Svetlo🌞.. ako očisťovať telo aj dušu🍀, ako dopĺňať energiu.. 

V úvodnom videu, ktoré je dlhé 1 hodinu 15 minút Ti vysvetlím základy celej techniky…

V 2. videu (23 minút) Ťa prevediem samotnou meditáciou s vizualizáciami..

V 3. videu urobíme súhrn toho, čo sme sa naučili (8 minút)..

A v 4. videu (19 minút) Ťa oboznámim, ako toto všetko použiť… 

Vo videách sú použité efekty, ktoré Ti ukážu, ako Svetlo presne prijímať, čo si predstaviť, a ako smerovať túto liečivú energiu..

Každý z nej môžme čerpať, len my sme už na to pozabudli… občas máme zapchatý prívod ventilu..

Žijeme v dobe toxickej a na naše telá a duše pôsobia tieto toxicity veľmi silne a nárazovo.. časom si na to zvykneme a tento šedý svet bez farieb sa stáva pre nás normálny.. 

Či už ide o psychickú toxicitu alebo fyzickú (potraviny, lieky, atď..) – to všetko na nás pôsobí a zapríčiňuje naše odpojenie…

Poď sa naspäť pripojiť..🌹🍀🌞

Vo videách Ti ukážem, aké jednoduché to je..😁

Prešla som dlhým bádaním, kým som zistila, ako na to.

Počas dvoch rokov 2022-2022 som sa veľa naučila vlastnými prepadmi.. nikto mi nevedel odpovedať na moje otázky, bádala som dosť dlho, kým som vyskúmala ako na to.. 

Dnes už mám na kritické chvíle svoj spôsob, sama na sebe som vyskúšala, aké sú vizualizácie mocné a práca so Svetlom je naozaj ten základ, ktorý by sme mali poznať..

Nikto nás totiž nenaučil, ako zvládať strach, stres, smútok, atď..

Z vizualizácií sa už dnes stal môj nepostrádateľný pravidelný rituál, robím ho ráno aj večer, telo trénujem potom aj fyzicky – dám si vždy pár cvikov s vlastnou váhou, krátky rituál fyzického cvičenia má do 8 minút a naštartuje ma na nový deň.. 

Zakončím to striedavou sprchou, kde končím ľadovou vodou…. 

V podstate je to jednoduché, sme zložení z tela aj duše.. takže očistiť a doplniť energiu musíme v psychickej rovine a aj na úrovni hmoty – tela.. 

Ak sa toto naučíme, sme schopní viac sa nacítiť na Vesmírny Zdroj, lebo takto sme nadizajnovaní… pozorujeme, čo do nás vchádza, čo prijímame ako to na nás pôsobí a vedome pracujeme aj s tým, čo vysielame.. 

To, čo je dnes najdôležitejšie je spojiť sa sám so sebou, vnímať viac potreby tela aj duše.. vnímať tú mocnú Vesmírnu anténu, z nej vieme čerpať a tak si vieme dopĺňať energiu a aj sa čistiť na rôznych úrovniach… 

Samozrejme, veľkú úlohu znamená aj strava.. nezabudnime na jedy 21. storočia: biely rafinovaný cukor, biela múka, chemicky spracované potraviny.. jedlo musí byť čerstvé a urobené s láskou.. to, aký máme zámer, keď varíme a jeme nás tiež veľmi ovplyvňuje.. jedlo vieme tiež očistiť Svetlom a naprogramovať ho.. tak isto si vieme Svetlom očistiť príbytok.. veci.. 

My ľudské bytosti dávame vlastne energiu do všetkého, čoho sa dotkneme…

Poďme to využiť pozitívne….

Telo reaguje na podnety mysle veľmi fyzicky..

“Nech sa stane podľa tvojej viery”, povedal Ježiš.. poďme aj to využiť v náš prospech..

My ľudské bytosti  sme veľmi elektrické.. len sme uviazli aktuálne príliš v materializme.. 

Dnešný svet sa opiera o vedu.. odovzdali sme “ja cítim”, tabuľkám o správnej hladine cholesterolu, tlaku, atď.. strácame schopnosť naciťovať sa na seba, telo, potreby, túžby… 

Tým, že nevidíme aury, lebo nás to nikto nenaučil – tak sa často správame k svojmu telu a duši deštruktívne.. 

Poď, naučím Ťa dopĺňať energiu do tela, očisťovať telo, ochraňovať auru..🌼 a využívať pre seba a svojich blízkych silu Svetla..

Cena kurzu je symbolická – 35 eur.. nahrávky majú zhruba 2 hodiny a uvidíš v nich aj ako Svetlo  vizualizovať.. sú to dokopy 4 videá.. a budeš ich mať k dispozícii už navždy.. 

Videjká vznikli v leviej bráne, boli natočené 8.8.2022 a naozaj som na nich pracovala deň a noc.. a hrala som sa s jednotlivými efektami a vizualizáciami, tak aby to bolo čo najzrozumiteľnejšie..

Základná pôvodná myšlienka pochádza od Barbary Martin, majsterky práce so Svetlom, ktorá má dar vidieť aury..

Časom som si však urobila svoju vlastnú verziu toho a to Vám aktuálne ponúkam.. ako sa hovorí –  niet nad skúsenosť, prešla som svojimi experimentami a práve tak som zistila, čo funguje.. 

Ako hypersenzitívny človek som si prešla svoju bolestnú odyseu, kým som zistila, ako nenasávať do seba všetko čo vidím.. hypersenzitívni ľudia to robia totiž často aj nevedome.. pred dvomi rokmi som bádala v osobnom rozvoji – ako vyjsť z bludného kruhu, ako sa ochrániť pred energetickými útokmi, nikto mi však nedal adekvátnu odpoveď.. 

Stala som sa sama pre seba bádateľkou.. a to mi prinieslo veľa aha momentov… 

Je čas videjká pustiť do hmoty… nech si ich nájde ten, kto ich bude potrebovať,.. pretože nás čakajú ešte náročné časy.. a tak sa zdá, že práca so Svetlom je už dnes nutným a  nepostrádateľným spoločníkom na našej ceste.. 

Ako funguje tento kurz? 

Napíš mi e-mail na: hojnost888@protonmail.com.., že máš záujem o on-line kurz.. 

Po zaplatení 35 eur na toto číslo účtu 

SK2283300000002302578034

a pripísaní platby na účet (alebo odoslaní screenshotu platby)

Ti pošlem na tvoj e-mail odkaz na zoznam videí – je to link na on-line kurz a ty si to už len pozrieš v telefóne či na počítači alebo na tablete cez youtube..

Videjká sú uložené na mojom youtube kanáli a po platbe Ti  pošlem link… videjká teda môžeš pozerať nepretržite, všetky budú už otvorené.. a kedykoľvek sa k nim môžeš prostredníctvom odkazu na link vrátiť.. 

Už teraz sa teším na všetkých svetelníkov a svetelníčky🌞, ktoré sa vydajú na dobrodružnú cestu a spojenie so svojim Zdrojom..💚

Dostaň sa do sily.. a spoznaj, aké jednoduché to je, keď vieš pracovať so Svetlom.. 

Ak máš o túto svetelnú dobrodružnú výpravu za Svetlom záujem, napíš mi na plutónsky e-mail:

hojnost88i@protonmail.com

💛💜💚👋🙋‍♀️

Teším sa na Teba..🌹

Krásne dni všetkým👋

👨‍🚀Lietajúca Lemurka👨‍🚀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdeš ma na tomto e-maili:

hojnost888@proton.me

🙋‍♀️🌞💚

 

Sensei zo Shambaly:

Odkazy na knihy: 

http://schambala.cz/knihy.html

Haló haló💜🦋🍀

Niekedy sme v kríze a nevieme si rady.. vtedy je dobré napojiť sa na karty..

Tarot rovnako ako astrológia sa stal mojim spoločníkom, keď som bola v obrovskej kríze..

Objavila som ho na križovatke života..

Kríza priniesla nový začiatok. A ním bol tarot a astrológia, ktoré ma sprevádzajú doteraz.. 

Symbolika kariet dokáže liečiť, rozprávať za nás..💎🌼🧘‍♀️

Je to hĺbková terapia pomocou symbolov.. Aktuálne používam najviac tarot lesa a Crowleyho tarot, ten je hĺbkový, obsahuje veľa z mytológie.. kombinujem ho aj s inými kartami pre jasnosť a osvetlenie situácie.. či už sú to medicínske šamanské symboly zvierat, karty Isis alebo tarot Waita či symbolika stromov – karty nám vedia veľa ukázať.. 

Prečo karty fungujú?

Pretože už v okamihu, keď vyťahujeme kartu – vyžarujeme nejakú energiu.. Dá sa povedať, že v okamihu, keď dáme ruky nad karty – už je z polovice rozhodnuté.. pracuje tu zákon príťažlivosti.. myšlienka vyžaruje energiu a energia pritiahne konkrétnu kartu..

CENA VIDEÍ: 

ZASLANIE VIDEA: pre obe možnosti 35 EUR

KONZULTÁCIA: 28 EUR/45 MINÚT 

♧♧♧

Ako to celé prebieha?

ZASLANIE VIDEA:

1. VIDEO AKO ODPOVEĎ NA OTÁZKU, (KARTY UKAZUJÚ LEN AKTUÁLNE ZRKADLENIE ENERGIÍ):

Napíš svoju otázku (dary duše.. alebo čo mám teraz vidieť?? Atď..).. 

Pošli mi screenshot o platbe a ja za pár hodín, dní (podľa toho, ako mám čas) vyrobím video pre Teba.. pošlem Ti na e-mail odklik s odkazom na video.. video bude uložené na mojom youtube kanáli v sekcii nezaradené.. po odkliku si ho už len otvoríš a pozeráš.. K videjku sa môžeš prostredníctvom toho odkliku vždy vrátiť… 

2. VIDEO – TVOJ ENNEAGRAM, ROČNÁ VIBRÁCIA, VÝZVY, PASCE A NÁSTRAHY .. 

Pracujem aj s enneagramom, keltskou tématikou, v astrológii sa môžeme pozrieť na smerovanie duše (severný a južný uzol).. 

Pozrieme sa aký strom Ti prislúcha, pozrieme sa aj na cestu zasvätenia a ročnú vibráciu… 

Pošli mi screenshot o platbe a ja za pár hodín, dní (podľa toho, ako mám čas) vyrobím video pre Teba.. pošlem Ti na e-mail odklik s odkazom na video.. video bude uložené na mojom youtube kanáli v sekcii “nezaradené”.. po odkliku si ho už len otvoríš a pozeráš.. k videjku sa vieš vždy vrátiť a znovu si ho pustiť.. 

KONZULTÁCIA:

Cena: 53 eur/1hodina 

Konzultácia prebieha cez skype… pomôcť si môžeme kartami, bachovými esenciami či homeopatiou..

Ver mi, každý problém má riešenie..

Často ho však nevidíme, lebo si to mysľou komplikujeme.. a často ideme sami proti sebe.. preto je dobré poznať, ako sme nadizajnovaní… 

Niekedy riešenia bývajú jednoduchšie ako si myslíme…

My však máme často pripravený vopred nalinajkovaný scénar, ako by mali veci vyzerať… takto nás to naučila spoločnosť.. a my sme tak trochu časom schameleónčili a stratili možno na svojej ceste náš kompas.. 

A tak to hľadáme.. niekedy prejdú aj desaťročia, kým znovu nájdeme svoj správny smer..

Ak nemáme mapu, je to dosť obtiažne.. skúšame niekedy piate cez deviate… 

Pokus, omyl.. často nás zavaľujú koncepty… a v nich uviazneme..

Chyby robíme všetci.. učíme sa celý život.. 

Niekedy nám stačí malý impulz.. 

Prešla som si bolestnými skúsenosťami, kým som pochopila, že sami seba sme schopní liečiť a máme k tomu všetky potrebné nástroje.. 

Akurát nás to nikto nenaučil.. 

Som sprievodca.. dám Ti potrebný impulz a zvyšok je na Tebe..

Nesľubujem Ti zázraky, ale ponúkam Ti moje skúsenosti, ktorých nebolo málo a cez ktoré som sa veľa naučila.. a ktoré môžeš  denne sledovať na mojom youtube kanáli.. ako sa zdokonaliť, určité postupy a riešenia sú aj v mojich on-line kurzoch. Všetky sú na mojom webe… 

Zaoberám sa hypersenzitivitou ako aj otázkami zdravia či vzťahov.. 

Mám rada hĺbky… 

Ak máš záujem o výklad alebo konzultáciu – napíš mi mail: hojnost888@proton.me

Ako to celé funguje?

Po zaplatení na č.účtu:

SK2283300000002302578034

mi pošli screenshot platby na e-mail čo si si vybral/a – či video s otázkou alebo video ako charakteristiku tvojej cesty alebo Konzultáciu.. 

Teším sa na Teba..🌼

Neváhaj, čas Ti beží…….

🧡❤💚💜💛🦋🙋‍♀️

🧝‍♂️Lietajúca Lemurka🧝‍♂️

 

 

 

 

Môj youtube kanál vznikol v ťažkom a bolestivom období môjho života.

V tom čase som riešila zuby a skúsenosti, ktoré som v tom čase nadobudla – som chcela podať ľuďom ďalej.. 

Chcela som, aby ľudia už nerobili také chyby ako ja.. chcela som im toho veľa povedať, pretože v tom čase som prechádzala peklom. 

Prekonať svoje tiene a strachy je supernáročné. No ak sa nám to začne dariť, zmení sa nám aj život…

VŠETKO ZLÉ JE VŽDY TOTIŽ NA NIEČO DOBRÉ…

Takže odvtedy natáčam videá..

Nie sú perfektné, ale majú svoj vývoj.. 

Vo videách mi nejde o ten najlepší a najperfektnejší vizuálny zážitok, ide mi predovšetkým o AUTENTICITU.. 

Za ten dlhý čas som sa veľa tvorbou videí naučila a spoznala som prostredníctvom videí veľa zaujímavých ľudí…

Taktiež sa odvtedy mnoho ľudí začalo na mňa obracať – či už s otázkami so starostlivosťou o zdravie, .. alebo so vzťahmi… 

Som človek ako ty so svojimi skúsenosťami, ranami, občasnými drámami aj eufóriami.. každá duša má svoj vývoj.. toto je moja cesta.. a také sú aj moje videá… pozostávajú z mojich vlastných prežitých skúseností… 

Verím, že Ťa inšpirujú..🙏

Veď o to tu ide, aby sme sa skúsenosťami obohacovali, inšpirovali, rástli ako stromy do krásy…🌲🌻

Moje videá nájdeš tu… 

https://m.youtube.com/channel

A videá, ktoré tvoríme s mojou láskou nájdeš tu:

https://m.youtube.com/channel/UCO1BYTSmcEhvS1OjyNcY1hQ

Príjemné pozeranie! 💚🙋‍♀️🦋

 

 

 

 

 

 

 

ŽABIE PIERKO: “Sag mir”… 

Youtube channel – Žabie Pierko

Our website www.zabie-pierko.com

ŽABIE PIERKO: CDbaby

 

Našu hudbu nájdeš na našom youtube kanáli..

https://m.youtube.com/channel/UCO1BYTSmcEhvS1OjyNcY1hQ

A taktiež na našom webe:

Home

Ak sa Ti naša tvorba páči – podpor našu tvorbu zakúpením cd alebo piesne.. alebo sa poteš originálnymi notami s príbehom piesne s našimi kresbami.. 

Budeme sa tešiť🙏💚

Postupne budeme pridávať aj novinky – piesne pre deti, hrnčeky, karty, atď..

Všetko má ale svoj čas a trpezlivosť ruže prináša..⚘🌷🌹 Buďte zdraví a šťastní💗💛💚

 

 

 

 

Hello! Welcome every being to my web sites (-: Life is like a dance…

You are looking for the right way, the right rhythm and depth of existence all of the time…

Until you come to realise that there is no direction… Sometimes you fly, sometimes you fall, sometimes you dream… you seek your own space…back off and give space to another being…

or you expand in an Endless space……

And it goes on and on…

Mistakes do not exist, there are only experiences. And over time you acquire the knowledge, that they can always be different! Not better or worse… just a different dance…
Because change is the basic Cosmic law of our life in this material dimension…So we learn that nothing is eternal…

What remains is just experiences saved in the database of our souls……

I wish everybody a pleasant flight full of joy in this dimension (-:

Alien girl Kity…

 

Send me a message:

jekaterinkaa@gmail.com

 

You can find me also here:

 

HELLO!!!

Víta Ťa ♡Plutónka!♡

Kto som?

Predovšetkým človek (-: 

Som hľadačka večných pokladov skrytých v mušliach maličkostí..

 

Som hypersenzitívny ufónec, človek, ktorý je všeličím.. v priebehu života zmeníme mnoho kostýmov, ale jadro zostáva… skladateľka, hudobníčka, textárka, speváčka vlastných piesní, milujúca partnerka, vášnivá cestovateľka, hľadačka zlepšovákov pri upratovaní a čohokoľvek.. milujem bádanie v ľudskej duši… odhaľovať  hĺbky – to je moja vášeň.. 

 

Som človek luny a preto produkujem často v noci, kreslím, maľujem, neustále čosi kreujem, dumám, pečiem bezlepkové pizze a tvarohové koláče, žeriem psychologické články, čítam a pozerám všetko čo mi dáva zmysel..

 

♡MILUJEM vytvárať nové veci! Pozorovať svet.. bádať v zdanlivo prebádanom…  

 

Našu hudbu, ktorú tvorím s mojou láskou nájdeš tu: 

          www.zabiepierko.com

Náš youtube kanál tu:

https://m.youtube.com/watch?v=Zg2ynx8rCco

Áno.. toto všetko som ja…

Kto sme a prečo tu sme?

To je asi tá najťažšia otázka v živote, ktorú si v skutočnosti takmer všetci kladieme denne …….

Život sa mení, okolnosti sa menia a aj my sa prirodzene meníme každým dňom. Niečo pevne v nás zostáva, niečo mizne…….

 

Môj život formovalo už od detstva – umenie… bolo mojim spoločníkom.. Záchranným člnom.. Takou trochu malou diagnózou, … terapiou zároveň,.. ale aj veľkou radosťou (-:

 

Bolo farebnou veľkou pohybujúcou sa planétou, na ktorej bolo vždy senzačne. Či vonku svietilo Slnko, alebo pršalo. Klavír stál stále na jednom mieste v izbe a farebná planéta sa jednoducho vždy točila….. bola tu pre mňa….. 

 

Po roku na managemente (inak doteraz neviem ako ma tam prijali,..??  Asi sťastie!).. sa môj sen študovať hudbu naplnil štúdiom na konzervatóriu. Potom prišla Vysoká skola múzických umení a hneď po nej drsná šedá realita džungle…..  a predátorov…

Stálo ma to veľa hľadania, kým som naozaj začala robiť to, čo ma baví….. Pretože mám rada hudbu, ale milujem aj pohyb, .. taktiež aj automatické kreslenie. Taktiež rada píšem texty..  No a jedno bez druhého nedáva zmysel… celok… Po rôznych skúsenostiach v rôznych školách ako korepetítor, či pedagóg,… prišla po desiatich rokoch môjho pôsobenia v ZUŠ  akási kríza…..

Mala som úúúúplne iné očakávania, ako len vypĺňať kolónky v triednych knihách – a to presne zľava doprava a nikdy nie inak…. !(-:  z veľkej časti byrokracia, kedy sa učiteľ stáva iba akýmsi pisárom., úradníkom… zoznamy žiakov podľa abecedy, zoznamy žiakov po ročníkoch, atď atď atď…. 

 

Až si pripadáte ako taký debil…. hovorí sa, že hlupák má výhodu – je sám so sebou spokojný… 

Milovala som prácu s deťmi, ale moju prácu vždy komplikovali “soap opery” (-:  zo ženského školského kolektívu,..  priam ako z telenovely. Niekedy frašky, inokedy komédie a či drámy. A niekedy všetko v jednom..V každej škole sa nájdu čmuchali, ktorí ovládajú manipuláciu.. aj riťolezci, ktorí sú trpezliví a dostatočne “múdri”…. čmuchali sledujú príchody a odchody iných kolegov a iné dôležitosti…  tieto info odovzdávajú hneď na mieste udávačom… no a udávači sú zdatní a často podávajú výborné, priam herecké výkony…  často sú hranými priateľmi.. ale v skutočnosti len potrebujú číhať a prinášať info kompetentným…. 

 

Manipulatívne ženy, ktoré si riešia svoje frustrácie bojmi o moc a pozíciu… Staršia generácia učiteľov často nenechá tú mladšiu, aby si našla svoje spôsoby práce, svoje metódy.. Často dýcha z nich akási závisť ..či zatrpknutosť. Veď načo objavovať nové metódy a materiály pre výuku – keď máme zaužívane metódy…? Nie ste náhodou drzí ? To sa nesluší objavovať… Attention!

Don’t discover!!! 

 

Muži, ktorí sú viac ženami ako mužmi ,.. a zo strachu či z pohodlnosti  (?) sa zbavujú svojej plnej zodpovednosti za svoje činy a rozhodnutia a veľa prenechávajú ženám – veď ženské sa o navonok “dôležité” úlohy radi pobijú a radi svoje ego ochotne nakŕmia.. Často muž vo funkcii je iba panákom na gumičke veľmi šikovných žien…. každá bábka má  šéfa.. a ten má zase iného šéfa nad sebou a sám je bábkou… prakticky žijeme v divnej dimenzii,.. čo poviete? Také smiešno smutné…. (-::-(

 

Chcela som do výučby priniesť čosi nové, .. tvoriť, .. experimentovať. A samozrejme, že v procese výučby som často bola aj terapeut, pretože to je pri tejto práci nutnosť…

Rozprávať sa s detskou dušou – to bola nutnosť, pretože keď mali deti akýkoľvek problém – nemohli sa naplno sústrediť na hru na klavíri… 

Školstvo mi však príliš veľa  šancí pre tvorenie niečoho nového nedalo. Bolo príliš veľa mantinelov a hradieb….. žiadny rozvoj, vzlet…. papiere a kolónky, tlačivá a zoznamy žiakov Vám čoskoro prevalcujú najskôr hlavu, potom telo a následne celý svet…. a potom to vybuchne… booooooom! 

 

 

No napriek tomu som hľadala to, čo ma bavilo.. Tvorila som skladby pre deti a im sa to páčilo….

To bol môj smer,.. kde všetko zrazu svietilo…… 

 

No po viac ako siedmich rokoch v jednej inštitúcii som si uvedomila, že deti sa síce na moje hodiny klavíra a flauty tešia, .. radi hrajú aj moje skladby,.. ale ja som bola neustále vedením kritizovaná a neakceptovaná za moje inovácie. Bol to boj s veternými mlynmi! Načas som sa prispôsobila, ale pravdu povediac – čím som sa viac prispôsobovala, tým viac to nejako nešlo.. cítila som sa ako v klietke… 

Chcela som lietať…. tam niekde v túžbach bol úplne iný svet.. a ja som vedela, že môžem robiť všetky tie veci, o ktorých snívam… 

Akurát trebalo v hlave premazať ten martýrsky program, že všetci sme akýsi mučeníci.. Veď ako hovorila väčšina ľudí v okolí: “ty nemáš vôbec zlú prácu… je to istota… a všade niečo je. Bolo by naivné si myslieť, že tomu tak nie je. Je to normálne.. to je život..” Ak ste v tomto martýrskom programe denne a máte okolo seba takýchto mučenníkov – je pomerne ťažké – vystúpiť z tejto línie…… Nie však nemožné! (-: Môžeme si vybrať. Máme možnosť voľby….. Aj takejto:

 

DELETE!

 

V tomto čase som začala aktívne cestovať a učiť sa nové veci. Bol to rok 2016, veľmi akčný a plný zmien. Chvíľku som študovala v Prahe mnohé veci – psychoterapiu, hypnózu, reflexnú terapiu, mojou láskou sa stali cvičenia qi gong a hlavne čínska medicína, ktorá ma sprevádza doteraz.

Môj život výrazne zmenila aromaterapia, ktorú doteraz využívam… istý čas som sa zaoberala hypnózou, bola to cesta zmeny. Okno objavovania….  sebapoznania…. Sebapoznanie považujem za kľúčové v živote. Ak nerozumieme sebe – aké vzťahy chceme vytvárať? Budeme si priťahovať zmätok…. Ale keď postupne upratujeme svoje priečinky – nastávajú zmeny..

 

Niečo musíte vymazať, .. programy a vzorce, ktoré máme naučené su ale pevne zakorenené a vzdy čosi po nich zostáva…. Preto tie šuflíky musíme upratovať znovu a znovu….. objavovať a byť pružnými. Keď to prestaneme robiť – pomaly sa zahlcujeme a znovu potom nerastieme, stagnujeme. Keď stagnujeme – umierame…….. Je dôležité mať motiváciu… a to okno plné Slnka a Svetla vidieť…. 

 

Zaujali ma terapie Cesty s americkou spisovateľkou a terapeutkou Brandon Bays,… ktorú som sama na sebe odskúšala.. 

 

Tak isto ma oslovil príbeh terapeutky Teal Swan.. v detstve ju jej príbuzný zatváral do akejsi temnej, tmavej diery. Teal tak sama vytvorila množstvo techník ako pracovať s emóciami a s mysľou…. 

 

Vyskúšala som v aj tanec piatich rytmov, ktorý priniesla Gabrielle Roth..  istý čas som sa  do hĺbky ním  zaoberala a používam ho v procese terapie a mojej “emocionálnej expedície” doteraz  v procese kreativity a sebapoznávania a či recyklácie rôznych emocionálnych obsahov… a verte či nie – vždy je čo v sebe objavovať… 

V tomto čase som sa taktiež dostala ku konceptu hypersenzitivity, ktorý ma veľa naučil – ako pracovať s emóciami..  Umelci to často nevedia, preto končia často veľmi zle. Mnohí nevedia nájsť rovnováhu celý život.. Starostlivosť o telo a emócie sa stal základným pilierom mojej životnej zmeny.

Netvrdím, že viem všetko – celý život sa predsa učíme,.. každopádne toto bola moja cesta k zmene…. Veľmi významná cesta, ktorá ma priviedla k aktívnemu procesu hravého tvorenia… a tá pokračuje… Hravosť a delfíni… pripomínajú mi, že všetko môže byť hravé. Cesta k úspechu nemusí byť drina. Hrajte sa! Nech Vás to baví (-:  Majte disciplínu.. vytrvajte… ale tešte sa z toho….. ♡ Musíte to milovať! To je najlepšia motivácia!!!♡♧♤

 

V tomto období som začala skúmať spev – ako nástroj terapie a ako nástroj kreativity, komunikácie. Začala sa úplne nová etapa. Bolo treba zmeniť veľa vecí….. A oni sa objavovaním naozaj menili veľmi rýchlo… Život začal mať zrazu inú príchuť. Stačí zmeniť naprogramovaný mod.. Je to práca…… ktorá však stojí za to… 

 

Odomknúť svoj potenciál – to je tématika, ktorá je aktuálna neustále pre mnohých ľudí. A nielen umelecké duše..  Mnoho ľudí má talent na rôzne veci, .. ale nedokáže ho dať do priestoru. Kreativita chce trošku talentu, ale predovšetkým odvahy – postaviť sa sám za seba.. povedať svetu “áno, toto som ja..”,.. a pritom čeliť kritike, posudkom a hodnoteniam – to nedokáže každý.. mnoho ľudí ostáva zamknutými…. 

.

Preto jeden na tom piedestáli stojí a ustojí to, .. je úprimný sám k sebe,… kým iný túto métu nikdy nedosiahne…. Mnohým chýba práve odvaha. Talent je málo, ak nemáte odvahu..  Dôležité  je robiť to – čo Vás napĺňa z hĺbky duše. Či je to obraz, alebo kniha,….  čokoľvek…. Iba to robte. Robte to, čo máte radi… kde Vám to tak povediac DÁVA ZMYSEL… Neposudzujte to,.. nehodnoťte sa, .. nezrážajte sa pod pás skôr, kým dielo vypustíte “do sveta”… tu mnoho tvoriteľov, kreatívcov, umelcov, atď..  zlyháva )-:

 

Riskujte! Pracujte na tom denne, zlepšujte sa.. Ale potom raz za čas jednoducho zariskujte. Zmeňte techniku, spôsob, skúste sa na to pozrieť z inej strany, mať odstup je občas tiež dôležité… Nezabudnite si ten skok do risku užiť! Mňa to veľa naučilo… 

 

Dôležité nie je byť originálnym,…. ale PRAVDIVÝM……. aby tie skutky a spôsob života vychádzal zo srdca♡… 

No a potom to príde.. okolie Vám začne dávať rôzne signály…. Čo sa stalo? Prečo náhla zmena? Ľudia, ktorí budú pevne zakorenení vo svojich martýrskych programoch sa stratia do neznáma….. To je dobré znamenie! (-:

 

Je ťažké stáť niekedy na pokraji masy,.. ale treba sa naučiť často ostávať aj sám…. Ak začnete ísť svojou cestou – nečakajte podporu okolia.. Málokedy to ľudia su schopní vstrebať. Veď ste doteraz boli ako oni. Tak prečo chcete život meniť a ovláda vás nespokojnosť..? Utrpenie má rado predsa spoločnosť! … Zmena je prirodzeným tokom života. Nikto nie je neustále a navždy šťastný,.. ale nikto sa netopí vo svojich sračkách nonstop.. taký je zákon Vesmíru……. Áno, chcela som zmenu.. moja duša v tom čase kričala po zmenách…. 

Maľovanie, pohyb, hudba, text.. Spojiť to všetko, čo viem – sa mi podarilo v mojej novej knihe pre deti, ktorá uzrie svetlo sveta čoskoro. Je to dá sa povedať – učebnica klavíra,.. aj keď nie v tom klasickom slova zmysle. Celú som ju sama aj zilustrovala, je to môj veľký projekt – aj čo sa týka textov a je to začiatok mojej hudobnej tvorby pre deti.

 

Po mnohých bádaniach – hypnóze, regresii, preprogramovaní mysle, po štúdiách psychoterapie,.. atď.. sa moja cesta začala uberať úplne iným smerom. Moja loď zmenila smer cesty… vyplávala.. nevedno kam… ale vyplávala… na cestu plnú dobrodruzstva, farieb a nových vôni a chutí…… 

 

6.6.2016 som dala oficiálne výpoveď zo školstva. Bola to šokujúca zmena. Presťahovali sme sa. Z môjho života odišlo kopu ľudí z minulosti, bola som to ja aj nebola…. čosi nové sa už pripravovalo na svoj vzlet… ostalo mierne prázdno, .. ale veľa neprebádaného…. čas výziev sa začal! 

Po pobyte v Taliansku, či Holandsku prišla ďalšia životná zmena.. a naozaj, to Taliansko mi prinieslo nadmerne veeeeľa lekcií… Snehová guľa… 

 

 

Začala som každý deň písať skladby, vypla som celý svet a skúmala svet kreativity… Veľa vo mne zmenila aj Praha, je to mesto – kde som tak povediac DOMA… Má aj vždy bude mať pre mňa špeciálnu vibráciu…♡♧♤

No a potom sa to postupne začalo vo mne meniť. Uvedomovala som si, čo chcem, potrebujem,…. a čo naopak už nie… Čo sa už naopak –  nikdy nesmie zopakovať.. prišiel taký zavan slobody.. spojený s výzvou…. trochou sebadisciplíny…. 

Ako odomknúť  svoj potenciál – to je téma nielen pre umelecké duše. Ak ste dlhodobo nespokojní – nepočúvajte okolie, že toto je ten normálny život a že takto si to musíte odtrpieť. Z časti áno, aby ste sa naučili – čo už nepotrebujete a nechcete zažívať. Často však človek podľahne nátlaku okolia,… a v role, ktorú hrá – sa zrazu vidí…. A tak roky bežia, … stárneme.. a často nemáme odvahu urobiť zmenu. Kedy by sme ju mali urobiť? Keď bude lepší čas,… keď,.. keď,… a zrazu sa na zmenu už cítime príliš starí…… Niekto sa prebudí skôr, … niekto neskôr,… možno sú takí, ktorí toho nie sú schopní, lebo nedokážu v sebe veľa vecí zmeniť… Každý máme inú cestu….

Maľovanie, hudba, pohyb, text,… to sú pre mňa dokonalé vyjadrovacie prostriedky,.. Posledné roky sa mi ich darí spájať. No a po viac ako dvoch rokoch práce na sebe, ktorá neustále pokračuje – vzniklo Žabie Pierko. Skoro ako bájny Fénix, ktorý sa zrodil z popola….. 

Žabie Pierko je projekt, ktorý sme založili s mojou láskou. Pracovali sme na ňom už oveľa skôr, ale všetko má svoj čas. A tak sa zhmotnilo až teraz, v januári 2018, v roku Psa.  Je to rok výziev, .. ale aj rok práce… Máme toho veľa pred sebou. Všetko o nás nájdete na našom webe:  www.zabiepierko.com

 

Žabie Pierko je hlavne o emóciách… o našej hudbe, textoch, kresbách, tanci, videách.. Je to veľká planéta, ktorou žijeme a ktorú milujeme… Tvoríme hudbu, píšeme si texty, hráme a spievame zároveň, piesne si sami mixujeme, aranžujeme si ich ..texty piesní sú následne pretvárané do angličtiny, nemčiny, taliančiny či francúzštiny…  so slovenskou pečiatkou slovanskej duše.. Je to spôsob života, kde spájame všetko, čo sme sa naučili a čo v sebe obaja máme. A nie je toho málo! (-:

 

Mnohé piesne majú terapeutický podtext a prináša ich život sám…… Je to farebna a rôznorodá zmes emócií ….

 

Baví ma napredovať. Veľa vo mne zmenila VIEDEŇ. Baví ma objavovať stále niečo nové. Baví ma študovať čínsku medicínu, homeopatiu, psychológiu, .. baví ma Donna Eden, od ktorej som sa veľa naučila. Bavia ma ľudia, ktorí majú svoju autenticitu a nezničili ich ešte role a životné masky…

Mojou spoločníčkou sa stala astrológia a karty.. tam nachádzam všetky odpovede.. a takto aj ľuďom zjednodušujem život.. 

Ako sa tak pozerám na tento text – je oveľa dlhší než som zamýšľala napísať… Ale to vôbec nevadí.. Možno Vám čosi povedal, možno nie – každopádne je to iba moja skúsenosť, každý ju máme inú…

 

Každý máme inú cestu. Dôležité je ju pochopiť..

Umenie – či je to hudba alebo obraz, text či pohyb… je to spôsob vyjadrenia, ktorý má nejaký program…. A ja ho už beriem ako moju misiu.  Až keď talent zdieľate a odovzdávate ďalej – môžete začať kľudne spať.. nech už je to čokoľvek na čo máte talent.. Vesmír Vam ho dal a vy ho musíte tak trochu vrátiť do sveta – zdieľaním….  a samotnou realizáciou. A to bez ohľadu na to – ako bude tento dar prijatý v spoločnosti… Keď mi raz jeden zaujímavý muž z Peru povedal: “Ty vieš čo máš robiť.. je to tvoja misia… Ale pozor! Nebude to iba koníček..”, – vtedy som to ešte celkom nechápala.. Trochu som to tušila, kam to smeruje,… ale ešte som stále nemala odvahu skočiť rovno do toho…

 

Rovnaké vety znejú v rôznych časoch – rôzne. A majú úplne iný kontext. Iný pred rokom a iný dnes.

Zrejeme ako čerešne. Len sme také netrpezlivé čerešne… (-: Áno! Sme často netrpezlivé čerešne, ktoré chcú skôr dozrieť…. 

 

 

 Mojim idolom sa na toto obdobie stala korytnačka. Vie kam ide, .. ide pomaly,… užíva si to,.. je sústredená na cestu,…. A ona tam naozaj príde! S úsmevom a nie je vyčerpaná… (-: 

Pomaly ďalej zájdeš! 

Ako hovoria taliani: “Qi va piano, va sano e va lontano!” 

Posledné roky ma korytnačka vedie k novým témam. Hypersenzitivita, hudba, tvorba, terapie… môj youtube kanál, ktorý nájdete pod Plutónka… lbry: Ufonica

Byeeeeeee byeeeee♡♡♡

Majte sa slnečne…… a užívajte si život…..

(-:

Je naozaj pestrý, … ale verte, že strašne krátky……..

☆Plutónka Ufková☆

 

Na záver moja obľúbená stať z Osha:

„Chceš sa stať hudobníkom? Tak ním buď! Ale nechci sa stať svetoznámy.. Lebo to je pre niekoho hotovou samovraždou..
Ak chceš byť lepší básnik – pomôžem Ti! Len nechci získať Nobelovu cenu!

Keď chceš byť lepším maliarom – pomôžem Ti rozvíjať tvoju vlastnú tvorivosť. Ale tvorivosť nemá nič spoločné s menom, ani slávou. Ak to príde – tak si to uži. Ale nedovoľ – aby sa to stalo tvojou motiváciou…

Ak sa človek snaží byť úspešným – ako môže byť dobrým básnikom? Jeho energia je totiž viac politická ako poetická…
Ak sa človek snaží byť bohatý – ako môže byť ozajstným maliarom, keď celú svoju energiu sústreďuje na to, aby sa stal bohatým?

Maliar potrebuje svoju energiu na maľovanie a tvorí v prítomnosti, tu a teraz. A bohatstvo môže prísť niekedy v budúcnosti – možno príde, možno nie. Nie je to isté, všetko je „náhodné“ – úspech i sláva áno. Ale stav blaženosti, pocit dokonalého šťastia – ten veru náhodný nie je.

Nie je vôbec dôležité – či Ťa tvoj obraz preslávi, alebo nie..či z Teba bude Picasso alebo nie. Dôležité je, aby si maľoval s chuťou tak, aby Ti aj Picasso závidel. Možno Ťa maľovanie úplne pohltí – a to je tá pravá radosť! Váž si ju a chráň si ju!  Sú to okamihy plné lásky a meditácie, šťastia a blaženosti. V takýchto okamihoch sa hneď stratíš, hranice tvojho „ja“ – zmiznú a na chvíľku prestanú existovať, bude existovať len neopísateľná blaženosť..

Spoznáš to ľahko, ver mi! Ak budeš chcieť byť úspešný a zabudneš na pokoru a tento zázračný moment – premeškáš pieseň, maľovanie, aj poéziu.. Aj toto spoznáš ľahko.. Časom sa totiž to, čo bolo požehnaním – stane kliatbou…”

(Osho – sláva, bohatstvo, ambície)

 

■UPOZORNENIE: TEXT NESMIE BYŤ KOPÍROVANÝ ANI VYUŽÍVANÝ NA KOMERČNÉ ČI INÉ ÚČELY – BEZ SÚHLASU AUTORKY■

 

●Všetky moje blogy a to vrátane maľovaných podpísaných obrázkov – podliehajú autorským právam a nesmú byť akokoľvek použité bez môjho súhlasu●

♡Plutónka♡

 

 

Voilà – hudba, obrazy, tanec a úvahy

Haló lo lo lo..

Vitaj každá bytosť na mojich stránkach (-:

Život je ako tanec…

 

Celý čas hľadáš ten správny spôsob, správny rytmus a hĺbku existencie..

Až nakoniec zistíš, že žiadny návod neexistuje…Občas lietaš, občas padáš, občas snívaš…hľadáš svoj priestor…cúvaš a dávaš priestor inej bytosti…

či rozpínaš sa v Nekonečnom priestore……

 

A tak stále dokola..

A neexistuje omyl, iba skúsenosť..A časom nadobudneš poznanie, že to stále môže byť inak! Nie lepšie a či horšie.. iba to bude iný tanec…

Pretože práve zmena je základným Vesmírnym zákonom pre náš život v tejto materiálnej dimenzii….To aby sme sa naučili, že nič nie je večné..

Ostávajú iba zážitky uložené v databáze duše……

Želám všetkým príjemný let v tejto dimenzii plný radosti (-:

Ufónica Kity…

Niečo z posledných článkov